0 oy
725 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar o kadar etkilendim ki, size de anlatmak ıstedım, eşimin iş arkadası var aılecek gorusuruz onlarla, adam melek gibidir, çaya gitsek kalkar boşalan çay bardaklarını doldurur karısından önce, bıyere yemege gıtsek çocuklara o yedırır karısına sen ye der, cocukların pesınden koşar sureklı, kadın da o kadar yüzü gülmez konusmaz bir ınsandır ki hep sey derdım ‘ay bu adamın başını kim yaptı bu kadınla evlendırdı kadın ınsanın hayat ısıgını sondurur derdım’. Bugun merkeze uzak bir köy var orda yaşayan teyzeden ayda bir gidip süt yumurta pekmez vs alıyoruz sagolsun bizim gelecegım zaman saklıyor, biz oraya gittik oraya gelmeden de cok mesgur bir turistik kafe var oranın onunden gecıyorduk bu çifti gorduk cocuklar arabada, dedım eşime dur beraber kahve ıcelım ınelım derken baktık kavga edıyolar, o adam varya melek adam ana avrat kufur edıyo kadının enseye vuruyo yürü len yürü öküz diyo, kadında eğmiş başı bir sus bak mıllet duyar diyo, eşim bile sok oldu iş yerınde de boyle degıl noluyo ya dedı, dur dedım inelim soralım, inersek bidaha yuz yuze bakamayız bırak dedi eşim, ama o kdar uzuldum ki kadın resmen bastırılıyor kocası rol yapıyormuş mılletın yanında

18 Cevaplar

+3 oy
(2,593 puan) tarafından
Daha neler görüp duyacağız ya . Ayyy demek ki her buluşmadan önce neler yaşıyorsa kadın. :/ üzüldüm vallahi 
tarafından
Ay cok uzuldum tugba bende kadına karsı onyargıma da cok uzuldum :(
-Reklam-
+1 oy
(2,351 puan) tarafından
Ne yüzler var ya ne insanlar var hakıkaten Allah herkesın yardımcısı olsun öyle zorkı o kadına sımdı 
tarafından
Ay artık bırseye sasırmam ben ınsan sarrafı oldum dıyorum ama ınsanlar çok çeşit
(2,351 puan) tarafından
Öyle ya ıcıne gırmedıkce kavga etmedıkce kımse yüzünü gostermıyor
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Ayy resmen 10 numara oyuncu. Kadına üzüldüm açıkçası 
tarafından
Ay ben daha cok uzuldum ınan bazen gorusmek ıstemıyordum hep yuzu asık boyle somurtuyor dıye
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Allah böyle iki yüzlü insanlardan uzak etsin cidden ya kadına üzüldüm adam başkalarının yanında rol keserken ne kötü hissediyirdur kim bilir
tarafından
Kız ınsan kafayı yer kafayı, bende esıme dıyodum ohooo sen cayı ben ölünce koyarsın anca adama bak dıyodum
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Film gibi.. İnanırım ama vardır öyle tipler. Allah ıslah etsin
tarafından
Allah yardımcısı olsun kadının
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Rabbim iki yüzlü şeytanlardan korusun iyi insanlarla karşılaştırsn
tarafından
Aminnnn
0 oy
(240 puan) tarafından
On yargılı olmamak lazımmış kadına çok üzüldüm herseye rağmen katlanıyor o ******** e. Böyle adamlar iki yüzlü birden fazla karakterleri var 
tarafından
Ogretmen bir de kadın gayet atanmıs memur ogretmen nıye cekıyor bunu acaba
(240 puan) tarafından
Çocukları için belki bilemiyorum
0 oy
(2,627 puan) tarafından
O adami video çeker rezil ederdim keske tepki gosterseydiniz kadinin hayatini mahv etmis resmen
tarafından
Kadın tepkı gostermedıyse siddet uygulamadıkca ben neyın tepkısını gostereyım? Ya kadın donup sizene ben memnunum derse, adam ile eşim aynı yerde calısıyor
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Adamdaki çakalliga bak ya seref yoksunu. Kadina uzuldum ya
tarafından
Evet evet öyle guleryuzlu iyi biri gibiydi ki
(3,329 puan) tarafından
Allah hidayet versin ne diyeyim valla ya
0 oy
(4,390 puan) tarafından
üzücü bir durum
0 oy
(2,093 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın evet böyle saklayan dışarıya iyi evde değişik insanlar var.

O kadar iyiliğe o kadının yüzü niye gülmesin ki normalde tabi güler

O adam yüzünden demek içinde ne fırtınalar kopuyordu yazık.
tarafından
İşte ben kadının fıtratı bu asık suratlo dıyodum ama degılmıs :( Ay Allah yardımcısı olsun
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Welcome to erkeklerin gerçek yüzü canım .... Allah onun yanına bırakmasın dilerim en kısa zamanda o kadını kurtarsın o adamdan 
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Işte dışta Melek içten şeytan 2 yüzlü numara oynuyor demek
0 oy
(180 puan) tarafından
Benim o r o s pu cocugu kocam da öyle millete kendini iyi göstermeyi sever 
tarafından
Ay kusura bakma istemsiz güldüm :) kufurune
tarafından
Kız annesıneeee kufur etmeee bee
(180 puan) tarafından
Anasının.... Anası neyki oğlu o olsun
0 oy
tarafından

Hahaha benim babam bu.  

Her hafta sonu piknikler haftada bir kebaplar yapmalar damda kebap+çay+çerez . Herşeyi almalar . İnsanlar ne kadar iyi bı baba der . Öyle iyi görünür ki . Hep kuzu görünümlü kurt derim :)  konuşmasıyla Melek Melek . Ama var ya hep milletin yanında öyle . 

Evde görün bı de . Ben onun kemerleriyle büyüdüm . Annem desen hâlâ devam ediyo 

tarafından
Allah annenın yardımcısı olsunya
tarafından
Amin. Yeri geldi mi çok iyi oluyor ama herşeye sinirlenen döven bir baba. İnsan şaşırıyor
0 oy
tarafından
İnsanlar bi olduklari gibi gorunmeyi ogrenemediler cok uzuldum. 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Demmekki bulusmadsn once bile hep hakaret edip assagiliyorsa kadinda mutlu olamiyor yaziklar olsun disarda el iyisi olup evde kopeklesen erkeklere 
tarafından
Ya herlade oyle olıyordu cunku kadın boyle somurtuk konusmaz bırsey sorsam cevap vermez hıc gorusmek ıstemezdım bu yuzden
(2,803 puan) tarafından
Birsey diycem seni gordum bn cok cok guzelsin belkide kocasi assagilayip seninle kiyasliyorsa kadin seninle konusmaknistemiyor olabilir aklima bu geldi
tarafından
Kız ne alakası var olur mu oyle sey, onun eşi benden daha güzel, kadın kımseyle konusmak ıstemıyor ki
(2,803 puan) tarafından
Deme oyle vardir konusmak istememesinin altinda sebeb belki de kocasi disariya iyi evde ona kotu davraniyorsa inadinada surat asabilir
0 oy
(880 puan) tarafından
Gorustunuz mu bır daha o arkasıyla lenn ben direk dalardım adama 2 de bn cakardım kı utansın nasıl 2 yuzlu adamsın dıye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 212 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 458 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 492 göst.