0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Sıkıldım artık ya kızlar biliyosunuz bnm evim kaynanam gile yakın yine ordaydik esim cumartesi günü tatil özellikle her hafta sonu bsy bulup bahane edip çağırıyor bizi kaynanam bna göre kaynanam evlat ayrımcılığı yapıyor eşimi diğerlerinden daha çok seviyor düşkün ama o öyle yapınca ben sinir oluyorum mesela kaynım geliyor annesini öpecek diyor yok yok uzaklaş sakalin var bilmem ne bahane ama esim de geldi öptü hicbsy demedi hemde çok elini yüzünü tm annesidir öpsün ona lafim yok fakat özellikle bna mi kastı var yapıyor kumam gibi sanki yani hafta ici zaten çalışıyor sabahtan akşama kadar gelince yorgun oluyor Bi hafta sonu var eşim cumartesi günü tatil özellikle her hafta sonu bsy bulup bahane edip çağırıyor bizi cumartesi 4 te çıkıyor pazar günü tatil gittigimzde de bırakmıyor mesala cumartesi çağırıyor ya burda kalın bugün yarın işimiz var falan diyor oraya gidince de erkekler ayrı odada kadınlar ayrı odada oturuyor resmen adamın yüzünü göremez oldum bunu geçtim herkes var ne sarilabiliyosun ne rahatca uzanabiliyosun kaynanam 2 gün aramasam sanki yıllarca aramamış z gibi trip atıyor halbuki 2 günde bir beraberiz bn kendi annemi nadir arayan biriyim ztn nie seni arim resmen esim bedavaya kira parası veriyor doğru düzgün iş yapamıyorum pazara gidiyorum hep çağırdığı için onlar çöpe gidiyor kaynanam da diyor busranin doğumu yaklaşmış hep burda kalın gitmeyin ve daha 37 haftalıgim ne zaman doguracim Allah bilir ztn 40 gün boyunca burda kalın diyor bebekle bide onun öncesinde kalırsam ben kafayı yerim herhalde yani esimle şuan ztn kış die ayrı yatıyoruz sobalı odada kanepelerde bide hamileyim karnıma falan değer die korkuyor yani bunların yüzünden evliliğim gidecek die korkuyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,874 puan) tarafından
Yaniii şimdi çok art niyet göremedim. Anne evladını sevecek evlatta annesini sevecek. 

Kalma konusuna gelince de kadın sizi düşünüyor yani ne bileyim ben kötü birşey goremedm
(278 puan) tarafından
Farkındaysanız ben de sevgisine takılmıyorum tabikide annesidir öpsün ona lafim yok fakat
Hep izin günüde çağırıyor yani hiç demiyolar ya bunların işi vardır veya beraber takilsinlar yani nie evlendi ki bu adam madem eşine vakit ayirmayacakti
-Reklam-
0 oy
(323 puan) tarafından

Hahaha sana kaynanamın evinden yazıyorum :D

Bazen iyi hoş da bazen de insan kendi kendine kalmak istiyor benim kocam da çok annecidir her hafta sonu mutlaka pazar kahvaltısı beraber olur 2 haftada bir de mutlaka bi 2 gün falan annesinde kalırız başlarda çok sorun yaptım ama şimdi saldım gitti 

(86 puan) tarafından
Aynen sorun yapıyorsun ama Yaptığın la kalıyorsun kendi kendini yiyorsun ancak değişen birsey olmuyor
0 oy
(548 puan) tarafından
Ben evlendim dedim hafta sonları kendi ailemede gidesim yok diye ısrarla cagirdikca ısrarla gitmedik pazar günü sabah kalkar kahvaltımızı yaparız zaten öğlen olmuş olur sonra dışarı çıkarız .Benim kaynanam da oleydi altlı ustluyduk pazartesi salı inelim yüzü güler Çarşamba inmedik diye savat sürat konuşmaz götür git getirdigin yemeği der iyilik yaramıyor onu anladım bende taşınmadan önce dedim kendi aileme ayda birde gitsem gülerek açıyorlar haftada üç te gitsem die  en iyisi il gibi olmak
0 oy
(534 puan) tarafından
Benim kaynanam da hiç cagirmaz hep eşimin izin gününde çağırır ve bende çalışıyorum zaten haftaici birbirimizi göremiyoruz doğru düzgün eşimle ama benim kaynanam ile çok sorunum da oldu o yüzden bu eşime direk gitmek istemedigimi benimle ilgilenmek zorunda olduğunu söylüyorum ve gitmiyorum
0 oy
(86 puan) tarafından
Benzer bir durumu ben de yaşıyorum. Biz ayrı şehirlerde ama 2 saatlik bir mesafedeyim kaynanamlarla ona rağmen bizi her hafta sonu çağırırlar küçük cocugum var soğuk hasta olacak bu karda kışta yola çıkmasınlar demezler esim de zaten allahtan arar her hafta sonu oraya taşımaktan yıldım.  
0 oy
(63 puan) tarafından
Biz de ilk zamanlar öyleydik. Hatta ev otel gibiydi. Sabah kahvaltısından başlıyordu akşam yemeğine çayına kadar ordaydık. Eve alışveriş yapmayın bile diyorlardı. Akşam on olmuş eve gidelim diyorduk daha erken diyorlardı. Kimse bunlar yeni evli demedi. Sabrettim ama baktım olmuyor canıma tak etti. Ne kocamla baş başa kalabiliyorum ne istediğim yemeği yapıl kocamı karşılayabiliyorum ne dışarı çıkabiliyorum. Aldım kocamı konuştum. Madem böyle yapacaklardı neden ayrı evde yaşıyoruz dedim. En baştan ev üstüne ev olmaz diyordunuz şu hale bak dedim . Bu isteklerini babama söyleselerdi evlilik zaten olmazdı yeter dedim. Benim evim otel değil ben elli yaşında da değilim sabahtan akşama kadar dizlerinin dibinde oturacak dedim. Sonra eşim ailesiyle konuştu. Haftada bir gitmeye başladık. Bu sefer de gitmiyoruz diye surat asıyorlar aramıyorlar sormuyorlar. İnsan ne yapacağını şaşırıyor gerçekten Allah kolaylık versin 
(86 puan) tarafından
İstedikleri kadar siray yapsınlar gitmeyin bence en azından Eşiniz sizi anlamis ....
(63 puan) tarafından
Gitmiyoruz zaten eşim de farkında ben artık bir şey demiyorum o da gidelim diye teklif etmiyor. Rabbim herkese kolaylık versin . Anlaşmak yürütmek zor .
(86 puan) tarafından
Amin zor gerçekten.
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Kötü birşey görmedim ama haklısın gerçekten sıkıcı oluyor aynısını benim ailemde yapıyor anlıyorum seni birtek kayinvaldeye has değil kötü niyet yok ama insan bazen eşinle gezip hava almak tek başına eşinle kafa dinlemek vakit geçirmek bir film izlemek birşeyler yapmak istiyor malesef büyüklere anlatmak zor 
0 oy
tarafından
Ooo baştan alıştirmayacktin. Her hafta gidilmez. Haftasonu başbaşa çıkıp gezseniz ,beraber bişeyler yapsaniza. Onlar arayinca da işimiz var fln deyin. Bebek olunca zaten zaman kalmiyor dışarı çıkmaya fln .  Ayrıca yatılı kalmayın kendi evinize gelsenize . Çok içli dişli olmuşsunuz. Bu kadar rahatsızsan keşke belli etseydin ona göre davransaydiniz şimdi hayır desen kötü olacaksın. 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim kaynanami anlatmışsın resmen bu kadar olur yani
(278 puan) tarafından
Ahahaha Ozmn Allah yardımcımız olsun hepimizin
(3,552 puan) tarafından
Ben alıştım sende alışmaya bak benim kaynanamda benim eşimi çok sever sadece onun opmesine izin verir telefonda sadece benim eşimle normal konuşur diğerlerini yanına yaklaştırmaz konuşmalarına bile tahammül edemez diğerlerinin adına çok üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 412 göst.
28 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,850 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 629 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 192 göst.