0 oy
2,096 göst.
Aile kategorisinde (783 puan) tarafından
Kızlar bebeğim için internetten takı yastığı ve kapı süsü sipariş vermek istiyordum. Eşim de pek taraftarı değildi. Ne gerek var gibisinden yani gönlü yoktu. Neyse sipariş ver dedi ama kart ile dedi. Araştırdım uyguna buldum bayan 120 artı 10 tl kargo bedeli dedi. Neyse eşime attım tamam dedi. Neyse kadına adresi verdim ödemeyi nasıl yapacaksınız dedi bende kart ile dedim. Iban numarası falan istedi. Eşime dedim eşim de boşver almayalım dedi. Güvenmiyorum internet siparisine dedi. (Daha önce internetten çanta sipariş verdik 100 tl ye ama gelmedi. Kart ile ödeme yapmistik) neyse ben adresi vermist8m kadın benden haber bekliyordu. Eşim böyle söyleyince ağza alinmayacak şeyler söyledim. Sen çocuğun için bisey yapmıyorsun. Bebeğini sevmiyorsun gibisinden. Eve geldi konuştuk dediğim şey çok ağrına gitmiş. Ağladı ben kimin için çalışıyorum. Sen gerçekten böyle mi düşündün. Ağladı baya bende kötü oldum ağladım. Şuan da benimle konuşmuyor. Kendimi nasıl affettircem bilmiyorum. Linclemeyin de beni aydınlatın accık.

26 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Bunların senin ilk heyecanın olduğunu bir an düşünmeden konuştuğunu onları dedikten sonra pişman olduğunu sizin için yaptığı bütün fedakarlıkların farkında olduğunu böyle bir konu yüzünden onu bu kadar üzmek istemediğini falan söyle canım..
(783 puan) tarafından
Aynen böyle soylicem çok sağol
tarafından
Sen eşinin biraz daha huyuna git düzelin canım benim
(783 puan) tarafından
Öyle yapacam sağolun cesaret verdiniz vala
tarafından
Ne demek canım benim üzülme sen
-Reklam-
+2 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben de tıpkı kocan gibi gereksiz buluyorum. Eşim ve ben çalışıyor olmamıza rağmen yaptırmadım para için değil yani. Sadece isimli tulum o da çevre baskısından. Bunun için eşine sen çocuğunu sevmiyorsun demek çok yanlış. Ki haklı da parayı gonderdin  diyelim ürünü göndermezse hem paran gidecek hem moralin bozulacak. Gel sen bu işten vazgeç ve eşinin gönlünü al yatırmayalım de. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama bir gün kullanıp atılacak bir yere. Zaten virüs var kim gelip takı takacak 
(783 puan) tarafından
Ah ah sonradan dank etti bana
(5,406 puan) tarafından
Valla adam ağlamış ben de çok üzüldüm. Hemen git gönlünü al =)
(783 puan) tarafından
Duygusal hemde çok:(
+1 oy
tarafından
Ufak tefek şeyler için kalp kırmayın en azından hakaret etmeyin canım ben üzülürüm evet ama eşime hakaret edemem sonuçta yine yüzyüze bakiliyor
(783 puan) tarafından
Inan ilk defa ileri gittim yoksa asla yapmam boule şeyler
tarafından
Gelince özür dile
(783 puan) tarafından
Bekliyrlum da gelmedi
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Adam haklı kız sevmiyor la kapı susunun ne alakası var git sarıl op az cilve yap
(783 puan) tarafından
Ben biraz kalasım cesaret lazım bana
(3,055 puan) tarafından
Güzelce konuş hevesledim bı anlık şeylerle oldu vs de gönlünü al cesaret et kız adama kizarken bişey yok alırken bizde böyle fenayiz topla cesaretini canım
(783 puan) tarafından
Valla ya normalde özür dilemeye alışkın değilim nasıl yapacam bilmiyorum ondan
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Üstüne gitme özür dile pişman old belli et sevdiği yemekler yap 
(783 puan) tarafından
Öyle yapayım çok kötüyüm konuşmuyor benimle
0 oy
tarafından
çok kötü olmuş gerçekten kendi el emeğinizle yine yapılacak şeyler onlar güzel yemek hazırlayın pasta yapın siz dhaa iyi bilirsiniz işte yapın yani 
(783 puan) tarafından
Evet duusndukce ne yaptım ben diyorum
0 oy
tarafından
Hmm ne desem bilemedim git sarıl op kokla ben öyle yapıyorum o uzulunce ben bin kat üzülüyorum özür dile 
(783 puan) tarafından
Öyle yapacam da biraz cesaret lazım bana.
tarafından
Eşin o senin cnm eminim anliycak seni konuş
(783 puan) tarafından
Evet sigara içmeye gitti gelsin konuşacam
0 oy
(8,081 puan) tarafından
O şekilde düşünmediğini o an sinirle ağzından çıktığını söyle özür dile. Bazı kadınlar ıstedikleri olmayınca cirkeflesiyor ya bunu anlamıyorum bence kendi ruh sağlığın için bile olsa o huyunu yenmeye çalış 
(783 puan) tarafından
Normalde böyle bir huyum yok. Ama ne oldu bilmiyor7m kendimi kaybettim
(8,081 puan) tarafından
Olsun en azından hatanın farkındasın
(783 puan) tarafından
Evet içim içimi yiyor suan
0 oy
tarafından
Gücüne gitmiş bırak biraz üstüne gitme bence 
(783 puan) tarafından
Üzdüm icim içimi yiyor
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Adam haklı belki güvenmiyor internete benim eşim de güvenmiyor istemiyor belki parası da yoktu kartta sana söylemiyor git sarıl op eşini özür dile bı anda oldu de 
(783 puan) tarafından
Özür dilicem de cesarete ihtiyacım var
0 oy
(48,742 puan) tarafından
ilkten özür dile tamam  

bende söz verdim kadina ondan sinirlendim de gönlünü al 

bende evlenmeden hergun biseyler alirdim netten esim hic sevmiyor bes yil olacak birkaç kere almisimdir gozumle gordugumu alirim diyo oda güvenmiyor erkekler pek sevmiyo netten alisverisi
(783 puan) tarafından
Aynen işte çanta boş çıkınca oda istemedi
(48,742 puan) tarafından
hakli canim dolandirci dolu ortalik
(783 puan) tarafından
Evet onun gibi ince düşünemedim ışte
(48,742 puan) tarafından
yanins gidip özür dile sirinlik yap ☺️
(783 puan) tarafından
Gidiyorum şans dileyin
0 oy
(870 puan) tarafından

Hevesin kırılmış seninde belli onunda kalbi kırılmış git konuş bakalım belki barışırsınız

(783 puan) tarafından
Doğru diyorsun gelsin gidecem
(870 puan) tarafından
Git canım bak biz aramız iyi ama ben salonda o yatak odasında 1 aydır
(783 puan) tarafından
Doğru gidiyor7m simdi
(870 puan) tarafından
İyi haberlerini bekliyoruz
(783 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Git özür dile içten 
(783 puan) tarafından
Yapacam şimdi gidip
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Tartıştığiniz şeye bakarmisin hayır yani taki yastigida olmasın ne var bunda 
(783 puan) tarafından
Heves ettim ama bin pişman oldum :(
(1,908 puan) tarafından
Boşver canm değmez böyle ufak seyler için kalp kirmaya git sarıp öp al gonlunu
(783 puan) tarafından
Gelsin gidecem direk
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Kızımın takı yastıgına 25 tl maal ederek kendim yaptım, sende yapabilirsin
(783 puan) tarafından
Evet yapayım öyle el emeği en azından
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ne olur bak beni yanlış anlama ama esin bebeğini senden fazla düşünüyor. Savurmuyor parasini adam onun yerine başka bir şey alin gerçekten ihtiyacmi diye düşünün. Napcaksin takı yastığını bundan bi 5 sene önce hayatımızda böyle bisey mi vardı unutulup gidiyor.  Ha heves dersen gerçekten herşeyi almak istiyoruz inan bebek doğunca okadar eksik ihtiyaç çıkıyor ki birikim yapmak daha mantıklı 
(783 puan) tarafından
Doğru diyorsun suanki aklım olsa asla demezdim
(1,755 puan) tarafından
Eminim eşin pişmanlığını hissederse yumuşar ilgilen sen biraz pişmanlığını dile getir. Acıyorum Valla ben eşime nekadar gelir olsa bile gider çok ev ihtiyacı desen hastane masrafı bebek ihtiyacı hep yük onların boynunda eminim onlarda hevealeniyorlardir ama onlar bizim gibi değiller haklı olarak mantıklı hareket etmeye cisiyorlar
0 oy
tarafından
Eşler pek o tarz şeyleri sevmiyo onlara gereksiz geliyor bende 270 yaptırdım biraz fazla değil mi dedi evet istersen kalsin dedim yok içinde kalmasın dedi yani üzülme bir şey olmaz heves ediyoruz öyle şeylere canını sıkma 
(783 puan) tarafından
Doğru heves ediyoruz ama huzurdan önemli değil bunu dusunemiyoruz
tarafından
Ya orası öyle cnm ama imkanin varsa da al içinde kalmasın durumunuz kotuyse tabikide huzurunu dusunceksin o zmn almazsin
(783 puan) tarafından
Onun için maddiyatı önemli değil güvenmediği icin
0 oy
(240 puan) tarafından
Canım hamileyken bazen insanın ağzından olur olmayacak sözler çıkıyor. 1, 2 ay önce bende eşime ağza alınmayacak sözler söyledim sonra çok pişman oldum özürler şirinlikler neler neler yaptım. Evet malesef bazen unutuyoruz bizim için çalıştıklarını evlerine ekmek getirmek için nasıl uğraştıklarını ama insanız işte bazen kırıyoruz kalp. Özür dile aslında öyle demek istemediğini sinirden ağzından çıktığını falan söyle. Affedicektir. Şuan kırgın olduğu için öyle sende üzme kendini bebişine yansımasın
(783 puan) tarafından
Tekmelemiyor suan normalde pekmez yedim mi yerinde durmazdi
(240 puan) tarafından
Sen üzgün olduğun için ona da yansıyor canım o yüzden dedim sen üzme kendini diye. Tekmeler annesi merak etme. Benim de moralin bozukken uslu uslu duruyor ne tekme ne başka bi şey
0 oy
tarafından
Yani ne bileyim kimisi çocuğuna bez alamaz karnını doyuramaz kimisi de yastık için eşini kırar dünya işte herkese eşit davranmıyor 
(783 puan) tarafından
Bide sen gelme zaten kötüyüm eşşeklik ettim farkindayim
0 oy
(921 puan) tarafından

Ah canim yaa gebelikten oluyor sanirim esinde duygusalmi ne alinmis hemen :)

(783 puan) tarafından
Evet eşim duygusal :( barismadi
(921 puan) tarafından
Op sev barisir :)
(783 puan) tarafından
Akşam güzel bir yemek yapcam zaten annesi gilin ordayız sürekli kedi gibi yanına gidince şansı yok
(921 puan) tarafından
Hadi insallahh

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 450 göst.
25 Mart 2022 Aile kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 456 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 636 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,773 puan) tarafından soruldu