+2 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Ahhh hanımlar once ki postlarim da da doğumla ilgili bir kac korkum oldugunu paylasmistim dogumu anlamamaktan cok korkuyorum vs. Falan diye simdi de 38+5 haftaligim tahmini doguma 7 8 gun felan var ama ben hala doguramicam gec gelicek diye cok korkuyorum atlatamiyorum suan bile bunu yazarken keşke bi sanci gelsede doguma gitsem diye düşünüyorum bunun yani sira zaten artik cok agirlastim herseyimi cok zor yapiyorum oturdugum yerden esimin destegi olmadan kalkamiyorum bunlarda üzüyor beni dogumdan da korkmaya başladım nasil dogurcam nasil sanci cekicem ne olcak diye sosyal medyada gordugum kotu videolardan da etkilendigim icin artik eskisi kadar girip hic birşeye bakmiyorum bunu yakinimda ki insanlara durumumu anlatmama ragmen benim yanimda olmak yerine sanki inadina yapar gibi hala bana instagramdan ordan burdan kotu zor gecen dogum videolari atiyolar hala daha kendi dogum sureclerinden ornek verip morelimi bozuyolar hatta bugun ben artik takip etmiyorum bana video atma dememe ragmen yine atmış bide gülmüş coookk sıkıldım artik bunaldim dogurmak istiyorum ayyy uzun oldu hakkinizi helal edin :)) 

3 Cevaplar

0 oy
(119,456 puan) tarafından
sanci cekmek istemiyosan epidural yaptir normal dogur miiss gibi prenses dogumu
(1,334 puan) tarafından
Yok aslinda sancidan yana bi skintim yok korkmuyordum da ama iste bu bahsettigim kisi yuzunden strese girmeye basladim
-Reklam-
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Bende 37+6yım. Sadece arada bi vajinaya bıçak saplanır gibi oluyor başka da hiç bi belirti yok  :) Ama bebiş zayıf olduğu için dert etmiyorum. Biraz daha kilo alsa güzel olur diye düşünüyorum.

Doğum videosu falan da hiç bakmayın. Bu tamamen kişiye bağlı gayette kedisiz rahat doğuranlar var
(1,334 puan) tarafından
Valla video falan herseyi biraktim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Iyide ha gec ha erken her bebek vakti gelince dogar zate. Merak etme illa cikicak o isterse sen tutamazsin bile. Tek takildigin bu oldun :)
(1,334 puan) tarafından
Valla bi böyle dusunuyorum bi olumsuz düşünüyorum bakalım nasip kısmet yeter ki saglikli olsun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,365 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Prensesannesi00 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 239 göst.
7 Ocak 2021 Aile kategorisinde dertlerderya (3,836 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Beren sezgin (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.