0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (1,054 puan) tarafından

Kızlar tek değilim demi bı bende değil böyle demi bana diyin rahatlayayim 

Bir buçuk yaşında oğlum çok yaramaz koltukların üstüne çıkar çok tehlikeli şeyler yapar en teklikeli nereyse odayla uğraşır 

Ve iş yaparken bacaklarımdan ayrılmaz az oynuyor leğen falan veriyorum onlarla oynuyor sonra gene bana yapışıyor meme meme diye 

Gün bu saatlere gelince 22 falan ben pertt bitik yorgun :O

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
28 aylığı gör sen bide ☺️
tarafından
Kız uzaklaşsin bırak aklını peynir ekmekle yeme :D
(1,054 puan) tarafından
Yok şuan çok inanılmaz çok ışık yılı uzaklıkta :)
tarafından
Dur iyice moral vereyim. 5 yaşındakini gör sen birde. Resmen düz duvara tirmaniyor.
tarafından
Ahhahhhahah :D
tarafından
İçim çok rahatladı teşekkür ediyorum canlar ☺️☺️
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından

Genel olarak böyleler ya :P

(1,054 puan) tarafından
Oyleler sanırım ,kurban olurum verene ora ayrı ♥️
0 oy
tarafından
Böyle bir soru görünce hemen yazıyorum kesinlikle tek değilsin ablamda aynı şekilde Hatta iki tane çocuğu var - üst üste oldu İkisi de duvara tırmanır tek değilsin yani
(1,054 puan) tarafından
Ya iki taneyse Allah'ım sabır versin güç versin inan çok zor
Güzel egitecem diye kendimi yirtiyorum resmen birde
tarafından
Çok üstüne düşme biraz oluruna bırak istersen ben de eğitime çok önem veriyorum çocukların küçük yaşta güzel eğitilmesi gerekiyor Yoksa büyüdüğü zaman çok zorlaşıyor her şey ama daha çok küçük seninki
(1,054 puan) tarafından
Ay bileyim çok ince dusunceliyim aman terbiyeli olsun aman titiz olsun diye ,aman ahlaklı olsun kötü şeyler görmesin inan çok takıyorum ondan cokmj dhsuyorum üstüne bilemedim
tarafından
Çok ufak yaşı daha eğitime biraz azalta bilirsin bence çünkü sen gösterip de çocuk daha Tam anlayamadı için istediklerini yapmayınca enerjin tamamen bitecek sonraya bir şey kalmayacak
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kız benimki 10 aylık şimdiden başladı yürüyemiyor bi de sıpa :D
(1,054 puan) tarafından
O zamanlar ne kolaymış diyorum yuruyemedigi zamanlar
(1,361 puan) tarafından
Valla çocuğun her zamanı zor hangi zamanı kolay ki
(1,054 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından

Hepsi ayni kuzum yabenmkide 20 aylik.kizimda 3 bucuk .yas 

Adi cocukmu her yaramazlik yapar :).sabr versin Rabbim bize 

(1,054 puan) tarafından
Amin bacım ne zormuş Annelik
0 oy
(361 puan) tarafından
17. Ay bitmek uzere ayniyiz:)düz duvara tırmanmak az kalıyor yaramazligini anlatmama ;))
(1,054 puan) tarafından
Resmen kendime zamanım olmuyor eşim geliyorki saç baş dagillmis hiç demez niye böylesin ama anlıyor oda tabi ama ben pert şimdi uyudu Allah'ıma bin şükür:)
(361 puan) tarafından
Seni az teselli etmis olayim benim ki daha uyumadi hatta uyumaz da 12 ye kadar... ben de ayni sekilde sabah bi kalkiyorum hic oturmadan aksam oluyor sadece günlük ev işi baska bisey yaptığım yok
(1,054 puan) tarafından
Evet aynı ya valla tek bir farkla benimki uyudu bin şükür
Allah razı olsun iyi geldi :)
0 oy
(341 puan) tarafından
Bunlar iyi gunlerin canim benim 2 yaş oldu inatligi kendiji yere atmalari başlıyor 
(1,054 puan) tarafından
Onu da yapıyor yerlere atıyor kendini
0 oy
(341 puan) tarafından
2 yasinda kizim cok muzur ayni senin cocuk gibi. 2.ye hamileyim bide
(1,054 puan) tarafından
Aman Yarabbi Allah yardımcın olsun canm
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benim kızım aynısı o da 18 aylık masaların üstüne çıkıyor yemek yapamam bacağıma dolanır meme meme gezer peşimde eline kağıt kalem verdim karaladım diye duvara harita çizmiş 
(1,054 puan) tarafından
Bizimki de veriyorum kapıları ciziyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
18.5 aydan selam düz duvara tırmanıyor çamaşır makinesini eşim yeni çözdü o çözeli 6 ay oldu :D
(1,054 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin ya bizimki de anasini agltiyir makinanin bozma diyorum şu zmanda en son olacak şey
0 oy
tarafından
22 aydan sesleniyorum bu zamanları hızlıca geç :D ben akşam onu uyuturken uyuyakalıyorum yanında 
(1,054 puan) tarafından
Ya deme ya
tarafından
Büyüdükçe daha çok ilgi istiyolar canım yerlerinde durmuyolar bizim sürekli güreşmek istiyo kafana filan oturuyo bi görsen altından kalkamıyorum öyle kilolu filanda değil halbuki hiç enerjisi bitmiyo sabahtan akşama kadar ayağının üstünde beş dakika orurmuyo
(1,054 puan) tarafından
Hay MaşaAllah
tarafından
:D bide sürekli evdeler ya enerji hiç bitmiyo
0 oy
(5,355 puan) tarafından
Ayy aynıyız kız bzde ayın 2 de 19 aylık olacaz hiç durmuyor bacaklarıma ypşyır memede meme yastık yere bıraktık koltuklara çıkıyor bütün çatal bıçakları hepsini kaldrdm çekmecede nevar ne yok hepsi ni boşltyro
(1,054 puan) tarafından
Ah ah sorma canım canları sag olsun bozsshn ne diyim valla
0 oy
(10,498 puan) tarafından
18 aylık benimki de gün içinde em em diye pesimden ayrılmıyor koltuk tepesinde geziyor ;) 
(1,054 puan) tarafından
Evet ya aynı valla çok tehlikeli ya
0 oy
(1,277 puan) tarafından
26 aylığız şuan emzik bırakma aşamasındayız anamdan emdiğim süt burnumdan geldi gerisini sen düşün
(1,054 puan) tarafından
Ah bacım Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Yalnız değilsin canm  kızım hiç iş yaptırmaz surkli bacagim pacamda :)Az ilgi gostermim hemen ağlar esimlede durmaz sadece beni ister herşeye elini atar geçen lambaderi devirdi mesela koltuklara şuan çıkamıyor rahatım o yuzdn :)
(1,054 puan) tarafından
Bizimki de eşimde durmaz 5 dk sonra hemen gelir bana
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ay benimki öyle koltuk tepesi değil de yok sehpaları devirir içine yatar bezleri tüm eve yayıyor şuan sana video Bi atsan dersin yani aynı delirmek üzere ben ev hiç toplanıyor her an nerede belli değil ay cildircam bide kız benimki düşün 
(1,054 puan) tarafından
Aboo ben bazen umursamaz oluyorum kyuncalari o derece  eşim diyor burası nolmus diye bende banane diyorum :-D
(4,061 puan) tarafından
Bende ayni oldum artık aman napim diyorum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
18 aylık bir çocugun doğası gereği yapması gereken şey bunlar gayet normal. Koltuklara çıkmazsa şaşırmak lazım. 
(1,054 puan) tarafından
Doğru canım aynen ozmanda niye çıkmıyor deriz insan oğlu işte
0 oy
(3,532 puan) tarafından

Bende onlardan iki tanee:D artik guluyomm arka arkaya oldular dejavuu

0 oy
tarafından
Benim oğlumda 18 aylık bide 3 aylık prematüre kolik bi  bebeğim var o kadar yoruluyorum ki ne yaşadığımı bi Allah bilir gece kızım uyutmuyor sabaha doğru uyuyorum bu sefer oğlum uyanıyor ve beni uyutmuyor dün sabah az daha ev yanıyordu elektrik li sobayı açıp devirmiş Allah korumuş bizi resmen kokuya uyandım heryer duman halı yandı hemen söndürdüm ama çok korktum ya sürekli ağlıyor kendini yada bizi dövüyor heryer dağıtıyor Rabbim yardımcımız olsun bu günlerde geçecek inşallah 
(1,054 puan) tarafından
Ah kuzum senin de zormuş ya Allah güç versin geçecek tabi ne kaliciki bı bakmışsın ikiside büyümüş okula gidiyor rahat rahat evinde çayını iciyorsyn
tarafından
İnşallah canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 189 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu