0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar postlarımdan belkide beni tanıyorsunuzdur.kaynanamın eziyeti zülmu hergün ağlamaklı günlerim böyıe geçiyor.eşimde ana kuzusu anasından ve görümcelerimden korkuyor onlar ne derse o.ilk evlendiğimiz anlarda onların sözüyle dövmüşlüğüde var ama boşanıyorum dedikten sonra düzeldi şükür.ama yinede korkak.bugün eşim işe giderken kahvaltı yapıyordu benide seviyordu ilgileniyordu ben ona konu açılınca korkak ve zayıfsın dedim kaç kere.sanki o kadar içten kırıldıki yüzüne vurdu ifadesi gökten yere düşmüş gibi oldu teşekkür ederim dedi.sizce kötümü yaptım kalbinimu kırdım?ama anesi beni dövse sesi çıkmaz o kadar insan yani

11 Cevaplar

+4 oy
(13,687 puan) tarafından
Bişey olmaaaaz..

Zayıf ve aciz olmasa kadın dovmez
(189 puan) tarafından
Dedim lafı çok pişman oldum halbuki bana neler yaptı ama yinede nebiliuim
-Reklam-
0 oy
(3,470 puan) tarafından
Onlar kırınca oluyo da Bi kere de sen kır 
(189 puan) tarafından
Ben beceremiyorum qaliba kırmayı.onlar o kadar rahat güzel yapıyorki kırıyorki pişmanda olmuyor
(3,470 puan) tarafından
Onlar olmuyosa sende pişman olma bizden duyunca zorlarına gidiyo bizim ki can değil sanki
0 oy
tarafından

Hiç diğilecek lafmı bunlar Allah aşkına...

Onun yerine senin görevin aileni korumak sahib çıkmak. Sen öyle olmalısın ki, kimse bizimle benimle alakalı tek bir laf etmesin.Aslında çok sorunu ben duymadan hall etmen gerekiyor. Sana güvenib senle evlendim. İnanıyorum sana. Sen varken bize bişey olmaz. Söylenecek sözler bunla.

Adam değilsin, erkek değilsin, korkaksın, zayıfsın Bu laflardan sonra kendini iyi hiss etmesi için başka kadının kollarına ihtiyacı var. Eşlerinizi kendi ellerinizle başka kadınlara göndermeyin.

tarafından
Ayyy bu nasıl yorum ya dövmesi iyi de kızın söylediği lafla başka karılaramı gidecek
tarafından
Zeynep+++++
tarafından
Şiddet kötü bişey. Onaylamam. Aff etmiş hanım efendi. Ayrıca ben erkek üzerinden değil , kadın üzerinden konuştum. Herkesin davranışını ayrı tartıya koymak lazım
(189 puan) tarafından
Dediğiniz şekilde o kadar konuşmuşluğum varki güzel şekilde anlasın diye.ama bu kulaktan alıp o biri kulaktan veriyodu bazen cevapda vermiyordu bile bile ben haklıyım yinede eziyyet ediyodu 8 ay.7 aydır düzeldi çok şükür ama yinede yaptıklarını unutamıyorum 37 yaşında ama 3 yaşında gibi çok korkak annesi azarlıyor ağlıyor o derece korkak.bir gücü bana yetdi zaten.yinede dediğim laf için üzüldüm kırılmak ne biliyorum kimse kırılmasın istiyorum
tarafından
Anlıyorum seni canım . Youtubede ilişki danışmanlarının videolarını izle. Sana yol olur.
0 oy
tarafından
Bir kere de sen onun kalbini kir boşver 
(189 puan) tarafından
Kırdım qaliba ama öğlen yemeğine gelince hiç kırılmamış gibi davrandı.ben beceremiyorum kırmayı onlar gibi adet almadım Allahtan korkuyorum.kendine güvensin 37 yaşında adam annesi azarlayınca ağlarmı ya
0 oy
(770 puan) tarafından
Valla öyleyken kendini kötü hissetmeyip sen deyince hissediyorsa işimiz var o zmn öyle olmasın
(189 puan) tarafından
Oğlen yemeyine geldiğinde kırılmamış gibi yaptı ama bende onun korkak olmamasını istiyorum yarın bebeği büyüdünde ondandamı korkacak.zatrn gücü hep bana yetdi.annesi azarlayınca ağlıyor o an çok kötü oluyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Valla bacım o  kocana destek ol 

Az yüreklendir şöyle ne bilim yazık yaaa 
(189 puan) tarafından
Öyle büyümüş ne desem değişmiyorki korkaklığı.gücü bitek bana yetiyor.destek olsamda yine annesi azarlasa ağlıyor
0 oy
(119,251 puan) tarafından
hic bisi olmaz
(189 puan) tarafından
Ben onlar gibi kırmak konusunda rahat diyilim onlar beni hergece ağlatıb rahatca uyudular güldüler falan.ben yapamıyorum Allahtan korkuyorum lafım için
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bence iyi demişsin bosver 
(189 puan) tarafından
Bende cana geldim korkaklığlndan yarın öbür gün baba olucak annesi azarlasa ağlıyor bu adam ondan izn almam gerekirken annesunden izn alıyorum sanki kocam o
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Kırıla kırıla sağlamlaşir üzme kendini :D
(189 puan) tarafından
Ben onlar gibi taş yürek olamıyorum onlar ağlatıp rahat yaşadılar ben Allahtan korkuyorum
0 oy
(1,037 puan) tarafından
O seni doverken kirildin mi diye dusunmedi boşver kırılsın annesine göre hareket etmesun haketmis
(189 puan) tarafından
Bir eş gibi aramızda kendimize ait bir konu yok bişey yok hepsinde annesi var.çok korkak annesi azarlasa ağlıyor kötü oluyor öyle olmasın istiyorum baba olunca nolucak bilmiyorum.dövdüklerini unutmadım ama ben onlar gibi taş kalpli olamlyorum qaliba
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Eşine onun bir birey olduğuna ve senin de bir birey olduğuna dair konuş ozelimiz var bu ev bizim üstüne basa basa bizim diye.. bu hayat bizim diye ikimizde olgun bir bireyiz. Seninle evliyim mutluyum ama senin beni koruyup kollaman gerekir gibi cümleler

Sarf ettiğin cümleler senin düşüncelerin canm gerekirse gönül almasını bilirsin
(189 puan) tarafından
37 yaşında ama görseniz 3 yaşında.yemek yerken bile ailesinin yanında çekine çekine yer.sanki kendisi kazanmamış gibi benide öyle alıştırdı.çok korkak ağlıyor ailesi azarlayınca
(1,071 puan) tarafından
Canm eşini cesaretledirebilirsin. Bazı şeyleri görmesini sağlayamaya çalış

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 2,080 göst.
22 Şubat 2021 Aile kategorisinde Gul karaaa (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 588 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Esmosum (7,706 puan) tarafından soruldu