0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
selamun aleyküm bacılar kızım 14 aylık memeye güveniyor sofrada bile memek emiyor ac olsa bile yemek istemiyor isstahi az sizce kessem yemek yer mi mecbura kalıp bide diş çıkardı için çok ısırıyor ben 2 yasidna kadar ekstremi istiyorum ama kızım yemek yemedi için kararsız kaldim 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sute güvendiği icin yemiyodur canim kes bence hem 2 yaşına girmiş 
tarafından
1 yaş 2bucuk aylık tam sadece meme emiyor dahada zayıflıyor büyüdükçe  aynen kessem daha iyi olacak
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Bende öyle dusunuyodum 32 aylık oğlum daha 10 gün önce kestim şimdi ağzına hic birşey  koymuyor tutuşuyor çıkarıyor emerken daha çok yiyormuş xocugum
tarafından
kafam karıştı iyice kessem mi iyi olur kesmesem mi
0 oy
(612 puan) tarafından
Bi arkadaşıma doktoru kesmesini söylemişti. Gündüzleri azalttı tamamen kesmedi. Sadece öğle uykusuna yatırırken emziriyordu. Ama yine çocuğu çok iştahlı değil. Biraz yapısıyla da alakalı olabilir. 
tarafından
anladım olabilir oğlumu götürecek hastaneye kızımda randevu alirim bakalım doktor ne diycek
(612 puan) tarafından
Evet bi doktor tavsiyesi daha iyi olur.
tarafından
ayenn evet oyle yaoacam
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Oğlumu bir ay önce kesdim şimdi 32aylik ama hiç biseyi düzelmedi hiç bişey yemiyor çok üzülüyorum
tarafından
bende çok üzüldüm cnm ya sevdiği seyelri versen hiç mi yemiyot
(6,827 puan) tarafından
Ayy aynı  benim oğlum 32 aylık gerçekten hiç düzelmedi  emerken daha çok yiyormuş şimdi sadece yavan ekmek yiyor
0 oy
(695 puan) tarafından
18 aylık kesmedim ama azalttım gündüz gece emmesini kestim dişte. Dolayida yemeyebiliyor
tarafından
bende gündüz emmesini azalırsam yer mi acaba
(695 puan) tarafından
Bence yiyebilir ben 3 e dusurdm sabah öğle akşam bazen 4 oluyor diş zamanı sütün çoksa emdikten snra yemek istemez acıkınca mecbur yicek ben yemekten snra emziriyorum
tarafından
benim kızda yemekten sonra emiyor sutum çok ama yemek yemeisni istiyorum insallh azaltacam artik
0 oy
(38 puan) tarafından
Canım alakası yok emmekle zaten iştahsız bir bebekmis kesersen daha çok zayıflar ağlar durur unutana kadar hem daha küçük emsin ben dikkatini dağıtarak besliyorum 13aylik olucaz bizde gece uykusu berbat bizdede sürekli emer 
tarafından
doğru söylüyorsun cnm bende 2 yaşına kadar  emzirmek istiyorum
(7,197 puan) tarafından
Arkadaş doğru söylüyor sakın kesme çok erken hem . Ben iki yaşını dolduğu için kestim benim kızda günde bir kase çorba içerdi o kadar . Kestikten sonra bir kilo verdi iştahı da uzun bir süre açılmadı şuan 2 yaş 4 aylık sabah çorba akşam çorba yiyor pilav nohut fasulye olursa bir yemek onları yiyor o kadar
tarafından
zor bi süreç desene kesmiycem cnm vazgectim çoğu kişi aynı şeyleri söyledi 2 yaşına kadar emsin sonra keserim
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Bence kesme daha çok küçük hem dediğin gibi iştahsızlık varmış zaten kesseniz fayda etmez, yengem hamile yeğenim 2 yaşını bu ay doldurdu suan 5 aylık hamile mecbur kesti iştahı gitti bir süre 
tarafından
haklsın cnm belki kesince daha kötü olacak bunları hiç düşünmedim ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 68 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...