0 oy
1,032 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ihanete uğradığımda eşim pişman olmuştu ama ben sindiremedim eşimde boşanmaya yanaşmadı istemedi onu kandırdım boşanalım ben herkese rezil oldum sonra yine evleniriz dedim öyle kabul etti zar zor ikna ettim başımdan geçen olayları biliyorsunuz çoğunuz yaklaşık 1 sene oldu boşanalı bugün çocukları görmeye geldi konuştuk bi şans daha istiyorum çocukların hatırına gel yeniden olalım dedi ben artık kimseye güvenemem evlilik gibi bişeyin içine tekrar giremem başkasıyla çocuklar var çünkü onlarıda geçtim itimatım yok kimseye şans verilmelimi?Şunuda belirtiyim eşim gerçekten iyi bi insandı kırmazdı ne istediysem yaptı bi ağır sözünü işitmedim ama ihanet etti herkes hata yapar ama bilmiyorum sizlerin görüşlerinide merak ediyorum 

67 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yani sen kabul edeceksin bunada kendince bahanelere buluyorsun yoksa olmazki kimse değismez sen de çok iyi biliyorsun ama geri döneceksen mecbur kendini bir seylere inandiracaksin
-Reklam-
0 oy
(21 puan) tarafından
Çocukların hatrına bi şans daha ver ortada çocuk var 
0 oy
tarafından
Eşim iyi bir insan demişsin canım  sen de şartlar koy. Sıkı şartlar ... Herkes ikinci bir hakkı var hem de    allah göstermesin sen de aymı şey olsa   bi anlık bi yanlışa düştüğün de eşinin seni direkt postalaması mı gerekiyo. Birdaha hiç güvenmemesi mi  gerekiyo  çok saçma  herkes yazmış   sakın   aynısını yine yapar    çocuğunuzu  düşün   bir sefa daha oluru var sa. Yüzde bir  ihtimal bile varsa   onu değerlendir  bence canım  ....  Belki. Şu şekilde olsa derdim he haklılar asla. Dönme derdim... Dövüyorsa ve şiddet tin  her hangi türlüsüne sürekli maruz  kalıyorsan   o zaman ayrı ama. Şuan  aldatmanın boyutu  belli değil  tamm aldatma aldatma dır ama   kendi görüşüm   aranızdaki iletişim  i daha sağlam kurmuş olursunuz. Bundan sonra bence 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ikinci evliligimi yaptim. Guyya esim ogretmen bikgiki olgundur sandim... Iyi kotu gecinioz ama nereye kadar... Ikinci evliligimde diye cok jez basima kalkti. Ikinci evliligim diye herseyi sineye cekerim kul kole olurum sandigi belli... Vallaha suanki aklim olsa su evliligim icin savastigimin %10nunu ilkinde savasirdim ama bizde kumar vs. Vardi... Ama suanki aklimla gercekden bu evliligimdeki cabanin birazini ilkinde gosterirdim, altan almayi susmayi o zamanlar bilmiodum toydum. Simdi olgunlastim ama yalnis yerde yalnis kisiyle.. Yinede birnevladim var biride yolda sukur diyip gecinmeye calisiom
0 oy
tarafından
  Sana şöyle diyim. İşin daha. Kolay  olur belki canım. Bi kağıt al artılarını. Bir tarafa eksilerini  bi taraf a  yaz. Hangisi ağır basıyosa.  Ona göre kararını  ver... Kararını verdikten sonra   bi istihare   ye  yat   deki Allahım ben  şu şu  için misal. Yuvamı  tekrar kurmaya karar verdim   hakkımda hayorlısı ne ise sen bana nasip et de yat  güzelce  istihare. Yi intten  bak nasıl yatılır....   Çevrende varsa rüya  yorumu. Yapabilen bir hoca ona danış bizden daha çok Allah yardım edebilir senin karar vermen e  o bizdwn daha çok  bilgiye sahip  sizinle ilgili 
0 oy
(336 puan) tarafından
Cnm belki bana tepki verecekler ama bence affet çocukların babası  başkasıyla evlensen senin çocuğuna öz babası gibi davranmaz  iyi insan diyorsun zaten bu devirde iyi erkekte bulmak zor zaten burnu sürtmüş yani kötünü kötüsü varr.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 297 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,090 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 424 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 785 göst.