0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (238 puan) tarafından
Yanımızda birileri varken bebegim hep bana gelmek ister kucak yapar 10 aylık ve benden biri cagırınca cok gitmez ama eşimin yeğeni ne cok düşkün mesela ilk uyandığında benden babasına gitmeyen cocuk uyandı gı gibi onun kucagında olmak istiyo gözü beni bile görmüyor ve bu durum beni biraz üzüyo benden daha mı cok seviyo bebegim o kisiyi :((( niye öyle yapıyo ki :( 

9 Cevaplar

0 oy
(3,870 puan) tarafından
Eğer sürekli oyun oynatıyorsa normal canım takma kafana
(238 puan) tarafından
Evet oynatıyor sürekli ne biliyim cok düşkünüm bebegime benden daha cok birine can ata ata gittiğini görünce üzülüyorum
(3,870 puan) tarafından
Bende çok düşkünüm kızıma ama bazen nefes almak istiyorum
(60 puan) tarafından
Ya sal gitsin kime giderse gitsin bende okadr düşkün oldum neye yarıyor 2 buçuk yaşına geldi hala dizimin dibinden ayrilmiyor kimsenin yanına gitmiyor kimse ona bı laf soyluyemiyor hemen ağlıyor mizmizlaniyir çok zor gerçekten tulete bile gitsem peşimden geliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seviyor demek ki canım bırak sevsin bu kadar üzülecek birşey değil bence kanı kaynıyor demek ki o kişiye senin yok mu çok sevdiğin kanının kaynadığı birileri 
(238 puan) tarafından
Ya bitek bana yapıyo onu birde o kisiye sadece bana ozel olması gerekmez i? :(
0 oy
(421 puan) tarafından
Ayy bebek daha 10 aylık annesi tabikide senden daha cok sevmiyordur.  Annesi hep yanında güvendiği dağ... yegen farklı geliyordur oyun oynatiyordur filan 
(238 puan) tarafından
Ne biliyim yaa biraz üzülüyorum
(421 puan) tarafından
Üzülme canım bebegin sevgi dolu olsun sevsin sevilsin bu guzel bsey egleniyordur bebiş
0 oy
tarafından
Anneden daha cok sevmek mumkun mu sence, keske benım kızımda yakamdan azıcık duşse de gıtse bırıne ya
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Benim de bebe hep halasina gider çünkü halası çok cigerden seviyor bu durumu hiç takmadım. O onun oyun arkadaşı gibi birşey annenin yerine geçmez merak etme
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benim oğlum dedesini dayılarını görünce kralı gelse tanımaz. Dışarda benim değil onların elini tutar, bu gayet normal bişey seviyor onlarla eğleniyor çünkü ee nazıda onlara geçiyo daha ne olsun 
0 oy
(833 puan) tarafından
Yani bende ilk bebegımde takardım böyle seyleri ama neticede sen annesin gün sonunda yıne sana gelmek ister
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Bu aralar bende hemen hemen aynı konudan dolayı kafayı yemek üzereyim benim oğlum 21 aylık geçen ayın sonunda covid olduk 10 gün evdeydim normalde çalışıyorum ocakta da kaynımlar yaşadığımız şehire taşındı başta eltime gitmiyordu eltimin kızı eltime anne dediği için oğlum da anne diyor normalde benden kayınvalidemden annemden başkasında uyumayan çocuk eltimde de uyumaya başladı o varken bana gelmiyor alıp eve geçmek istiyorum birlikte vakit geçirelim diye istemiyor ağlıyor ama sabahları uyanınca çok güzel oynuyoruz çok üzülüyorum kayınvalideme de ya anne ya baba diyor babaanne diyemiyor anneme de anne diyor onlara takılmıyorum ama eltime diyince içim parçalanıyor ne yapıcam bilmiyorum :(

(238 puan) tarafından
Bence ogret canım Niye  anne diyor ki :(
(2,593 puan) tarafından
genelde kuzeni anne dediği için oda anne diyor mesela kayınvalidem eltimin ismini dedirtmeye çalışıyor bazen diyor ismini canım bende evdeyken ismini söylüyorum gittiğinde dilaranın annesi gitti diyorum belirtiyorum
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Çocuk sevildiği yeri bilir canım demek ki o kişi bebeğini çok seviyor ve bunu da bebeğine hissettiriyor bi de zevkle oynatıyorsa bebeğini o yüzden ona düşkündür..

Bnmde komşunun kızı öyle ailedeki kişiler dışında kimseye gitmez normalde ama beni görünce kimde olursa olsun atlar kucağıma anası mama verir emmez ben veririm emer filan :)  çünkü aşırı seviyorum böyle alıp canıma katasım geliyor maşallah Rabbim nazardan saklasın o kadar tatlı bir bebek ki.. Sert severim bide ben ona rağmen kaçmaz benden aksine gözümün içine bakar 11 aylık onun ki de.. Komşum hiç kıskanmaz aksine işine gelir al şunun mamasını yedir bende dinleniyim der :D 

Bence sende memnun ol ki bebeğini çok severek oynatıyor bende bu sayede dinlen keyfine bak..
(238 puan) tarafından
Evet dogru diyorsun ama kıskanmak degil benim ki  üzülüyorum acaba benden daha mı cok sever diye :)
(1,414 puan) tarafından
Tmm işte buna kıskançlık deniyor kuzum :)))
Ne kadar severse sevsin kimse sen olamaz bi evlat anne babanın yerine kimseyi koymaz merak etme :) sende ilgi sevgini göster oyunlar oyna o zmn kralı gelse giremez aranıza rahat ol :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ilahe Esgerova (175 puan) tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 147 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
12 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pamugunannesi10 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 255 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (864 puan) tarafından soruldu

382,864 soru

11,461,032 cevap

35,048 kullanıcı

...