0 oy
1,028 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ihanete uğradığımda eşim pişman olmuştu ama ben sindiremedim eşimde boşanmaya yanaşmadı istemedi onu kandırdım boşanalım ben herkese rezil oldum sonra yine evleniriz dedim öyle kabul etti zar zor ikna ettim başımdan geçen olayları biliyorsunuz çoğunuz yaklaşık 1 sene oldu boşanalı bugün çocukları görmeye geldi konuştuk bi şans daha istiyorum çocukların hatırına gel yeniden olalım dedi ben artık kimseye güvenemem evlilik gibi bişeyin içine tekrar giremem başkasıyla çocuklar var çünkü onlarıda geçtim itimatım yok kimseye şans verilmelimi?Şunuda belirtiyim eşim gerçekten iyi bi insandı kırmazdı ne istediysem yaptı bi ağır sözünü işitmedim ama ihanet etti herkes hata yapar ama bilmiyorum sizlerin görüşlerinide merak ediyorum 

67 Cevaplar

+1 oy
(1,372 puan) tarafından
Bir insan 7 sinde ne ise 70 inde de odur 
tarafından
Düzelemezmi ağır şeyler yaşadık oda perişan oldu
tarafından
Hayır bide onu geçtim her insan hata yaparmış, o zaman kadınlar da yapsın baksın bakalım kapının önüne nasıl konuluyo
Her insan hata yapar diye bakılacak mi bakalim,biz zavallı kadınlar da affetmek için bahaneler üretip duralım, aman ayaklarımızın üstünde güçlü durmayalım,mal mal her yapılanı kabul edelim,bi kere de kendimize güvenip dik duralım ya zor mu bu kadar
tarafından
Valla öyle biz yapsak af dilesek affı olmaz derler
(1,372 puan) tarafından
İhaneti bir defa gordun mu arkana bile bakmayacaksın..
-Reklam-
+1 oy
(228 puan) tarafından
Bi yapan bi daha yapar ama senin kararın

Çocukları çok düşünseydi annelerine ihanet etmezdi seni kaybetmeyi göze alan ve hatta kaybeden biriyle tekrar olur mu sence kendin düşün.
0 oy
tarafından
Bi kere yapan bi daha yapar bana gore ve güven biterse gecmis olsun. 
tarafından
Düzelmezmi dersin artık bundan sonrada yaparsa kendi bilir ben boşanmaya kadar gittim gözü korkmamışmıdır
tarafından
Duzelip duzelmeyecegi konusunda bisey diyemem ama bi kere o b.ku yiyen bi daha yer bu hic sasmamistir Allah a buyuk konusmayim ama affetmeyecegim 2 sey varsa o da siddet ve ihanettir isterse kapimda kopek olsun umrumda olmaz ama seni bilemem guveniyosan seviyosan ihanetini unutacaksan bi sans daha ver
0 oy
(422 puan) tarafından
Bir kere kurtulmuş sun canım tekrar yapmacagi ne belli büyük konuşmak istemiyorum kendi ayaklarimin üstünde durur çocuklarıma bakardım ben 
tarafından
Aslında bakarsan ben duygusal boşluktayım ve kendimi yetersiz hissediyorum bu yüzden düşünüyorum yaparsa ne olur en fazla yine boşanırım ben bunu göze aldım o göze alabilirmi acaba
0 oy
(770 puan) tarafından
Binde bir insanın değişeni düşünüyorum ben tekrar güvenebilecek misin kocan gerçekten o binde bir kişiden biri mıdır bir senenin soğukluğu geçer mi sende bunları sorgulamak lazım gbi
tarafından
Buz gibiyim hissin varmı desen zerre yok ama öfkemde yok hissizim
(770 puan) tarafından
O Zaman bitmiş gbi sizin için
0 oy
(565 puan) tarafından
Valla sana şunu yap bunu yap diyemem ama çok zor Bi karar bence tekrar aynı şeyleri yasamayacağın ne malum yaparsa daha kötü olacaksın pişman olacaksın ama duzeldiginide yaşamadan bilemezsin Allah yardımcın olsn cnm 
tarafından
Sağol kuzum düşünüyorum işte bende kafam bu ara zaten karışık çocuklar büyüyorlar nasıl olcak nasıl edecek
0 oy
(1,859 puan) tarafından
O kadar zor bir karar ki canım ne desem boş gerçekten sen kalbinin sesini dinle kimsenin etkisi altında kalmadan gönlünden ne geçiyorsa pek çok şey affedilebilir bu tamamen sana kalmış bir şey.
tarafından
Kalbimin sesini dinlersem işim iş :) kuzum gerçekten ne istediğimi bende şu ara bilmiyorum olursa çocuklar için tekrar olur yaparsa yine boşarım en fazla ne olabilir ahhh canım keşke bazı şeyleri önceden bilebilsek
(1,859 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım gerçekten o kadar karışık bir durum ki insan şunu yap bunu yap diyemiyor. Ne karar verirsen ver inşallah senin için en iyisi olur.
0 oy
(988 puan) tarafından
Bir kere yapan hep yapar emin ol
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Ne desem bilemedim şimdi eşini bizden iyi sen tanırsın canım sence bir şansı daha hakediyor mu?
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eski güven yerine gelmiyor.  Bende ihanete uğradım internet üzerinden konuşmuştu kadınla. Bebeğim iki aylıktı eşimde ağladı yalvardı yakardı. Benim eşimde çok iyi bir insan bir dedigimi iki etmez ama yaptı o hatayı zor sindirdim nosanmadim. Ama keşke bosansaydim diyorum çoğu zaman o güven eksikliği insanı hastanediyor. Sürekli düşünmek kahrediyor. 
(7,924 puan) tarafından
Aynısını yaşadım bende bosanmadim ama sürekli bir güvensizlik var artık asla eskisi gibi güvenemem
(6,047 puan) tarafından
Evet ve bu durum beni hasta ediyor sanki . Ben takıntılı bir insanım gamsız olsaydım keşke. Eşim bana çok iyi her zaman da çok romantikti. Yaptı öyle bir hata . Allah sonumuzu hayretsin
(7,924 puan) tarafından
Amin inşallah ama o güven bı daha asla yerine gelmigcek bende
(6,047 puan) tarafından
Üzerinden 8 ay geçti. Bende halaa hiç güvenmiyorum. Herşeyi yaparlar isterse köpek olsun yolumda
0 oy
(600 puan) tarafından
Tükürdüğünü afedersin yalamk gibi bisi olur canim bana ters 
0 oy
(323 puan) tarafından
Bi defa yapan tekrar yapar ben güvenemezdim ağrımayan başını ağrıtma bence ama tabiki ömür bu yalnız da geçmez 
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Ben bir insanı 1 kere silerim. Tekrarı olmuyo.. Ama yüreğini dinle.. Biz kendi görüşümüzü söyleriz senin yüreğin ve mantığın daha önemli. Kendine şu soruyu sor tekrar güvenebilir miyim? 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sans verince sansli anlaminda olmuyor canım can cikar huy cikmaz
0 oy
tarafından
Seviyorsan kabul et derim 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Yani aynısıyla imtihan edilmedigimiz sürece tam bi cevap veremeyiz. Yakın bi arkadaşım 1 yılı dolmadan boşandı eşinden şiddet gördüğü için. Ayrıldıktan 4 5 ay sonra tekrar evlendiler. Şu an bi kızları var çok iyiler maşaallah. Sen ciddi anlamda ilmi bilgisi olan biriyle istişare et. Herkese sorma aklın karışır.  Rabbim yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Denenmiş tekrar denemem ben bacım tabi senin kararın ama şuan bende o asamadayim asla afettmem barismam artik
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Sen şu kızıl saçlı kadindin dimi 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Can çıkmayınca huyda çıkmazmış yine de sen bilirsin 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Dini görüşlerini bilmiyorum ama müslümansan tekrar o adamla evlenemessin önce başkasıyla normal bir evlilik yapman lazım şartsız yani o adam ölür yada boşanırsan filan tekrar eski eşinle evlenebilirsin yoksa zina olur 
(12,854 puan) tarafından
Bende böyle bir şey duymuştum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,032 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 423 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,384 puan) tarafından soruldu