0 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Salonda beşik olduğu için bir türlü güzel durmuyor sanki.

Ki beşik olmasada çok kalabalık geliyor gözüme. Çabuk sıkılırım sürekli evi değiştiririm. Ya salon, oturma odası, kızımın odasi, mutfak. Mutfakta neyi degistiriyorsun kız demeyin. Yemek masasını bir uzunlamasına birde yanlamasına koyuyorum. Oda bir değişiklik :D gözüme farklı geliyor hoşuma gidiyor.

Neyse şimdi ilk atacağım 3 foto cumartesi gününe ait.

image

image

image

Şimdi aticagim resimler ise bugüne ait .

image

image

image

Ne yapsam da iç içe gibi geliyor ev. Tekli koltuğun bir tanesini oturma odasına götürdüm. 

Saçma mı olmuş sizce kızlar son hali? Yoksa cumartesi günü yaptığın daha mi iyi diyorsunuz ? 

Ünitenin yeri sabit olmasa degistircem. Kablolar kısa eşimde uzun almıyor . Vitrinin olduğu yere koyacaktim üniteyi.

Fikir verin canlarım. <3:woot:

32 Cevaplar

+2 oy
(5,272 puan) tarafından
İlk attigin foto da daha düzenli duruyor bnce
tarafından
Teşekkür ederim ❤️ değiştireyim sonra
-Reklam-
+1 oy
(897 puan) tarafından
Beşigi arda olması zaten bi saçmalık. Yatak odasında olurl
(897 puan) tarafından
Cnm bende sana fikir verdim yatak odasında olur diye
tarafından
Kumru senin bıçağı kayınvalidenin üzerine atıp kadını yaralaman kadar da saçma değildir o beşiğin Orada olması☺☺
(44,758 puan) tarafından
İlknur o nasıl bı yorum ahahaha ne güldüm vallahi:D
tarafından
Hahqhq napayim ama besige saçmalık demiş kendi yaptığı normal gibi☺
(897 puan) tarafından
Hahaha haha amacım öldürmekti çaktırma olmadı. :-D:-D
0 oy
(119,526 puan) tarafından
askim cok yuksektesin ondan ☺♥️♥️
sana yuksek derken kendimiz yuksekten aldik ☺☺☺ ♥️♥️♥️ hep aklima geliyon
tarafından
Kaçıncı kat canım sizin ? Canımsın yaa unutulmamak çok güzel duygu ❤️❤️
11 en ustu aldik ☺☺
tarafından
Yüksekte oturmak nasıl bir duyguymus canım :)))
kiz daha insaat haziranda teslim olcak
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Koltuğun arkasındaki konsolmudur nedir işte o evini sıkış sıkış gösteren ondan kurtulmalısın :)))  kızın beşiğine bayıldım o modelin yatağını istiyorum bende oğlanlara..
tarafından
Evet yaa konsoldan bıktım. Birde koyu renk sanırım ondan içim şişiyor :D beşik güzel ama hemen vidaları çıktı pek saglam değilmiş şansımıza
0 oy
(316 puan) tarafından
Güzelim beşiği köşeye atmışsın kız :D ikiside çok güzel ama ünitenin dolap parçası bence fazla boş yrrjn varsa kaldır salondan 
tarafından
Boş yerim yok canım maleseff :( gereksiz gibi duruyor ama. Yemek takımlarım hep onun içinde
0 oy
(3,871 puan) tarafından
konsolun yerini degistiremiyor musun canim ?
tarafından
Bi bu şekilde birde yanlamasına koyuyorum. Diğer yerlerde 2 tane petek var ve güzel durmuyor camın onunede koyamam sonuçta :D
0 oy
(38 puan) tarafından
Uniteyi iotal edip tvyi konsolun ustune koyup 1 esya azaltabilirsin canim  vitrin tarzi o ayrintiyi kullanman sart degilse elden çıkar bence  odan cok ferah aslinda ama bunlar olabilir 
tarafından
Olabilir aslında bi ara eşim evdeyken deneyim canım sağol fikir oldu bana ❤️☺️
(38 puan) tarafından
Bi yastik kilifi degismej bile eve farkli enerjinsaglio cok iyi anliyorum sizi
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Koltuğun arkasındaki konsol fazlalık gibi duruyor konsolu oradan alıp tv ünitesini oraya koyup aradaki koltuğu tv ünitesinin yerine çekebilirsin berjerleri cam kenarına koyabilirsin 
tarafından
Bende öyle istiyordum ama eşim kablo almiyor yukarda monte edilmiş var. Orayı da sokmemiz lazım dedi eşim. Sokmeyince konsol sığmaz altlı üstü kötü duru
(1,068 puan) tarafından
Eşin bir çaresini bulur ama işine gelmiyo demekki beynini ye bıkıp yapacaktır:-)
0 oy
tarafından
Cumartesi yaptığınız bence, ikincisinde masa bir yerde konsol birnyerde değişik olmuş
tarafından
Sonra degistireyim ozaman biraz böyle kullanayim yoruldum
tarafından
Ayy ev senin istediğin gibi yap boşver ya :)
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Aşkoo cumartesi yaptığın daha düzenli ve ferahh♥️
tarafından
Sonra degistireyim kuzumm şimdi akşam oldu yoruldum valla ☺️❤️
(8,585 puan) tarafından
Aynen balım simdi yorma kendini.  Bende normal günlük temizlik yaptm ☺ yer degistirmeyi cok seviyorm bende erken sıkılıyorum
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Şu aynalı şey ve vitrin var ya onlardan kurtul gülüm kaynanam al al diye tutturdu almadım keske diyorum yemek masasınıds küçülebilen bişey alsaymısım o bile daraltıyor beni 
0 oy
(13,938 puan) tarafından
Bence cumartesi daha iyiymiş. 
0 oy
tarafından
Bnce berjern arkasndaki tekrar tv sehpanın yanına koy
0 oy
tarafından
2. hali daha ferah olmuş. Yemek masası bence zaman cam tarafında daha hoş. Konsol kesinlikle fazlalık. Bir de orada iki minik kedi mi görüyorum onlar fazla bana versene :D
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eşyan fazla canım ne yaparsan yap karışık görünecek biraz sadelesmen lazım çok fazla parça var koltuklar konsol ünite masa beşik sehpa en az 2-3 parçayi çıkarman lazım odadan 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız o salonda beşiğin baş köşede ne işi var :D masadaki örtüyü tv ümitesindeki örtüleri bence acilen kaldır :) çünkü çok modern mobilyan örtüler olmamış. 
0 oy
(7,837 puan) tarafından
Pencerenin onune masayi koy onun onune 2 kucuk koltugu koy karsilikli olacak sekilde koltulari koy tv unitesi fazla olmus konsolun uzerine tv yi koy tv uniyesini baska bi odaya gotur bnce y konsoldan vazgec ya tv unitesinden
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Oncelikle askm şu dantelleri kaldir
0 oy
tarafından

Ay o masadaki örtü annem de yapmıştı bana aylarca yapmıştı el emeği çok severim ya <3

0 oy
tarafından
Canım bence TV'yi konsolun üzerine koy konsolun önündeki koltuğu da TV ünitesinin olduğu duvara koy berjerleri de Pencerenin önüne Bence öyle daha güzel durur

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 400 göst.
0 oy
11 cevap 562 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 904 göst.
18 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aaadeyyo (1,982 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 128 göst.
17 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

381,418 soru

11,418,820 cevap

34,975 kullanıcı

...