0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,059 puan) tarafından

Dırek konuya gırıcem zaten o kadar sınırlıyım kı. Ayın 6ultrasona gıttım hıcbısey yok dedı gozukmedı kese falan. 92639279 tane test yaptım hepsı pozıtıv. Ayın 10u kan testı yaptırdm 5885 cıktı. 

Ultrasona henuz gıdemıyorum yurtdısında oldugum ıcın her ıstedıgımde olmuyo malesef ay sonuna randevum ve suan ben çatlıyorum dış gebelık ola bılır mı? Dış gebelıkse kaç haftada artık bana yan etkısı olmus olurdu? Ya bı ısımde dogru yolunda gıtsın ya nolur ya nolur

5 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dis gebelik bos gebelik vs aklima biran bile dusurmedim sahsen . Betam ilk gebelikde 127 idi ikinci de kazayla hamile kaldim adetin geciktgini bile. Laf arasinda kuzenle knusurken aaaa ben adet ilmadimkii deyio farkedip test yaptim cuma gunu. Cift cizgi cikti pazartesi gdio kan verdim 3346 mi neydi sanirim. Tamm hamileyim . Bekledim gittim 7. Hafta bebegi ve kalp atisini duydum dondum. Gereksiz yere kendimi gerip stres etmedim bence insan boyle dusunerek kotuyu cagirio kendine
(1,059 puan) tarafından
Nolur dusuncelerımızı degıstırelım 9aylık :)
(4,293 puan) tarafından
Agrin sizin biseyin yoksa demekki normal seyrinde gidior haff kasik agrisi falan herkeste olursiddetli anormal durum yiksa demekki normal seyrinde hersey
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Kuzum sakın bazen 6-7 haftaya kadar da gorunmeye biliyo 
(1,059 puan) tarafından
Dış gebelık kaç haftada artık belli olur yan etkısı?
0 oy
(983 puan) tarafından
Sakin olun bi hafta 10 gun bekleyip gitmeniz daha mantikli zaten bebek var ise kalp atisinida duyarsiniz iki kere gitmis olmazsiniz bu kadar sinirlenmeye gerek yok 20 sene cocuk diye ugrasanlar var
(1,059 puan) tarafından
Kız bende kaç senedır uğrasıyom ya az sey yasamadım kaybettım o yuzden benım kafa boyle gıdık :(
(983 puan) tarafından
Stresin durumunuza bi faydasi olmaz allah isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Ben keseyi  5 harftada gordum cnm bebeğin kalp atışını da  7 harftada   dış gebelik  değer  artar bildiğim kadarıyla kimyada gebelikde değer düşer  biraz daha bekle 6 harftada  kese gözüken var
0 oy
(1,836 puan) tarafından
Niye hemen aklınıza dış gebelik geldi anlamadım..öncesindr oldumu öyle bişey.. bende 5.haftads gittim bebek gözükmedi 8.hafta yine gel dedi ozamn gittim gözüktü.. niye hemen strese giriyorsunuz anlamadım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 263 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merveemirinannesi (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 569 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 277 göst.