0 oy
1,031 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ihanete uğradığımda eşim pişman olmuştu ama ben sindiremedim eşimde boşanmaya yanaşmadı istemedi onu kandırdım boşanalım ben herkese rezil oldum sonra yine evleniriz dedim öyle kabul etti zar zor ikna ettim başımdan geçen olayları biliyorsunuz çoğunuz yaklaşık 1 sene oldu boşanalı bugün çocukları görmeye geldi konuştuk bi şans daha istiyorum çocukların hatırına gel yeniden olalım dedi ben artık kimseye güvenemem evlilik gibi bişeyin içine tekrar giremem başkasıyla çocuklar var çünkü onlarıda geçtim itimatım yok kimseye şans verilmelimi?Şunuda belirtiyim eşim gerçekten iyi bi insandı kırmazdı ne istediysem yaptı bi ağır sözünü işitmedim ama ihanet etti herkes hata yapar ama bilmiyorum sizlerin görüşlerinide merak ediyorum 

67 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aynı bk iki kez yenmez yani aynı Adamla ikinci kez evlenilmez
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Rezil olmaktan bahsetmissin bu insan ikinciye aynı şeyi yaparsa ki yapar bence daha büyük rezil olursun.. aynı hatayı iki kere yapma kendini onemsemeyi öğren bence. Hiçbir kadın aldatilmayi haketmez 
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Tekrar evlenip evlenmemek sana kalmış lakin bnm bildiğim dinen olmuyor önce bi başkası ile evlenip ayrılman gerekiyor.. Hülleci deniyor buna.. Tam detayını bilmiyorum müftülüğü ara sor.. 
0 oy
tarafından
barışmakta barışmamakta sizin hakkınız. insanlar hatalarından ders çıkarabilir de çıkarmayabilir de herkesin karakteri farklı. bunu sizin ölçmeniz lazım ve aradan çok zaman geçmemiş. ben olsam kendimi zorlamazdım ama sanki siz çocuklar için barışma düşüncesi içindesiniz. aşağıda da çocuk ağlıyo vs yazmışsınız. bence sadece çocuk içinse önce eski eşinizle arkadaş olmayı başarın derim. bir de kandırdım boşandım demişsiniz. eski eşiniz bu yüzden size baskı yapmıyor mu, hani barışcaktık, ne zaman barışcaz vs gibi merak ettim. bence herkes içini dökse yüzleşse daha iyi olur :/
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Her kes tekrar yapar demiş ama bidaha yapacağını sanmıyorum. Bidaha sizi kaybetmeyi göze alamaz. Bide nasıl aldattığına da bağlı uzun süre biriyle birliktelik i yaşadı yoksa sedece bi kerelik ilişkimi olmuş genel ev gibi bişeymi. Bence iyi bir insansa bir kere şans vermeye değer çocuğun için. Çocuğun kendini eksik hissetmesin çocuklar anne babası bir arada olunca mutlu olur. Ayrıca karısına el kaldıra döven insanlar var bu adam sana iyi davranmış affedebilirsin bence.
0 oy
(38 puan) tarafından
İlerde çok pişman olursunuz babanın yeri okadar boş kaliyorki eğer yapmicana eminseniz barışın ben şimdiki aklım olsa tekrar onla evlenirdim çünkü çocuklar babasizligin yerini hicbirseyle dolduramiyor onun verdiği acı tarifsiz 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bence burdaki yorumları bırakın bi eşinizle psikolojik destek alın yardım alın affetmek kolay değil ama uzaktan yorum kolaydır belki eşin iyi biridir bilemeyiz bunu en iyi sen bilirsin çocuklarınız içinse onları mutsuz bir ortamda yetiştirerek daha çok zarar verirsiniz öncelikle siz gerçekten affetmelisiniz 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben bir kere yapan hep yapar olayına inanmıyorum. Ha şöyle, bir kere yapar tepkisiz kalıp yeterince cezalandırmazsan devam eder bence de. Ama sen boşanmışsın. 1 sene geçmiş. Yeterince pişman olup hatasını anlamıştır. Bence tekrar deneyebilirsin. Olmadı yine boşanır, temelli uzak durursun. 
0 oy
(808 puan) tarafından
Bende ihaneti affedenlerdenim sonu ne olur bilmiyorum şuan eskiye göre daha iyi benim eşim bana kötüde davranıyordu çocuk için yalvardı belki akillanmistir zor bı karar zaman zaman affetmeseydim diyorum ama kızımla ilişkisinde goruyorum
0 oy
tarafından
Daha duzeleninini görmedik evliyken aldatması kolay ama dul olunca insanlar üstümde kalır diye bakamiyor belki karı kız bulamamıştır senin adam kürkçü dükkanına dönmek istiyordur 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Ablacım sen tekrar çocuklar için evleniyosan adamı güvenip napcaksın sana kocalık yapmasını bekleme o zaman çocuklarına babalık yapsın yeter. Şu çocuklarınız sırtına küçücük yaşta koca koca sorumluluklar yüklemeyin. Adam çocukla ilgileniyosa evli yada değil ilgilenir zaten boşanınca anne babalık bitmiyor sen düşün taşın kendi kararını ver ben bu adamla olabilir miyim onu düşün 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Cogunluk tekrar yapar demis de 

Bence o pişmanlığı gercekten hissediyorsan görüyorsan bir sans daha ver kuzum 

Her insan hata yapar  kimse dört dörtlük değil canm 

Kalbinin sesini dinle 
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Herkesin düşüncesi kendine bence sen aklında mantığınla hareket et kimsenin etkisi altında kalma bide eşinden bosanmissin tekrar başkasıyla nikah kıyıp ayrilicaksin ki eşinle birdaha evlenesin bildiğim kadarıyla dinen olmuyor 
0 oy
tarafından
İnsanlar ne diye düşünme nasıl mutlu olacağına inanıyorsan öyle davran 
0 oy
tarafından
Ben barışmazdım ya. Bile bile kendi bacağıma nedn sıkayım. Çocugunu istediği kadar görsün ama bi daha olmaz 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
SAKIN SAKIN SAKIN
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Benim esimin teyzesi 5 cocuktan sonra esinden boşandı. Sonra biseyker oldu tekrar. Evlendiler 2.ye daha beter oldu yine boşandilar resmi olarak. Dini olarak da bi daha evlenmemek icin 3kere de boşandılar. Simdi 5cocuguna kendi bakiyor zar zor 1 kurus bile destegi yok esinin.  Huylu huyundan vazgecmez diyor
0 oy
tarafından
Sonunu bildiğin kitabı baştan okumak gibi 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Acele etme bence biraz daha zaman geçsin iyice gözlemle ilerde barisabilecegini de şöyleme ona umut verme , ne yapacağına bak,  değiştiğinden iyice emin olursan öyle barisirsin 1 yıl çok uzun zaman değil seni seviyorsa daha da bekler bir yerde gene beklemeyi kesiyorsa zaten eski haline dönmeye meyilli vardır ben olsam 1-2 yıl daha beklerdim o arada bekarım diye hayatına birini almazsa ,umudu olmadığı halde seni beklerse düzelme ihtimali vardır hem iyice aklı başına gelmiş olur
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Evlenilir ya arkadasim ayrildi geri iki kere falan evlendi galiba ...

Ama sen biliyorsun eşinin huyunu gercekteb pişman yapmaz diyirsan neden olmasin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,085 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 424 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
+1 oy