0 oy
173 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (581 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar bu Ramazan ayında sofra için değişik bir şeyler yapmak istiyorum. Rutin dışında bana önerebileceğiniz tariflerinizi paylaşmanızı bekliyorum 

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(4,991 puan) tarafından
Kız heledur bismillah daha var bacım bu ne acele☺️☺️
tarafından
Ohhh ağzının tadını da biliyor heee ☺☺☺
(581 puan) tarafından
Bütün erkekler böyle boğazına düşkün galiba, erkek kardeşim evli çok kilo almış o da, bizim gelin sıkı diyete sokmuş bizimkini, haftalık tartıp duruyor çocuğu :)) Ağzının tadına göre de yesin ama 5 kilo versin, ödül olarak 1 tatlı yesin, sonra 5 kilo daha versin canı çektiği bir şeyi yesin :) Canan Karatay lahmacun yiyebilirsiniz diyor 1 videosunda ama 1 adetten bahsediyor, bizimki lahmacun serbest diye 5 tane sipariş ediyor, görmesek hepsini yiyecek vallahi
tarafından
Puhahahaaaaa kız vallahi iyi güldüm Allah seni de güldürsün bacım benimki öyle değil sağlığını düşünüyor azcık göbeği çıksın hatun yine şiştim der ekmeği keser dikkat eder ama bem hep güzel bir şey nerde varsa o yesin isterim bu seferde kızar yine şiştim der ☺☺☺
(581 puan) tarafından
Sizinki gibi olalım biz de inşallah :)) benim tombalak içerde mırıldanıp söyleniyor sesi geliyor bana, duyayım diye sesli mırıldanıyor :) kıyamadım ya gidip çağıracağım :)) bacım ben kaçtım gidip tombalakımla ilgileneyim ama önce nazımı çekip, sen haklısın dedirteceğim :))
tarafından
Hade git bakalım bacım yoksa bu gece sende o da uyuyamazsıniz kız git git çabuk ☺☺☺
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
36 cevap 763 göst.
24 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
0 oy
4 cevap 160 göst.
24 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde ayse.gul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 279 göst.

374,580 soru

11,203,041 cevap

34,502 kullanıcı

...