0 oy
406 göst.
Aile kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Ne yapacagimi bilemiyrm artık paylastigim hicbir sey yok elinde telefon kendi dünyasinda bilerek beni yok sayıyor isine geldigi gibi davraniyor ya resmen cani.isteyince karisiymisim gibi cani istemeyince hicbir seyi .Bende onun gibi denedim onu umursamadan kendi halimde olmayi ama sonra bir bakiyrm iyi davraniyor sasirdim artk ne yapacagimi ayrilamyrm da su anlik dun patladim bana dokunmasin istiyrm artik resmen beni mali gibi goruyor kendimi nasil.degersizlestirmisim ben bu kadar bilemiyrm ne istiyor ne yapmaya calisiyor anlam veremiyrm ne yapaym arkadaslar nasil ogrenecgm onun gibi hicbir seyi umursamamayı hicbir sey yapmamayı

10 Cevaplar

+2 oy
(5,836 puan) tarafından
Ozaman sende onun canı isteyince karısı gibi davrandığında umursama. Bunu konuşarak çözemiyorsan ona onun gibi davranarak çözmen gerekiyor 
(1,075 puan) tarafından
Yapiyorum canım.aynı onun gibi o yokmus gibi aradan gunler geciyor o geliyor sonra hicbir sey yokmus gibi sarıliyor sevgi gosteriyor güya resmen aklımla oynuyor benim
(7,036 puan) tarafından
iste izin verniceksin aklinla oynamasina sarildiginda karsiluk verme unutma kaçan kovalanir canim sen kac o sarilinca ay sıkınti basti de uzaklas bakalim biraz sarilinca yumuşama hemen
(1,075 puan) tarafından
Öyle yapiyorum zaten canm bir kere sogutuyor insan zaten istemiyrm
(7,036 puan) tarafından
İnsallah duzelir cnm
(5,836 puan) tarafından
Canın istediği zaman yanına geleceğin insan değilim günlerdir koltuktaki süs gibisin lütfen dokunma bu kezde benim canım sarılmak istemiyor karar ver ya karın olurum ya hiçbişeyin de git.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim esimde beni hic paylasmaz  oyle seylere karsiınstagramdan  mi bahsediyin bence gereksiz 
(849 puan) tarafından
Ne Instagramı kız :D hayatı paylaşmıyorlarmis
(15,955 puan) tarafından
Kız kadının yazdığını okumadın mi instagram ne alaka  :D
tarafından
Ha  tm anladim ben sosyal medya zannettim
(784 puan) tarafından
Yemin ederim kahkaha attım Instagrama nasıl geldin aldnakjdjajsjsjsj :D
tarafından
Kiz oyle paylasmiyo denince bunu anladim nedense
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Sende ona sana davrandığı gibi davran. Bu işler böyle. Erkeklere anlatınca anlamazlar belki böyle davranırsan kafasına dank eder
(1,075 puan) tarafından
Yapıyorum canım günler sonra kendi geliyor yanıma hicbir sey yokmus gibi sevgi gösteriyor güya bence o da isini gördürmek icin diye dusunuyrm yani davranisları dusuncelerimi dogruluyor
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Oturup konuştun mu hiç neden böyle davranıyorsun diye 
(1,075 puan) tarafından
Dinlememezlikten duymamazliktan  geliyor.sacmaliyrsn falan diyor
(1,361 puan) tarafından
O zaman öyle adamı sen de görmemezlikten gel
(1,075 puan) tarafından
Yapiyorum canm ya gunler sonra pat diye geliyor ondan sonra normalmis gibi her sey sevgi gösteroyor
(1,361 puan) tarafından
Sen normalmis gibi yapma yinede görmemezlikten gel
0 oy
tarafından
Bırak nasılsın davranırsa davransın sen yakın dur eşine bazen arkadaş bazen sevgili bazen eş gibi sürekli dip dibe olmaya calis temas kur sakın davran her zaman  yavaş yavs o da sana alışacak bunları yaparken arada biraz çek kendini bak arıyor mi o davranislarini  
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Erkekler onları kö.pek yerine koyunca sana değer verirler ,kaçan kovalanır 
0 oy
tarafından
Dengesizlik olunca zor oluyor. Tahammül etmek çok zor böyle bir şeye. 
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Allah ıslah etsin inşallah 
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Dün okudugum kıtapta diyordu ki erkekler bilgi paylasımını degerlı bulur kadınlar paylasmak anlatmak ıçin konusur gibi bi cumleydı.Gecen test ettim eşimle konusurken oylesıne dedımkı bergen fılmını ceken ıkı adam yonetmen gaymiş ve evlılermıs ondan parlamıs bu kadar o film dedim bana ne niye bunu soyledın ne gerek var felan dedi.İlgisini cekecek konulardan bahsetmekte fayda var kımse kendısını kasan sıkan suclayan bı ınsanla ıyı vakıt gecırmez.Bız eslerımızı anlamaya calısmıyoruz aslında bıraz ben merkezcıyız kadınlar olarak.Once benım gonlumu gorsunde sonrasına bakarızcıyız.
(1,075 puan) tarafından
Evet dogru yazdıkların sırf bizimle konussunlar diye çogu gereksiz seyler konusuyoruz ki bende öyle yapiyorum ama bu arandaki bağa sicaklıga baglı bir sey adam cinsel konulardan konusmayı seviyor diye mesela   o sıcaklık yokken ve biz o konulari sevmiyorsak nasıl olacak   ve gercekten karşılıginı gormedigin bir durum icın cabalamakta yorucu
(8,318 puan) tarafından
Cinsellık sevgıyle olur eşin bunu görebilse keske.Dua edeceksın canım seni yaratana eslerın arasına muhabbet verecek olanda o.eslerımız ımtıhanlarımızdan biri maalesef.
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Kacan kovalaniyormus bunu anlamissin zaten o sekilde devam et 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 369 göst.