0 oy
231 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar tüm tavuk almıştım A101 den tarihi bugun son tüketin diyor ama bugun yapamam buzlukta hiç daha çıkarmadım diğer günler kullansam birşeu olur mu bide hepsini aynı zamanda da kullanamam nasıl yapayım 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben tavuktan korkuyorum tarihi geçmiş tavuğu buzlukta dahi olsa kullanmam atarım. 

Ben bütün tavuk aldığım da kanat ve butlarini ayırıyorum. Kalanını haşlayıp tavuk çorbası yapıyorum kalanını pilavın üstüne tiftiyorum. Ertesi günde kanat ve butlarini kızartıp oğlana veriyorum 
tarafından
Hahahha alıştık artık bütün tavuk parcaliom etlerin sinirlerini falan ayikliom :D yakında kurban falan da keserim
(4,875 puan) tarafından
Valla maşallah ☺️ hayatta anlamam öyle işlerden
tarafından
Bende anlamıyordum da alıştım artık göre göre canım hele et ciğer sakatat ağzıma surmezdim şimdi ohoo ☺️☺️
(4,875 puan) tarafından
Anasını ağlatıyorm diyon yani  ☺️
tarafından
Hemde nasıl :D
-Reklam-
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Buzluktaki tavuğa bişey olmaz canım istediğin zaman kullanabilirsin. Ama bı kere çıkardın cozukduyse kullancan çözülen tavuk tekrar buzluğa atılmaz 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Çıkart haşla öyle buzluğa atabilirsin haşlanmış tavuk buzlukta biraz daha duruyor  aslında  tüketsen daha iyi olur 
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Ben bütün tavuk alıyorum onu parçalayıp ayrı ayrı buzdolabı poşetine atıyorum öyle kullaniyorum canım buzlukta bisi olmaz kaburga kemiklerini ayrı koy kaynatır suyuna çorba veya pilava kullanırsın biraz da eti çıkıyor 

2 ayrı göğüs çıkıyor ben tek tek koyuyorum sen hepsini aynı anda kullanırsan bir de koyabilirsin

But kalça kanatları da bi poşete atıyorum 3 4 kere falan kullanıyorum o şekil yapabilirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 37 göst.
3 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (140 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 54 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kai (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 127 göst.
1 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
9 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...