0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 3 aylık malesef beni bırakmıyor sürekli yanında insan istiyor yalnız kaldığı anda bağırmaya başlıyor ağzından nefes almayı bilmediği için henüz hemen hıçkırık tutuyor . Az önce besige yatırdım donenceyle konuşurken agularken hıçkırık tutmuş bı geldim hem hıçkırık tutmuş hem kusmus ağzının kenarından aimis ben şimdi bu cocugu nasıl yalnız birskip gidiyim diğer odaya ya ciğerine kacss o kusmuk ben duymasam sesini Allah korusun bide dönmeye başladı yüz üstü dönüp kendini nefessiz bıraksa ya herşey olabilir zaten günduz uykusu kısa kısa 15 dk uyuyor kesintisiz 1 2 saat mumkn değil uyumuyor o yüzden benim bütün işler kalıyor eşim gelince yapıyorum anca gece falan . Bide bana demezlermi bebek uyuyunca sen yap deliriyorum ulann bu bebek uyusa ben millete minnet edermiyim 1 saat bebekle ilgilense biride ben işimi yapsam diye ne kadsr kolay geliyor bu millete ya 

6 Cevaplar

0 oy
(422 puan) tarafından
Millet ağzını açar herşeyi der kimseyi duymuycaksin. Bu saatten sonra bebeğinden daha önemli bişey yok iş her zaman olur ama bebeğin daha önemli bence bırak olduğu kadar
tarafından
Çok biliyorlar . Atıyım bebeği kenara orda bağırsinmis o bebekms oldu be veriyim bezinide eline kendi işini kendi görsün milletin evladı hiç kıymetli değil galiba
(422 puan) tarafından
tarafından
Vallahi çok güzel doğru ben ciddiye almazsam kimse almaz koyverdim artikk bokk götürsün ortalığı napiyim çocuğundan kıymetli degil
(422 puan) tarafından
Aynen öyle herşey znla düzelir canını sıkma konusandqn boş boş konuşur işte
-Reklam-
0 oy
(80 puan) tarafından
Zaten bu millet varyaa , yok canım ilk çocuğun sanırım ondan öylesin açılırsın bende öyleydim. Milleti takma eşin biliyorsa gerisini salla gitsin
tarafından
Öyle malesef bebeği birakaymisim bı kenara bebek ağlar susarmis
(80 puan) tarafından
Takma amaaan evlat sençn kimseye söz düşmez
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım 4 ayda ağızdan nefes alcak bebek uyurken ben uyurdum iş falan yapmazdım. Kolumun altına alırca daha çok uyurdu. Yoksa beşiğine koysam üç dkkda bir uyanırdı. 5 bucuk ayına gelince kendini kurtarır. Hıçkırması doyduğu anlamına geliyor. Allahın izni ile bir şey olmaz. Rabbim korusun meleklerimizi. Evi de dert etme. Bugun yapsan yarın yine aynı. Yavaşça düzene girer. Kimseyi de takma bebeğine adepte ol. Pratik aparatlar meyve suyu bulundur çubuk falan. Anlık açlığını gider. Geceden de at yemeğini yapabiliyorsan. Yapamıyorsan bulgur makarna yap bir şeyler.
tarafından
Öyle yapıyorum canım eşim 5 de geliyor o geldikten sonra yemek temizlik vs. Yapıyorum gece 12 de bitiyor isim sonra yatıyorum bebek gece 4 saatte bir uyanıyor canı saolsun da bu çok bilenler çok çıldırtıyor beni nasıl çocuk büyütmüş bunlar anlamiyorumm
(2,545 puan) tarafından
Heee kızz bende onlara hayret ediyorum. Bitmez onların bilmişlikleri. Daha bebeğe şunu tattırak bunu tattrak diyenler olcak. Siz yiyin de geç yalnız kimse ile bırakma
tarafından
Bırakır mıyım kız bundan sonra babama bile güvenmiyorum eşimin snnesiyle kaldı bı kere kaldi dediğim ben mutfağa kahve yapmaya geldik sadece hayatımın şokunu yaşattı bana adiii kadın
(2,545 puan) tarafından
Aynen bende kimse ile bırakmıyorum dilimde tüy bitti bir yaşına geldik. Dilim kalmıcak çocuk büyücek :D
tarafından
Bırakma valla en güzeli en iyisini yapıyorsun
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Çok zor ya benim oğlum da 13 aylık illa yanında biri olacak yanından ayrıldığım an yıkıyor ortalığı henüz yürümüyor emekliyor hem ağlıyor hem emeklemeye çalışıyor yanıma gelitken tuvalete bile gitsem kapıyı kapatamıyorum geliyor oturuyor ayağımın dibinde sonra böyle anlatınca çocuğu kendine alıştırdın diyorlar ya alllah aşkına babası 1 aydan fazladır gecede oğlumla yatıyorum bende babasının yüzünü bile doğru düzgün görmüyor sürekli benimle bana alışmayacak da kime alışacak ben ilgileniyorum ben oyun oynuyorum ben uyutuyorum bırakıyom da çocuk kendi kendine uyuyp yemek mi yesin napıyım bu soğukta dışarıda çıkarmıyorum mecbur beraber vakit geçiriyoruz 
(489 puan) tarafından
Yaa ben bu çocuğu kendine çok alıştırmışsın diyenleri hiç anlayamıyorum, anası benim tabi bana alışacak yani bundan doğal ne var, mantıksız mantıksız konuşuyorlar. Çocuk büyütmek değil el aleme laf anlatmak daha zor
(1,418 puan) tarafından
Aynen öyle valla çok haklısın seni anlaması gerekn insanlar anlamıyor özellikle bide iyice deliriyorsun
tarafından
Vallahi doğru çocuk koca gün beni görüyor bana alismasinda halıya koltugami alışsın delirmiş bu millet ya destekleri olmadığı gibi bide eleştiriyorlar
0 oy
(5,914 puan) tarafından
82 günlük bendede durum aynı uyuyor diye bırakamıyorum çünkü dönmeyi öğrendi birde gözünü açınca kimseyi görmezse korkuyor... Bende eşim evdeyken yapıyorum herşeyi uyutup ona bırakıyorum uyanınca salla diye. 
tarafından
Bende eşim gekdinten sonra yapiyorm :(
0 oy
(489 puan) tarafından

Bebekler sizi görmediğinde yok olduğunuzu sanıyorlar geri geleceğinizi bilemiyorlar o yüzden hep sizi görmek istemesi :) pusetiniz ana kucağınız falan varsa siz nereye bebiş oraya taşıyıp durun, ben hamileyim öyle yapmayı düşünüyorum yalnız başına bırakamam Allah korusun , Rabbim kolaylık versin size de , güzel yanlarına odaklanın inşaAllah :)

tarafından
Canım öyle yapıyordum ama şuan peteklerde skinti var sadece salonda UFO yaniyor diğer odalar buz gibi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 470 göst.
3 Kasım 2020 Aile kategorisinde Pimpiriklibiranne (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 187 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (914 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,263 cevap