0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Ben 9 aylık evliyim güzel ve bakımlı biriyim. Eşim işten geldiğinde güzelce giyinip güler yüzle eşimi karşılıyorum. Fakat eşim sadece güzel olmuşsun deyip koltuğa ya da bilgisayar başına geçip başka şeylerle uğraşıyor. Ama ben güzelce giyindiğim de daha fazla ilgilenmesini istiyorum eşimse tam tersi sadece güzel olmuşsun deyip bırakıyor sonra mesafeli davranıyor. O itle yapınca ben de kızıp gidip kıyafetimi değişiyorum. Sizce ben mi abartıyorum yoksa bir problem mi var? 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hergun pirinç yenmez arada bulgurda lazım cnm
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Ya hiç sorma bı tane de bende var bende aynı sen gibiydim böyle suslenirdim ilk aylar yapma canım ben seni böyle seviyorum derdi bı gün iş yaptım işte kisliklari yazlıkları degistiriyordum iş yetişmedi bizim burda şalvar giyerler o günde öyle giydim ay benimki isten gelince bı sevindi bı sevindi bı gör adamın sırrını buldum bayılıyor salvara azda sürme bişey isteyeceğim de o gün öyle karşılıyorum sonra dünyayı işte veriyo ksjsjskksms
tarafından
Ayyy valla erkeklere akıl ermiyor valla canım. En azından çözmüşsün sen ne güzel :))
(324 puan) tarafından
Aynen sende deneye deneye bulursun daha çok tazesiniz biz 7 seneyi devirdik anca oturuyor biseyler :)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Demek ki doğallıktan yana giydigin tarzdan hoşlanmıyor olabilir birazda mini etek değilde salaş giyin
0 oy
(427 puan) tarafından
Belki senin tarzını begenmiyordur canim yani makyaj kiyafet olarak abartıyor olabilir misin
tarafından
Aslında abartmıyorum canım ama eşime sordum kafam dolu oluyor dedi zamanlama önemli diyor :)
(427 puan) tarafından
Tabi isten geliyorsa yorgun olabilir kafası doludur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 214 göst.
0 oy
0 cevap 76 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,998 göst.
0 oy
21 cevap 446 göst.