0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 17 aylık kızım hiçbir şey yemiyor çok zayıf sürekli süt istiyor gece de süt içiyor zaten süt içerek uyuyan bir bebek vicdanım el vermiyor kesmeye ama bebeğim gerçekten çok zayıf ve çok iştahsız 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kesmeye karar verdim kızlar lütfen dua edin bana
-Reklam-
0 oy
(4,091 puan) tarafından
Benim kiizmda ayni boleydi. Gunde tek ogun corba icerdi memeden firsat kalmiodu ek gidaya. 22. Ayda kestim . İlk gun findik ceviz muz falan gecistirdi ertesi gun sabahtan normal insan gibi yemeye basladi . Resmen pismanliktan geberdim keske daha once kesseydim diye. Oglum 20 gun sonra 1 yasinda olcak 16 aylikken kescem direk memeyi hic o bagimlilik durumuna getirmeyi dusunmuyirm
tarafından
Ayy umutlandım şimdi günlerdir ağlıyorum yemiyor diye
0 oy
tarafından
Ben o zaman kestim. 
tarafından
Kesecem ben de karar verdim hadi bismillah
0 oy
(15,038 puan) tarafından
Ben 2 yaşına kadar dayandım. Ama kesince benimki de yemeye başladı. Eskisine nazaran daha iyi yiyor yani şükür. Sen bilirsin istersen kes.
tarafından
Kesecem inşallah karar verdim hadi bismillah
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Ben 17 aylikken doktor önerisi ile sütten kestim kızımı çünkü senin dediğin gibi biseu yemiyordu
tarafından
Değil mi yoksa biz de 2 yaşına kadar emzirmek isteriz :(
(4,285 puan) tarafından
3 aylikken 17 aylık arası tek meme emdi zaten yeterli değildi bende kestim 19 aylikken ise başladım sonra
tarafından
Hmm anladım teşekkür ederim cevabınız için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 205 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...