0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Selâmun aleyküm hayırlı akşamlar kızlar. 

Bundan 1 hafta önce oğlumun bademcikleri iltaplaiati doktor antibiyotik tedavisini baslatirdi . Tam 1 hafta düzenli bir şekilde kullandık ama gel gör ki gece oksurukleri peşimizi bırakmadi . Gece uyumadan önce odayı havalandiriyorum burnunu serum fizyolojik su ile açıyorum nevresimleri 2 günde bir değişiyor ek olarak yastığına rahat nefes alması için doğal nane yağı döküyorum ama gece oldu mu oksurmekten uyuyamiyor . Şükür gündüz bir sıkıntısı yok ama gece olunca başlıyor :( ne yapmalıyım sizce kızlar başınıza geldi mi böyle bir durum neden kaynaklaniyor olabilir?

5 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından

En İyi Cevap
Koskoca sitede iki kişi anca cevap veriyor Allah'tan acil bir durum . Şimdi cevap vermek zorunda mıyız bilmek zorunda mıyız diye linç edenler gelecek eminimmmm!
-Reklam-
0 oy
tarafından
Grintus diye bir şurup var tamamen bitkisel çok iyi geliyor biz onunla rahat ettik
(743 puan) tarafından
Araştırayım canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Aleyküm selam

Sabah pekmez verin tereyağı ile karışmış. Onun dışında doktirun dediğine devam edin inşallah bir an önce iyileşir. 
(743 puan) tarafından
Bir kaç defa verdim kuzum gündüz bir sıkıntısı yok şükür gece oldu mu başlıyor . Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Canım kaç yaşında oğlun. Onu belirt te. Wger 9 ayın üstünde falansa yarım fincan pekmezi cezveye  kat  içine bir çorba kaşığı zeytinyağı  koy ilit  ocakta. Çok sıcak olmasın al ocaktan içine limon sık.  Bunu gece yatarken  ve sabah aç karnına ver . Çok iyi geliyor boğaz ağrısına öksürüğe 

Eğer bir yaşında büyükse zencefilli süt bal yap için canm o da iyi
(743 puan) tarafından
2 yaşına girecek canım çok sağol ilk dediğin şeyi yapiyorum ama faydası pek yok sanırım
tarafından
Gecmisnolsun canm ya ben de o ise yarıyor bide ne yap biliyor musun sadece bal yedir gece yedir gündüz yedir yatmadan falan. En sonki hastalık ta benimkiler hep bal in sayesinde iyilesti
0 oy
tarafından
Nekadarlik bebeğin . 

Oğlum bronşit olmuştu ciğerleri ağzına geliodu nerdeyse öksürükten dediğin gibi gece artıyor. Sarımsak zeytinyağı sürdüm bir gecede etkisini gösterdi dene sende 
(743 puan) tarafından
2 yaşına girecek canım bizde o iyi gelmedi onu da denedim canım
tarafından
Hadi ya tüh bide tereyağ pekmez var onu da denedin mi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 191 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Gulllll816 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 237 göst.
0 oy
3 cevap 138 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
2 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma001 (72 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...