0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar. Ben 9 aylık evliyim güzel ve bakımlı biriyim. Eşim işten geldiğinde güzelce giyinip güler yüzle eşimi karşılıyorum. Fakat eşim sadece güzel olmuşsun deyip koltuğa ya da bilgisayar başına geçip başka şeylerle uğraşıyor. Ama ben güzelce giyindiğim de daha fazla ilgilenmesini istiyorum eşimse tam tersi sadece güzel olmuşsun deyip bırakıyor sonra mesafeli davranıyor. O itle yapınca ben de kızıp gidip kıyafetimi değişiyorum. Sizce ben mi abartıyorum yoksa bir problem mi var? 

24 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından

Amaaan bacım yapsan bakmazlar,yapmadan pasaklı derler 

Normal giyin,eşşşek hoşaftan ne anlar diyesim geliyo bazen ;)

(1,343 puan) tarafından
E caanım hoşlanmıyor demek ki yapmayınca dikkatini cekiyorsan.Esofman topuz yallah adam olana cok bile :) :) :)
(14,428 puan) tarafından
Valla kırk kılığa girmeye gerek yok,kendin için giyin salın evin içinde adamın ağzının içine girme,bırak o dolaşsın peşinde hıh

Eşofman topuz yallah ahahahha
(1,343 puan) tarafından
Oyle vallah aynı fikirdeyim onlar dolassın peşimizde... Onceden calısıyodum evde oldugumda bari rahat olayım deyip salıyodum aleme susleniyorsun diyordu sonra işi bırakıp coluga cocuga karısınca arada giyinip susleniyorum wooowww diyo benimki de tabii biz de 8 yıla girdik sukur :)
(14,428 puan) tarafından
Allah daim etsin canım
Arada yapınca dikkat çekiyo zaten
(1,343 puan) tarafından
Amin canım cumlenizin
-Reklam-
+1 oy
(119,114 puan) tarafından
esin icin degil kendin icin bakimli olup guzel giyin
tarafından
Önce kendim için yapıyorum zaten ama eşim için de yapıyorum canım. Genelde evde de bakımlı ve güzel giyinirim ama eşim böyle yapınca sadece kendim için yapasım geliyor.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yani o an napmasin istiyon canim mesela 
tarafından
Mesela bir sarılması bile beni mutlu eder canım illa uç noktalarda birşey beklemiyorum.
0 oy
tarafından
Fazla beklenti içinde olmayın bence belkide yapısı böyle üstüne dusersen kendini geri ceker
tarafından
Aslında eşim bakımlı ya da sıradan giyindiğim de daha yakın davranıyor. Oysa ki ben de süslenmeyi bakımlı olmayı seviyorum o zaman da eşim görmezden geliyor.
tarafından
Yani belkide olduğun gibi seviyordur
tarafından
Belki de canım ama ben de güzel giyinince mutlu oluyorum
(3,180 puan) tarafından
Güzel giyinmek derken ne giyiyon ki
tarafından
Normal kısa elbise canım abartı değil yani
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Demek ki sorun kıyafet saç baş değil. Ya bir kadından beklentileri daha farklı yada afedersiniz kocanız tam bir öküz.
tarafından
Emin olun bir erkeğin bir kadında görmek isteyeceği şekilde davranıyorum ya da yapıyorum ama eşim böyle yapınca biraz daha mesafeli oluyor.
(13,824 puan) tarafından
Sevgi dili diye bir kitap okumustum herkesin sevgi dili farkli :) surekli o sekilde gordugunden belkide nrmal olan halini sevyordur
0 oy
(9,495 puan) tarafından
Kendin çiin bakım yap kendine güzek giyin bırak o koşsun peşinden aldırma, ayrıca kendinize nasıl güzelim diyebiliyorsunuz ya konuşurken ben dünya güzeli de olsam asla dyiemem çok güzelim diye :D
tarafından
Ben kendimi güzel bakımlı ve öz güvenli hissediyorum onun dışında kimsenin beni nasıl gördüğünü umursamıyorum. Çünkü kendimi güzel bakımlı buluyorum:) ayrıca siz de gayet güzel bir bayansınız kendinizin farkında olun bence:)
0 oy
tarafından
Amaaan benimki de öyle bugün artık tam bi öküzsün dedim niye dedi derdimi anlattım aa hala uyuyo oralı bile değil 
tarafından
Ayyyy tipik erkek sanırım. Benim eşim de aynısı yapıyor valla:/
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Esinde problem var bence 
tarafından
Konuşmayı deniyeceğim ama fayda etmez diye kendimi yormak istemiyorum
0 oy
tarafından
Yahu benim herif onu bile demez. En son doğum günümde bu gün güzel görünüyordun dedi. 
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Bi süre de normal giyin bakalım nasıl olacak
tarafından
Normal giyindiğim de ilgisini çekiyorum canım ama biraz özenip elbise giyinip güzelleşsem mesafeli davranıyor. Anlamadım ben de
(1,145 puan) tarafından
Süslü sevmiyor demek ki doğallıkdan yanaymış
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bazı erkekler öyle odun gibi. Benimki de çocuk olduktan sonra iyice kendini saldın der. Süslenmemi bekler. Aksine benimde hiç içimden gelmez. 
0 oy
(695 puan) tarafından
Belki seni doğal görmek istiyordur kırılma diye güzel olmussun diyordur
0 oy
tarafından
Alışmış demek ki sıradan geliyor 
tarafından
Yani her gün elbise giyinmiyorum ama dediğin de olabilir canım normalde sıradan giyindiğim de bile saçıma felan önem veririm ama dediğin gibi belki alıştığı için dikkatini çekmedi. Bir süre tamamen salayım mı kendimi :))
tarafından
Bir de öyle dene bakim
(13,824 puan) tarafından
Bencede :) bende bekarken makyajimi sacimi yapardim cocuklar oldu saldim tbi arada bi yapim simdi dkktbi ceker hemen bence oda ondan surekli oylw gordugunden nrmal geliyo begenkedgnden degil
0 oy
(808 puan) tarafından
Yaşamayan varmı diye sor bence
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Her gün yapıyorsan sıradanlaşmıştır artık canım. Arada bir yap süslenip püslenme işini 
tarafından
Ama ben özellikle her gün yapmıyorum ki canım süslenip püslenmediğim de daha ilgili adam
0 oy
(17 puan) tarafından
Eşimde yeni evliyken öyleydi ben bütün ilgisini üzerimde toplamak istiyordum .Bizde 10 aylık evliyiz Dikkatini çekecek şeyler yap  ilgisini çekecek evde ben hep öyle yapıyorum bütün ilgi odağı ben oluyorum :)) zayıf noktasını bul ilgisi encok ne bunları öğren sonra zayıf noktasından vur 
0 oy
tarafından

Hiç unutmam yeni evliyim (gerci birkaç gün önce 1yılım doldu hala yeni evliyim de :D) 1 ay olmuş falan. Akşam eşim gelecek işten bende süslendim. Süslendim dememe bakma öyle. Baba evinde de hep süslüydm. Neyse Güzel Bi tayt giydim bide kısa göbeği açık Bi tişört giydm. Saçıma fön çektim biraz makyaj. Kapıyı açar açmaz bu ne hal demesin mi. Abartmamıştm oysaki. Ama bunu demesi o kadar kırmıştı ki beni çok utanmıştm hatta. Hemen gidip değiştirmiştim üstümü. O gün bu gündür pasaklının en önde gideniyim... 

(14,989 puan) tarafından
Ahsgshahshshss
tarafından
Bence öyle demesi senin hevesini kırmasın canım sen kendin için yap valla ben öyle yapıyorum kendimi güzel görmek hoşuma gidiyor eşimde faydalansın istiyorum o da bazen olmuyor maalesef:)
0 oy
tarafından
Evdeki elimdeya cazip gelmiyor dışarda güzel bakımlı birini görseler dipleri düşer ama ,dd
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla ben de triplenirim eşim benimle ilgilenir yoksa senin gibi yaptigimda ilgilenmez
tarafından
Valla canım benim eşimde triplenirsem ilgilenmez aksine kendi küser iletişimi keser
0 oy
tarafından
Takma cnm 3 buçuk yılık evliyim makyaj yapınca sen ruj mu sürdün niye sürdün diyor umrumda mı değil onları önemseyip kafaya taktıkça kendilerini bişey sanıyorlar boş ver

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 213 göst.
0 oy
0 cevap 75 göst.
9 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,992 göst.
0 oy
21 cevap 435 göst.

378,181 soru

11,318,892 cevap