0 oy
839 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Salonda beşik olduğu için bir türlü güzel durmuyor sanki.

Ki beşik olmasada çok kalabalık geliyor gözüme. Çabuk sıkılırım sürekli evi değiştiririm. Ya salon, oturma odası, kızımın odasi, mutfak. Mutfakta neyi degistiriyorsun kız demeyin. Yemek masasını bir uzunlamasına birde yanlamasına koyuyorum. Oda bir değişiklik :D gözüme farklı geliyor hoşuma gidiyor.

Neyse şimdi ilk atacağım 3 foto cumartesi gününe ait.

image

image

image

Şimdi aticagim resimler ise bugüne ait .

image

image

image

Ne yapsam da iç içe gibi geliyor ev. Tekli koltuğun bir tanesini oturma odasına götürdüm. 

Saçma mı olmuş sizce kızlar son hali? Yoksa cumartesi günü yaptığın daha mi iyi diyorsunuz ? 

Ünitenin yeri sabit olmasa degistircem. Kablolar kısa eşimde uzun almıyor . Vitrinin olduğu yere koyacaktim üniteyi.

Fikir verin canlarım. <3:woot:

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Perdelerin güzel canım .Evinde güzel.Güzel günlerde oturun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sende ben gibisin bende mutlaka değişiklikler yaparım mutfak da daha çok yaparım özellikle eşim der artık değişiklik yapma aradığımı bulamıyorum geçen ay burda olan şey şuan nerde diye soruyor hahaahah
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Konsol sevmiyorum ya salonu karısik gösteriyor kurtul ondan:)
0 oy
(594 puan) tarafından
Evet bı karisiklik var sanki ama salonun güzelmiş canm ferah sağlıkla oturun ☺️
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Allah başka dert vermesin :D inan hic bi halt anlamadim cok karisik gekdi gözüme çünkü benim salon 3 koltuk bi orta sehpa baska hic bi sey yok :) 
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Canım bende 2. Yi begendım. Mutlaka denemişsindir salonunda buyuk duruyor teklileri camın onune mi koysan. Ne guzel denemeye terin var bende esek gibi 2 uclu 1 tekli var ne yapsam aynı gorunuyo :(
0 oy
(9,753 puan) tarafından
Yaa bence gayet güzel hiçde düzensiz görünmüyor ikiside
0 oy
(7,862 puan) tarafından
Bence şimdiki hali çok güzel olmuş 

Sende bendensin çok çabuk sıkılırım hep evin şeklini değiştirmeyi seviyorum 

Bende oturma odasının koltuklarını salona taşıyıp kızlarımın odasını da oturma odasına taşımayı düşünüyorum zaten 1 2 sene içinde öyle yapacaktık kızlarımın şimdiki odasıda oğlumun odası olacak off çok kararsızım ama eşim izin vermiyor 
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım bence büyük koltuk üst te olsun beşik alt ta kalsın ona göre ayarlarsin
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Sana bı fikir verecem ama ünite Monte mi çıkıyor mi duvardakiler 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
1 daha iyi bence 
0 oy
tarafından
Ilk attigin fotolar daha iyi bence. Birde asil sorun halın cnm cok renkli olmus hic uymamis oraya

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 421 göst.
0 oy
11 cevap 569 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (829 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 906 göst.
18 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aaadeyyo (2,044 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

383,117 soru

11,466,996 cevap

35,069 kullanıcı

...