0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (2,386 puan) tarafından
Kizlar günaydın günün sorusu benden olsun:) uykum kaçtı şimdi nöbetten geldim biri yapmadığım birşeyi herkese bağıra bağıra ay yaşlı böyle böyle dedi şok oldum inanmadım diğeride deyince şaşırdım gibi beni kötüleyen bir ifade kullandı bende olayı anlattım ki bahsettiği şekilde bişey yaşanmayacağını herkes bilir böyle laf arar gibi şüphelenir gibi davranıp herkese anlatması gücüme gitti bsey diemedim msj atıp senin hakkında da böyle şeyler demişlerdi bende inanym ozmn mi desem sizce ne desem:((((( arkadasa msjnattim nöbetteki bence uzatıp o kişiye msj atma dedi ama içim içimi yiyo 

2 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Olayın üzerine gidersen gerçekten bişey var sanıp konuşurlar. 

Konu ne işe sana kim ne derse diyeceğin tek kelime öyle bir şey olmadı uyduruyor bir taraflarından deyip sana karşı böyle laf çıkaranları hayatından çıkar.
(2,386 puan) tarafından
Aynı departmandayiz doğru diyorsun cnm ispat ettikçe wlla o yaşlı da ayağıma vurdular şöyle böyle diye bikac kişinin ismini veriyor o isimde sende varsın desem dedim bende yüz yüze de mi demeyim ..kaos yaratıyor aklı sıra milleti suphelendirecek  bı arkadaş var sen msj attgimi söyleme ama konu açılırsa orda hoş olmadı yaptığın de tmm mi dedm tm dedi
-Reklam-
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Bence artık o insanla muhattap bile olma 

Seni bilen inanmaz gelip gercegi senden öğrenir zaten 

Kendini birilerine ifade etmek icin hic yorma bence
(2,386 puan) tarafından
Demi doğru diyorsun ya millet benden emin yaşlı kafayı yemiştir der ama yanındakine sahit gibi gösterip diğer yaslida aynı şeyi söylüyor die ifade etmesi sinir bozuuc ..bı arkadaş dedi zaten emin ol kimse senin hakkında onarkadasin dediği gibi düşünüp suphelenmedi dedi hoş olmadı dedi Bende yüz yüzeyden laf soksam mi diyorum yarın uykum akcti sinirden o teyze de bı kaç kişinin ismini veriyo arada sende varsın. Tatlım deymmi ..msj atma bence konu uzamasin die bı arkadaşm
(4,988 puan) tarafından
Laf bile sokma dedigim gibi tavrını koy
Kendini öylesi insanla bir bile etme
(2,386 puan) tarafından
Ay bende bit bit çene yaparım durmam lazm sokmayim ozmn yarın onun planını yapıyodm
(4,988 puan) tarafından
Olaylar dahada çirkin bir boyut alır
Ondan bir farkın kalmaz ozamn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 202 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
17 Nisan 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.