0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba benim en yakın arkadaşım ve eşimin en yakın arkadaşı sevgiliydi kızı oğlanın ailesi istemedi ve ayrıldılar kız sıkıntılı eşimin istemediği bir kız arkadaşım ve bunlar ayrıldıktan sonra adam nişanlandı eşim beni o düğüne götürmek için çok üstüme geliyor huzursuzluk çıkarıyor ama bir tarafta da en yakın arkadaşım ne yapmalıyım sizce o düğüne gitmeli miyim gitmemeli miyim eşimle kötü oluyoruz bana bir akıl verin

11 Cevaplar

+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Herkes kendi yoluna gitmiş eş olarak kocanın yanında ol kız arkadaşın nişnalanınca da kocanda seninle gelecek mecbur
-Reklam-
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Arkadaşın için eşinle neden kötü olasın ki? Ben olsam giderim yapacak bir şey yok nasip kısmet bu işler . İlle arkadaşına gittiğini de duyurmak zorunda değilsin
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Eşin niye zorluyoki ne saçma senin kendi kararın yokmu
0 oy
(142 puan) tarafından
Gittiğini kıza söyleme
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yank arkadasim icin esimle kotu olmam ki sense diyorsun kiz skintili diye yani sorunlu biriyse need esine tercih ediyorsun ki
tarafından
agzına saglık yapacagım yorum buydu
0 oy
(119,166 puan) tarafından
esinin zorlamasi tuhaf ama seninde arkadas icin esini kirmanda tuhaf
(142 puan) tarafından
İki ucu bklu değnek
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ben giderdim sonuçta geçmiş bitmiş bişi
0 oy
tarafından
Öncelikle böyle arkadaşların arasını yapmamak lazım. Ne olur, ne olmaz. Bak olmamış.  Sonrası senin arkadaş ilişkin ayrı, eşinle ilişkin ayrı. Her durumda eş arkadaşdan önce gelir canım 
tarafından
Biz onların arasını yapmadık onlar bizim aramızı yaptı evlendik 14 aylık çocuğumuz var
0 oy
tarafından

Seherrrrrrr   o karıya en yakın arkadaşım demekten vazgeç ve arana mesafe koy  başına iş alacaksın   eşinle kötü olacaksın   Büşra demişti diyeceksin   

tarafından
Kanka yaaa valla bırakmıyor pesimi
tarafından
S.iktir cekecen
tarafından
Aşkm anlattım ama sana
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Eşinle git tabiki senin ne sorunun var onların hakkında kısmet değilmiş
0 oy
tarafından
Öküz öldü ortaklık bitti canım git ne olacak ki en fazla paylaşım yapmazsın olur biter

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 985 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 71 göst.
0 oy
12 cevap 210 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Merveeymen (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 183 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu