0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Beş buçuk aylık hamileyim babamı kaybettim hayattaki tek siginagim tek güvendiğim ve beni sevdiğine tek emin olduğum insandı. Allah'tan geldik ve yine O'na döneceğiz ama bu acıyı yaşayanlar anlar biraz dertleşmek istedim sadece. 11 yıl önce de ablamı kaybetmiştim onun acısı biraz soğudu gibi ama babamın öyle olur mu bilmiyorum 

34 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu öğrendikten iki gün sonra üst katında oturan akrabam olan kadın birden vefat etti.  Ve ben hep şöyle birşey düşünüyorum. Bir ailede biri dogacaksa biri ölüyor gibi. Buna çok kez şahit oldum hayatımda 
(6,047 puan) tarafından
Bu arada basın sağolsun Allah sabır versin
tarafından
Bunu bugüne kadar hiç dillendirmedim ama hep böyle durumlara denk geldim
Tanıdığım bir ablanın kayinpederi vefat ettikten 2 Ay sonra hamile kaldı
Ve bende esimin dedesi vefat ettikten 1 Ay sonra hamile kaldım
tarafından
Aynen benim annem kardeşim e 5 aylıkken dedem vefat etti çok severdim dedimi mekanı cennet olsun..
Ben doğum yaptıktan sonra da eşim 18 yaşındaki kardeşi vefat etti 2 ay sonra da benim babaannem
Benim çocuklarda ikiz bu arada 2 kişiyi kaybettik aileden
tarafından
Ben hamileyken eşimin babaannesi vefat etti
Doğum yaptıktan sonrada benim babaannem vefat etti :(
(6,047 puan) tarafından
Benim dedem vefat etti bir ay sonra kuzenim hamile kaldi. Eşimin babaannesi vefat etti eltim yeni hamileydi. O kadar çok rastladim
-Reklam-
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Hayr acı yaşamadım.  Rabbim gecinden versin insallah 
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah bende kaybedeli 7 yıl oldu 
0 oy
(683 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendiğim günün gecesi babamı kaybettim. 9 yıl oldu hala rüyalarıma girer hiç konusmaz oğlumu gezmeye götürür yada beşiğini sallar hep öyle görürüm. Acısı geçmio sadece zamanla alışıyorsun o acıyla yaşamaya başın sağolsun canım rabbim mekanlarını cennet eylesin 
tarafından
Ben bu gece gördüm ilk defa.. sabaha kadar uyuyamadım pek fazla sürekli ağladım dua ettim. Sabaha karşı biraz daldım ve rüyama girdi. Bekarligimin geçtiği evdeydik karşıma oturdu ağladın mi diye sordu bana. sadece kafa salladım evet manasında. Ağlama kızım ölüm Allah'ın emri yapacak bişey yok hepimiz öleceğiz gibi bir cümle kurdu. Elini uzatması için elimi uzattim ve eline dokundum rüya da hissettim o ellerini buradasın dedim ve hıçkırarak ağlamaya başladım yine uyandım ..
0 oy
(23 puan) tarafından
Büyükbabami kaybettim baba  acısı ile bir asla olmaz ama nasıl  oldu ise fazla üzülmedim sonra çok ağladım aradan zaman geçince 
0 oy
(3,863 puan) tarafından
Bende ayni beş buçuk aylıkken amcami kaybetmiştim.  Aglayamadim bile donup kalmıştım. Onu öylece yerde yatarken görmek çok kötüydü yaâ hatırlaması bile yıpratıyor insanı:( başın sağolsun kızım rabbim size ve tüm yakınlarına sabır versin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Rabbim mekanini cennet  eylesin inşallah

Ananemi kaybettik coronadan gecen sene hamileyken:(
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Gebelikte yasamadim ama ben de babami kaybettimn1.5 yil oldu.ilk gunki gibi kalmiyor ama eskisi gibi de olmuyor.her mutlu aninda neden mutluyum smdi diye bogazinda dugum oluyor.mekanlari cennet olsun insallah.
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Annemi kaybettim hamile olduğumu öğrendim şuan 19 aylık oğlum çok kötü hamilelik hep eksikliğini aradım halada yaşıyorum

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun cnm rabbim sabır versin sanda
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah. 
0 oy
tarafından
Gebeuken 2 ay arayla halalarimi kaybettim. Bir baba acısı kadar olmasada çok üzüldüm yltabi
0 oy
tarafından

Aileden olunca çok başka oluyor aynı acıyı yasamadigimiz sürece bir şey diyemeyiz Bende kuzenimi kaybettim kayıplar ölümler psikolojikduygula4 fazlasıyla yıpratıyor, Dua et Allaha sığın 

Rabbım acını hafifletsin <3insAllah 

0 oy
(119,577 puan) tarafından
basin sagolsun 
0 oy
(988 puan) tarafından
13 nısanda babaannem öldü 3 nısanda kızımı dogum yapmıştım 
0 oy
(565 puan) tarafından
Rabbım başımdan eksik etmesin inşallah Allah sabırlar versin inşallah düşüncesi bile beni deli etmeye yetiyor Rabbım kimseye taşıyamicagi yükü vermez ama ben yapamam tek kızım babamla arkadaş gibiyiz Allah korusun eğer bisey olursa bende arkasından giderim heralde dayanamam çünkü 
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah merhametiyle muamele etsin. sabırlar diliyorum. ben de hamileyken babam felç geçirmişti. zaten felç geçirdiği vakit kaybetmistim. cunku artik sesini bile duyamadım. 7 mi 8 mi o kadar yil sonra da vefat etti. bak simdi yine ağlamam geldi. babasizlik cok zor:((
0 oy
(1,888 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok zor annem çok rahatsızlandı hamileyim ben de ölümle burun buruna geldi hayati riski yok cümlesini duyana kadar mahvoldum bittim. Çok zor bir durum Allah sabır versin.
0 oy
tarafından
Ben 8 aylik hamileyken teyzemi kaybettim yeni doğum yapmisti teyzem şimdi kızı 1 yaşına girecek :( çok zor  başınız sagolsun 
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin 
0 oy
(2,360 puan) tarafından
Anmeannemi ve dedemi 1 ay aralikla kaybettim canım.

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 339 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 38 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Myangell (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 180 göst.
3 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 415 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Cennetcennet (7 puan) tarafından soruldu

381,687 soru

11,426,005 cevap

34,985 kullanıcı

...