0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (658 puan) tarafından
Zaten lösemi tanısı konuldu ama tam teşhis için ilik alıyorlar yavrum 2 kere çekecek peş peşe canım sıkıldı birde yatağa geldikten sonra uyurken kanaması olmuş baya kan akmış içim gitti zor bir süreç yinede ilikten sonra değişir mi acaba diye acaba doktorlar yanilmişmidir diye düşünüyorum umut dünyası  varsa bile en hafifi olsun diye dua ediyorum Rabbim tüm dua edenlerden razı olsun kat kat mükâfatıni versin dualarınızı bekliyorum yavrumun adı Hümeyra

25 Cevaplar

+4 oy
tarafından
cnm kizinin ne şikayeti vardida lösemi dediler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Umarım inşallah doktorlar yanılmıştır Rabbım korktuğunuza uğratmasin inşallah acil şifalar versin kuzucuğa 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ah kuzum ya  Rabbim Şafii ismi ile şifasını versin inşallah
0 oy
tarafından
Kuzum bebek daha o onun canı ne dıye anne yuregı dusunmeden edemezsin ama o ıslemı biyopsiyi 5 kez yaptırmış bırı olarak soyluyorum sadece ordakı baskı agrı yapıyor bıraz kanadıgınsa yada sonrasında cok cok bır acısı yok coktan rahatlamıstır ıcını ferah tut ınsallah bısey yoktur duamdasınız
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah.❤️❤️ 
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Kaç yaşında nasil anladılar böyle birsey olduğunu? Anlatmak istemezsen saygı duyarım.
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Allah şifa versin canım inşallah yavrunun canı yanmadan kurtulursunuz oralardan. Çocuk söz konusu olunca içim gidiyor Allahım şifa versin tez vakitte inşallah 
0 oy
tarafından
ALLAH yardımcınız olsun canım
0 oy
(564 puan) tarafından
İnşallah yanılmışlardır canım inşallah. 
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah düşünüldüğü gibi değildir inşallah doktorlar ysnilmistir 
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ahh kuzucum hemen iyileşir inşallah kaç yaşında bebişin
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismiyle şifa versin. Evladinizi size bağışlasın hayırlı uzun ömürler versin sağlıcakla büyüsün inşallah. Rabbim size güç kuvvet versin hiç kolay değildir eminim imtihan dünyası işte, veren imtihan ediyor. İnşallah isyan etmeden imtihanı kazanırsınız canım benim. Dik dur evladının yanında belli etmemeye çalış. Ama sakın kendini de sıkma insansın üzüleceksin ağlayacaksın en önce sen bir annesin ve kalbin evladın için atıyor ❤️
0 oy
(537 puan) tarafından
Her zaman bir umut vardır umudunu yitirmen için yeterli sebep yok bence hâlâ herşey değişebilir Allah yardımcın olsun sana da yavruna da  sana çok iş düşüyor güçlü sabırlı ol ki ailende ayakta kalabilsin 
0 oy
(383 puan) tarafından
benim de oğlum 1 yaşındayken kandaki beyaz küre sayısı çok yüksek çıkmıştı 1 yıl sürekli kan yayma işlemi testler derken çok zor zamanlar geçirdik. o kadar iyi anlıyorum ki seni. Allah yardımcınız olsun inşallah. benim oğlumda ebv olduğu çıktı sonra yani öpücük hastalığı demekmiş. hasta olan birisi öpünce bebeğin bağışıklığı tamamen çökebiliyormuş. ebv mi lösemi mi anlayabilmek için en az 8 aya ihtiyaç olduğunu söylemişti doktoru
0 oy
tarafından
İnşallah değişir inşallah ya 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Rabbım yar ve yardımcınız olsun inşallah. mahsuru yoksa hangi ildesiniz öğrenebilir miyim
0 oy
(509 puan) tarafından
Okucam canım rabbim kuzumuzun şifadı versin iyileşşin inşallah doktor ysnılmıştır❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Adaşımmış :'(kuzum benim rabbim yardımcısı olsun çocuklar hiç hasta olmasa keşke çok üzülüyorum ben onlara minik bedenleri nelere maruz kalıyor 

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kuzum benim çok acımıyo diye biliyorum 

Allahım şifalar versin
0 oy
(833 puan) tarafından
Hamileyim duam inşallah kabul olur rabbim canı gönülden şifa versin yavrunuza. Bi yanlışlık olsun allahım sana sıgınıyorum yarabbim.. 

İlgili sorular

+4 oy
48 cevap 785 göst.
0 oy
10 cevap 176 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gonulgungor (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kgulsum590gmail.com (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 554 göst.

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...