0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Annem temizlik hastası bı kadın en ufak detaylara bile takılır çoğu. Kez beni ve kocamı eve kabul etmediğini gidince surat sakladığını bilirim.  Bizim evdeki ısı probleminde dolayı buz gibi evde kaldk kabil etmedi yine . Hasta olunca biri kızın nerde deyinxede o gelmez der. Beni küçük düşürür herşeyi o bilir . Gerçekten bu defa içimden bişey koptu ailesi ile annesi ile özellikle sorun yaşayan var mı benim gibi 

16 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Yok valla şükürler olsun gözleri gibi bakarlar gittigimde evlatlarıma ve bana♥️
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bir aydır evlerine gitmiyorum 2 kere çağırdım gelmedi banada gel demedi komşularıyla heran toplanır ama bana gelince sıkıntı 
(42 puan) tarafından
Allah'ım akıl versin bı nedeni var mı peki yoksa keyfii mı öyle ister. Tabi benimkine sorsan en iyi en fedakâr anne o
(1,663 puan) tarafından
AA benim annem kadar fedakar olamaz yemek yapması lazım komşuya gidemiyecek yada çağıramayacak ondan
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam asla gitmem asla 
(42 puan) tarafından
Öyle diyorum ama Allah'tan korkuyorum yine yüzüm yumuşak tutuyorum
0 oy
tarafından
annen eger hastaysa bu konuda cevrende yalan soyledigini biliyordur.. ama onun disinda diyebilecegim hicbirsey yok tedavi olmasi icin ikna edin  cunku dunyadaki en onemli sey evlat.. evlada boyle davranilmasi normal degil
(42 puan) tarafından
Aynen öyle anlayana ama
0 oy
(21 puan) tarafından
Bende anneme çok kırılıyorum ufak şeylerin bile lafını ediyor bazen olmayacak şeyleri benden esirgiyor yalnız değilsin üzülme 
(42 puan) tarafından
Demi ne kadar zoruna gider oda biz çok kişi değiliz erkek kardeşim bide ben yaşlıda değil o kadar . Bilmiyorum bu defa çok kötü oldum benimde çocuğum var ben ölürüm onun için değil ki evimi dağıtsn
(21 puan) tarafından
Aynen benimde öyle bi tane erkek kardeşim var sadece ve annemin maddi durumu çok iyi. hastayım 2 buçuk aydır evime gidemiyorum sürekli yatmak zorundayım 28 haftalık hamileyim ve hamileyken 2 ameliyat geçirdim düşün o durumdayım bana senden sıkılıyorum ve iki aydır benim kıyafetlerimi (pijamalarından bahsediyor) giyiyorsun demişliği bile var.. ayağa kalkabilsem bebeklerim (ikiz hamileyim) tehlikede olmasa koşa koşa evime gidicem çok kırılıyorum
(42 puan) tarafından
Ayy yemin ederim aynısı.  Durumu çok çok çok iyi ama yaptığı bı şeyi de bin kere söyler şunu almıştım ya bunu vermiştim ya . Eşimin ailesinin durumuda iyi ama yaşam tarzlarmz farkli annem biraz sosyete onlar sıradan onlara bile laf etmisligi var git orda kal diye ah canım ah kemdimi gördüm
(21 puan) tarafından
Geçen denemek için evime gideyim falan dedim bu halde nasıl gidicen sana kim bakacak ne yiyip icicen demedi esin bakabilirse git diyo inanır mısın... Babam dedi bu halde gidemezsin diye oda sesini çıkaramadı
(42 puan) tarafından
Ay canım ya vallah kendimi gördüm ben bakarım kız vallah ne ki . Komşuna desen ondan hayırlıdr . Nerde yaşıyorsun
0 oy
(4,510 puan) tarafından
Valla kuzum uzmek istemem ama esim sehir dışında ik gundur dun bizdeydik bugünde annemgile geldik ben kalırım evde dememe ragmen birakmadilar ben boyle okuyunca inanamiyorum cok cok üzülüyorum 
(4,510 puan) tarafından
Yahu acik acik konussana kuzu
(42 puan) tarafından
Söylüyorum canım değişen bişey yok ben anneyim sen bana mecbursun ama ben sana mecbur değilim beni böyle kabul edeceksin diyo sen olsan ne derdin bu lafn üstüne
(4,510 puan) tarafından
Bende sana mecbur degilik der bir dahada donuo bakmazdim vallahi billahi
(42 puan) tarafından
İnşallah yaparım bu defa gerçekten Allah'tan korkuyorum babama üzülüyorum yoksa gidip gelmem bile . Bu defa anlasn istiyorum
(4,510 puan) tarafından
Cok zor canim ama anne olan o kusura bakmasin valla tavrim net olurdu
0 oy
(264 puan) tarafından
Boşver benim de babam aynı ne çocuk sever ne bizi sever soğuk nevaleler işte herkes ebeveyn olamıyor
0 oy
(7,450 puan) tarafından
sukur hıc bır sorunumuz yok bızımde 
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Annen normal değil bu söylediklerine göre. Sizlik bir durum yok keşke tyardim alsa
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Yok çok şükür bizim bir sorunumuz çok düşkunuzdur birbirimize birbirimizi görmeden edemeyiz hafta sonlarını iple çekeriz bazen dayanamayıp hafta ici de çıkar gelir gittiğimde de ne yapacağını şaşırır 5 dakika oturmaz iki gözümün çiçeği ❤ annenin bu davranışı da temizlik takıntısı yüzünden olabilir canım temizlik takıntısı olan insanlar evlerine birilerinin gelip gitmesinden pek hoşlanmazlar 
0 oy
(87 puan) tarafından
Oda laf mi benim annem bana kaç aydır küsmüş nedir düğünde taktıkları altınları bozarken ona sorup izin almamışım . Ikide bir ablamı abimi kötüler eşime.  Sonra eşime ablam icin birini bul demis esimde anne kusura bakma ama abla biraz geçimsiz demiş diye birkaç gün sonra arayıp eşime demediğini bırakmadı.  Bendrme eşimi savundum niye herseyi gelip ona söylüyorsun söyleme ağzına laf verme o zaman dedim zoruna gitti annemin bana olmadık herşeyi söyledi kaç aydırda konuşmuyoruz.  Benim esimin annesi vefat etmis kayinbabamin ikinci evliligi . Eşim babası evlenince yalnız yasamis askerden gelincede ablasiyla yaşamış. Bizim düğünde nişanda kinada hep sorunlar oldu kiz istemem bile kavgali oldu düşün öz ablam benle o gün konusmadi tribe girdi . 4 yillik evliyim annemle tartışınca istemeden kavga gününe kadar gözüne batan olan biten herşeyi söyledi sana ev alacaklardi düğünden sonra almadilar . Sen doğum yapınca biz gelip o çocuğu onların üstüne atip seni götürecektik sen izin vermedin babanda bende karışalım nereye gelecem anne rezil mi olalim el kadar bebeği nasil birakacaktim dedim . Sonrada yeter artık benim evliligimin ilk yili sizin ve eşimin ailesinin yüzünden kavga gürültüyle geçti ne istiyorsunuz siz benden dedim . Kadın aldi tlfnu yüzüme kapattı birkac defa aradim cevap vermedi . Başımdan ameliyat oldum zor ve riskliydi yine aramadı. Benim annemde cok kindardir. Sorsan sizi düşündüğüm için böyle yaptım der ama bir kere bize inanip guvenmişliği yok . Sirf anneannem teyzem 14 yasindayken ikide bir kapan derdi bana bende yok derdim . Birgün aksam yemek yiyoruz getirdi yazma verdi annem başına tak artık kapan dedi istemiyorum dedim diye saçımdan tuttu sofrada sürükledi.  Ablam etek gomlek getirdi giyin öyle git dedi yok dedim diye soba demiriyle kışın kar yagarken vurup dışarı atti benim annem onun bunun lafiyla hep vurdu hep igrenc kelimeler söyledi.  Bana evlenmeden once birlikte olmuşum imasi bile yaptı en cok zoruma giden o
(759 puan) tarafından
Ameliyat olduktan sonra Bile mi aramadı ya :(
Evlat arasında ayrım yapmak çok kırıcı
Çok üzüldüm canım en iyisi konuşmamak
(87 puan) tarafından
Yok aramadı annem çok kindardır aramaz . Bende öyle yapacam kac defa aradım konuşmadı daha bende arayip peşine düşmeyecem . Doğum yaptım yüz felci geçirdim bel fıtığı oldum kac defa mastit oldum oğlum 6 ay gazdan çektirdi ben uc gün bir saat uykuyla durduğumu aylarca aç kaldığımı bilirim hicbirinde ailem yanimda olmadi varlar ama yoklar . Artık en güzeli mesafe
(759 puan) tarafından
Mesafe en iyisi canım bebeğini  düşün üzme kendini
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Biz cok zitlasir tartisiriz ama gelme demez. Ben daha takintiliyim temizlige zaten ama asiri ise annen tedavi gormeli.
0 oy
tarafından
Bende biras mesafeliyim...eşimi sevmiyolar o yüzden gittimizde laf sokarlar..diğer kardeşimle eşim eşiyle konusmuyo..iki sene oldu..enişte bey olduğumuz yere gelmiyo..bizlik problem yok eşim gelsede konuşmam muhattap olmam diyo. Dige taraf gelmiyo diye kardeşimin doğum günü yapılmış .iki evli kardeşim dunurleri falan bizim haberimiz yok . kırgınim..aramadan kimse aramiyo  bir hafta olucak kimse arayıp sormadı beni...insanın ailesine uzak olması üzücü yaa bir buruk hissediyo .
0 oy
(89 puan) tarafından
Beeennn millet kaynanasını anlatır bende kaynanadan beter ana var ve aynı evde yaşıyoruz her gün sabır istiyorum Rabbimden
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Çok çektim beni doğuran insandan ama şükür hayatımdan çıkardım çok fazla göz yumdum 

Onun yüzünden i..ntihar etmeye bile kalkistim bekarken :) 
0 oy
tarafından
Ben bunu yaşadım canım annem cok titiz giderim hiç bşy yaptırmaz sen otur der kızın bk ben yaparım der sabah erkenden kalkarız mesela oraya gidince kızım uyusada hava sogukta olsa üstünü örter odayı havalandırın anne üşücek derim üstünü örttüm bşy olmaz der.cok disiplinli heegn siler süpürür saati vardır bi ara onda kaldım uzun bi süre eşim yanıma gelip gidiyodu bigünlüğüne suratı düşerdi son zamanlar iyice canı sıkılmıştı dillendiriyodu temizlikten dolayı sürekli çarşaf atıyorm makineye bilmem ne hastalık var anca geliyo gibi tabi ben cok üzülüyodum öyle olmasına hiç unutamıyorum yaptıklarını böyle Varya yüreğime taş oturuyodu o öyle konuşunca bian önce ev tutup evime geçmek için yalvarıyodum Allah'a 
(42 puan) tarafından
Ay gerçekten bu dediklerinin birebir aynısıni yaşadım peki sen neden evine geçmiyorsun
tarafından
Biz taşınıyoduk ev bulana kdr kaldım annemde eşim kalmadı arada geliyodu şuan evimdeyim 1senedir şükürler olsn
(42 puan) tarafından
Ayy gerçekten çok zor . Benimde evim soğudu bebeğim olduğu için gidicem dedim kabul etmedi Allah görüyor sorsan en iyi anne kendisi Allah'ım bildirsin gerçekten daha arayıp sormuyo gör ne bahane uydurup haklı çıkacak çok merak ediyorum
tarafından
Ben anneme alıştım ya cünkğ temizlik takıntısı var öyle insanlar bu şekilde elinde değil kafadan geliyo ama onun dışında derdimi dinler çagırırda banada gelir torununu cok sever işte bu huyu olmasa cok iyidir yani:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 101 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 258 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 355 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 252 göst.