0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
BuKaynanm ve kayinpederim ve üstüne askerliği burda yapan kaynım doğum animda evindeler buraya geliyorlar kalmaya bebek dogcak diye ben nasıl rahat edicem bide yaz ayı kapalı biriyim nasl giyincem etcek ayip degl mi kayınpeder ve kaynım olması bize göre ayıp sinilerim bozuk . Ben yanlışı dusnuyorsam lutfen diyin  normali bu degl bence . Ben hep odam da mi kalcam malum rahat bol açık şeyler giycem nasl oturma odasına vs gideyim şimdi. Bir iki saat tamma da içeri geçerken nasl oturp kalkcam ya. Bebek belki onan içerde emmek isticek hemen odama geçmem gerekcek sürekli kalk otur  Benm kendi babam bile gelmicek toparlanan kadar sevmyrm böyle şeyleri esimlede tartışmak istemiyorum ama sinirlerm tavan yapti... Kızlar ek olark şunu yaziyorum oturma odamda uzansam bebeğimle belki utanır az kalır odama gitmesem :( emzirme anında eşime desem baban kardesn çıkabilir mi falan. Sürekli odama girmek istemyrm o halimle 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Söyle ozaman istemedigini
(618 puan) tarafından
Eşim bileti almışlar şimdiden nasl diyim smdi ben dedi girmezler içeri mutfakda dururlar dedi. Nasıl olacaksa uf Oda toparlamaya calsiyor sınırlı biliyorum adam aramida onla bozmak istemyrm
-Reklam-
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Yaw kaynbaba kaynbirader düşünemez belki ama kayananan olacak kişi gerçekten düşüncesiz bı kadın nasıl dusunumeyor kendi basinada gelmiş rahat edemezsn yani yapilmaz ya bence bu
(618 puan) tarafından
Ya sorma inan kasten yaptığını sanıyorum inan
0 oy
(833 puan) tarafından
Ayıp ama belkı 1 2 gun kalır gıderler sende odandan çıkma 
(618 puan) tarafından
Yok cock doğmadan önce geliyolar fock doğrudan kaç gün yada hafta sonra gider bilemiyorum
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Bence normal değil canım ben açık biriyim ama yeni doğum yapmış halimle evde rahat edemeyeveğim kimseyi istemem benim sadece kayınvalidem ve annem kalacak daha var ama öyle anlaştık.
(618 puan) tarafından
Ne güzel :(
0 oy
tarafından
Kaynanana gebelik zor, kapalıyım giyin soyun çok yoruyor. Şimdi doğumdan sonra bide bebek çok zor olucak de duyur bi kere. Ne yapacam falan.
(618 puan) tarafından
Burdaydi bir kaç ay önce gördü halimi bide diyoki annem helemicek kusura bakma bide başka sehiden geluyolar bide anneside gelicekti ksuura bakma diyor ay valla sinir oldum. Ev curcuna olcak
(678 puan) tarafından
Eh işte laf direkt gelmiş sana ne kusuru zaten doğum yapicam yatıcam zorlanicam  okadar kalabalıkta nasıl rahat edicem kaynım kayınpederim  olması bile cok zor olucak utanıyorum demeliydin bidene oturma odasında olmayı baktınki hiç gitmeye niyetleri yok odana geçersin bol bol uyu bebeğini emzir dinlen kayinvalidebde hizmetlerini yapsin
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Şimdiden strese sokuyorlar insanı ama düşüncesiz insan çok bacım boşver bebeni alır yatak odana geçersin çıkmazsın ordan onlarda anlar çok kalmazlar belki 
(618 puan) tarafından
Ya sürekli odamda ne yapcam bebeğimle uzanıp koltugmda eşimle muhabtt vs varken onlar var diye odamda olcam hep :( çok sklcam eşimde onlarla ilgilenmek arada mecbur eşime en ihtiyaç oldgm an da
(2,039 puan) tarafından
Anlıyorum kuzum da yapacak birşey yok birşey desen kavga çıkar huzursuz olursun benim de kaynım yeni doğum yapmışım gelip gece 1 bucuklara kadar otururdu kaynanam eltim hep öyle gözlerinin içine bakardım kalkıp gitselerde uyusak diye ama olmuyor işte
0 oy
(63 puan) tarafından
Kayinvalidene soylemelisin bence dogumdan once gelecekler dogururken bile diken ustunde mi olacaksin allah askina erkeklerin hic bir faydasi olmaz amac ne anlayamadim acik acik soyle bence anne siz bu sekilde gelmeyi dusunmussunuz ama ben rahat edemem benim yerime kendini koy lohusa halimle canim yanarken cocugu emzirmem gerekirken bir odaya tikilmam gerekecek falan yani daha uygun kelimelerle soyle ben rahat edemem dedikten sonrada kendi bildiklerini okuyup gelirlerse kendileri bilir
(63 puan) tarafından
Dogumun ne zaman olacak rabbim sahljkla kabusmayi nasip etsin anne adaylarjni boyle uzmesinler bende  ok cekingendim ama esimle halledemjyorum baktim artik kendi dusuncelerimi soyluyorum istemedigim seyleri esinde uzulup arada kalmamis oluyor ezdirmeleim kizlar kendimizi :)
(618 puan) tarafından
Annemler doğumdan 4 gün sonra gelecek giderler dimi ya :(
(618 puan) tarafından
Su an ağlamak için zor tutuyorum kendimi eşime desem alınır kızar mi diyorum bunaldım. Kaynanam bazen bilerek yapıyor zoruma gdiiyor saygıdan susuyorum ama aşıyor haddini ben  dogm yapmadan gelcek ler abla düşün doğurmadan hatta şimdiden girdim o strese hivoirark ağlamak istyrm
(618 puan) tarafından
Haziran ortasi
(63 puan) tarafından
Canim benim gercekten uzuldum gercekten hamile bir kadini bu kadar uzmeye kimsenin hakki yok esine hic birsey soyleme onunda annesi arada kalır sen sakin susma kayinvalidene soylemelisin kesinlikle cekinme cunku boyle sustukca icin icini yiyecek sen soyle rahatla is senden cikmis olur acikca soyle ben rahat edemem o sekilde de ne yaparsa yapsin
0 oy
(319 puan) tarafından
Benim anne baba tarafimda kadin erkek ayri otururlar falan ama gelin geldigim aile alevi. Cok rahatlar ki ben iki dogumda da beraber kaldik. Ben gecelik falan giymedim esofman tarzi seyler giydim rahat edicegim sekilde emzirmeye odaya gectim. Dusunceliler se zaten is falan yaptirmazlar. Kalk sunu yap bunu yap derlerse de rahatsızım dersin olurbiter . Yardimlari dokunur belki sana, daha iyi olur. evinin icini bilemem tabi ama yine de cok kötü bisey degil bence. yasadigim icin söylüyorum dogumdan iki gun sonra bize misafirler gelmeye basladi. ben oyle yatmadim hic yatak dosek. 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Sen sakin ol şimdi bunları kafana hiç takma bebeğinide hiç üzme sen nasıl rahat edemezsen onlarda edemezler bikaç gün kalıp giderler gitmezlerse söylersiniz rahat edemediğini 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Coook sinir bozucu bir durum.... nasıl düşüncesizler ya .. Allah yardımcın olsun canım....
0 oy
tarafından
Dün Eşim işten geldi babası ve üvey annesi geleceklermiş eve ben 36 haftalık hamileyim Eğer ki gelirlerse onları görmek için Burada bir sürü akraba var onları görmeye gelecekler kaynım lar burada eltim çocukları Herkes evde toplanacak belki günlerce evde kalacaklar zaten kaynanamla Kayınpederim bir aydan fazla kalacaklar mış eşime söyledim ben zaten Hamileyim ağrılarım var kendi Yemeğimi bile önüme koyamıyorum Evim bile temizleyemiyorum bir de onlar gelecek Onlara hizmet mi edeceğim dedim gelmiyorlar dedim kavga çıkardım başlayacağım huzuruna mutluluğuna umrumda değil benim ailem eve geldiği zaman ben paşalar gibi yatıyorum onlar bana bakıyor kusura bakmasın kimse Ben kimsenin anasına babasına bu halimle bakamam hamile olmasam zaten kendim arıyorum onları eve gelsinler diye zaten çok zor hamilelik geçirdi Kimseyi çekemem lohusa halimle Vallahi eşimle de çok büyük kavga ettik Ne yapayım yani sırf eşimi huzurum bozulmasın diye kendi ağrılarımdan bebeğim den rahatım dan ödünmü vereyim. Bana kötü örnek olmak istemiyorum ama ben böyle yaptım
0 oy
tarafından
Ya eşinle düzgünce konuş yada kaynananı ara anne ben rahat edemem diye 
0 oy
(17,787 puan) tarafından
İşin zor cidden yaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 274 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 612 göst.