0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (125 puan) tarafından
Kızlar çok yakın arkadaşım herseyimizi biliriz birbirimizin arkadasimi gorucu usulu istemeye gelmisler bana soylemedi hic yuzuk takmislar taktiktan sonra soyledi nişan yapmislar hic davet bile etmedi nişandan 2 gun sonra soyledi bende gonul koydum tabiki bana gelmek istedi kabul etmedim bnde gecistirdim sizce fazla mi abarttim siz olsaniz alinirmiydiniz

12 Cevaplar

+4 oy
(14,428 puan) tarafından

Yooooo bence gayetde haklısın canım 

Mutlu gününde seni yanında istemediyse,cehennemin dibinde ;)

(125 puan) tarafından
Bende o kadar alındım ki telefonlarini bile acmadim bide onun en zor zamaninda bn yanindaydim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklısın da görücü usulü demişsin ya belki aile baskısı ile falan olduysa cagiramamistir. 
(125 puan) tarafından
Yok canm aile baskısı degil isteyerek bu arada ailesiylede gorusuyorum gelip gideriz yani anlamadim niye boyle yaptigini
tarafından
Sorsaydin keşke ben sorardım nedencagirmadin beni diye
(125 puan) tarafından
Soyledigi an bi şok yasadim canm aklima gelmedi sormak
0 oy
(7,199 puan) tarafından
Böyle bir arkadaşım vardı aynısını yaşadım hatta o beni direkt düğüne çağırdı . Ama onun olaylar karışıktı evden kaçmış tekrar eve gitmis ailesi adamı istememiş sonra kabul etmişler iki ay içinde olmuş bitmiş cartta curt dedi . O benim düğünüme geldiği için bende iade-i ziyaret ettim sonra da arkadaşlığımi kestim . 
(125 puan) tarafından
Bende kacarak evlendim ve o benim nikah sahidim oldu ama kendine gelince cok degisti ya alinfim sadece bnde dugunune gitmeyi dusunmuyorum artk
0 oy
(13,180 puan) tarafından
Hayır yani çağırsa idi nolacaktı gidip nişanı mi bozacaktın bence o senin yakin arkadaşın sen onun değilsin  nasıl bir savunma yaptı merak ettim 
(125 puan) tarafından
Galiba oyleymis ben oglumun dogumgunune cagirmak icin aradim o arada soyledi cagiramadim kusura bakma teyzeler dayilar o sekilde oldu ayri gayrimiz yok icimi biliyorsun gibi seyler soyledi
(13,180 puan) tarafından
Çağırmasa bile haber verirdi yani Nisan aile arasında olacak ama düğünümde mutlaka bekliyorum vs gibi
0 oy
(571 puan) tarafından
Bende en yakın arkadaşım kardeşi evleneceği bana dedi işte sizi cagiracam şöyle yaparız böyle yaparız falan bı baktım Instagramdan düğün yapmışlar alındım ama hiç bişey demedim benim kardeşimin düğünü olunca bende cagirmadim aynı sekil internette gördü yakında olsa kim bana nasıl davranıyorsa öyle karşılık alır 
(125 puan) tarafından
Haklısın canm bnde dugunune gitmem herhalde
0 oy
tarafından
Hiç abartmamışsın en yakın arkadaş dediğin iyi günde kötü günde seni yanında ister
(125 puan) tarafından
Ben onun ne zor zamaninda yaninda durdum arkadaslik bu degil bnde mesafemi koydum
0 oy
tarafından
Benim de çok çok yakın arkadşım herşeyimizi biliriz aile arası olacak ev küçük diye bende kimseye haber vermedim isteme söz beraber oldu bittikten sonra durumu anlattım anlayışla karşıladı beni 
(125 puan) tarafından
Boyle bir bahanesi yok canm cunku evleri buyuk birseyde soylemedi
tarafından
Ona bir şey diyemem annemin evi büyük eşim tarafı 30 kişi bizim taraf 30 kişi küçücük eve 60 kişi çocukları saymıyorum bile çok çok kalabalıktı bende durumu iza ettim nişan ve düğün salonda olduğu için cagirdim geldiler
(125 puan) tarafından
Senin durumunu anladim canm ama o cagirmak istemedigi icin cagirmadi bir sebep soylemedi yani icimi biliyorsun ayri gayrimiz yok deyip gecistirdi
tarafından
Eğer samimiyetine inanıyorsan bence görüşmeye devam et ama yok sürekli hep böyle yapar diyorsan boşver iletişimini kes
0 oy
tarafından
Benimde böyle biri vardı taa liseden arkadaşımdı, evlenince daha da cozuttu iletişimi kestim kafam rahat . En azından yok derim .
(125 puan) tarafından
Bn simdiden koydum canm mesafeyi
0 oy
tarafından
Sebebini bilmek lazım. Ben önce onu sorar sonra mantıklı gerekçe yoksa ağzına s.çardım. Bir süre görüşmezdim ama silemezdim. En yakın arkadas sonuçta. 
(125 puan) tarafından
O kadar yakiniz ki nelerini biliyorum yani bana teyzeler dayilar oldu icimi biliyosun ayri gayrimiz yok deyip gecistirdi
tarafından
Bir iş vardır o işte. Ya da o senin en yakın arkadaşıdır belki sen onun değil.
0 oy
(7,743 puan) tarafından
Demekki bir dostluk yokmus menfaat üzerine kurulmuş bir dostluk varmiş
0 oy
(15,253 puan) tarafından
Belki aile arasındadır. Davet edememiştir. O ayrı mesele . Ama insan neden söylemez ki en yakın arkadaşına. Ben buna takarım işte. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Dediğin gibi yakin isem tabii kuser alinirim en izel gununde beni istemedi ise cok da yakin degilmis demekk

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 72 göst.
0 oy
11 cevap 313 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 183 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 445 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu