0 oy
837 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Bızım bı akraba kendı amcasının gelınını kacırdı. Bır ay beraber takıldılar kımse yerlerını bılmıyordu. Daha sonra kadın benı zorla kacırdı dıyerek kocasına gerı geldı kocası sevdıgı ıcın kabul ettı. Kadın o sırada hamıleymıs ve cocuk kactıgı adamdan mıs. Kocası kendı nufusuna aldı. Dunya bozulmuş arkadaşlar bnden bu kadar ..Varsa bıldıgınız sızde yazın

16 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Ay ben şok oldum kocasına helal olsun diyorum kadının yaptığı ay dicek laf bulamıyorum Allahım sen bizleri yavrularımızı eslerimizi doğru yoldan ayırma Rabbim 

(1,114 puan) tarafından
Öyle bi durumda bırak eşimi nüfusuna almasını beni bile döverek kapı dışarı atar :) kabul edilemez bir durum yani
(2,849 puan) tarafından
Aynen öyle ama adam kabul etmiş
(1,114 puan) tarafından
Çoğu kimse kabul etmez edilemez yani çok saçma bişey ya iğrenç ötesi
(2,849 puan) tarafından
Evet bençe de kabul edilemez bişey bu
(1,114 puan) tarafından
Adam da var bi sorun bence sevgi böyle bi durumu kabul etmeye yetmez
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Allah'ım nasıl bı dunyada yaşıyoruz ya :( biz böyle dünyaya nasıl çocuk getiricez nasıl yetistiricez rabbim evlatlarımızı korusun 

(461 puan) tarafından
Amın canm allah ıyılerle karşılaştırsın
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Dünyanın çivisi çıktı. Lisede bi kız vardı bizim okul ful kız dı. Biizm sınıftan birisi ablasının kocasından hamile klmış biizim sınıfta kör gbi bunu 8 ay boyunca anlamadık ama kızla samimi olmadıpımızdan ve sıradan kalkmadığı için anlamdık. Okul kapandı bi ay sonra doğum yaptı biz öğrendik şok olduk. Bu kız köyden gelip gidiyodu ablasıgikde başka köyde yaşıyo sürekli ablam eniştem bnim herseyim derdi onların yanında kalırdı. Ablası safmış biraz bide çocugu olmuyomuş. Enişte bi süre hapiste kaldı küçük kızdan çocugu oldupu için. Kız şuan bşka bi adamla evlendi kndini akladı pakladı. Herkeste hersey beklenir babanın oğluna güvenme derler ya aynen de öyle. O ablasının psikolojisini düşünmekten helak olmuştuk hepimiz insana kardeşi bununyaparsa başkası nr yapmaz. O kadınıda Allah ıslah etsin niye yapar ki bi insan nunu eşini istemiyosan boşan sonra kimle napıyosan yap 

(1,114 puan) tarafından
Böyle olayları duydukça yaşamaktan igreniyorum resmen
tarafından
Aman uzak olsunlar sen niye igreniyorsyn cnm Allah bizleri eşimizle yavrumuzla mutlu etsin inşallah
(1,722 puan) tarafından
Kesinlikle öyle tv de falan neler izliyoruz dayısıyla kaçan mı dersin çocuğunu bırakıp kaçan mı dersin. Allah onlatı ıslah etsin.
(165 puan) tarafından
Ayy neler var ya.. kimbilir ne pislikler dönüyor.. bunlar duyulanlar sadece. Rabbim bizi evlatlarımızı korusun
(1,114 puan) tarafından
Amin inşallah canım. Aman ne bileyim çok kötü devire geldik
0 oy
tarafından

Valla midem bulandı 

0 oy
(44 puan) tarafından

Neyin ne olduğunu  ancak Allah bilir

0 oy
tarafından

Rabbim seytanin şerrinden korusun, yinede kendi   gozumuzle birsey gormedigimiz icin boyle bir konuda ne desek yalan olur, Allah kimseyi namusu ile imtihan etmesin cok zor insan şu hayatta namusu icin yasar

(461 puan) tarafından
Ayn oyle canm
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Allah esirgesin cnm kötü bi durum tanıdığım biride evli bi adamdan hamile kaldı kaçtı dediler o adama sonra doğurmuş şuan bâkiyor ve adam hala karısıyla evli o kişi nasıl geçiniyor belli değil beya karışık bi olay 
0 oy
(165 puan) tarafından

E yuh yani. Nasıl koca nasıl insan bunlar. Resmen midesizler. Allah ıslah etsin 

0 oy
tarafından

Kıyamet yaklaşıyor

(1,114 puan) tarafından
Evet bunlar hep kıyamet alametleri rabbim oyle insanlara akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Dünyanın gerçekten çivisi çıkmış
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Esim amcasinin oglunuda beni de öldürür . Bencede kabul etmesin bu nasil bi olay ole ya

0 oy
(638 puan) tarafından

Kınamamak lazım zira neyin ne olacağını bilemeyiz zaman herşeyi getirir .

0 oy
(1,350 puan) tarafından

Ay allahim basimiza tas yagacak :(((

0 oy
(707 puan) tarafından

Öncelikle Allah ıslah etsin diyelim.

Benimde çocukluk arkadaşımin kayınvalidesi dunurune kaçmıştı kendi eşi vefat ettikten sonra.sonradan öğrenildi ki dünürü aslında gençlik aşkı imis.adam veli karısı çoluğu çocuğu evinde.hatta torunları var kendi çocuklarından yani.bunlar 3 aybtaikikiyir kadının kocadan kalan miras parası suyunu çekince adam karısına dönüyor.adam baska sehirde yasiyor .

kadinda geri memlekete evine oğlu bu yaşanan olayları kaldıramıyor hergun kavga karakol annesi ile.

Sonrasında oğlu trenin önüne atlayıp intihar etti ve kadın oğlunun ölümünden kendini sorumlu tutmadi arkadaşımı suçladı borçlandı yaptı diye.Allah ıslah etsin böylesini.arkadasima kalan parayı gizli saklı almış iki çocuk ile genç yaşta hayatın acı yüzü ile karsilasti.zor günler geçirdi şimdi daha iyi ama Allaah şükür.

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben çalışırken çok yakin işyerinde bir abla vardı hep  dertlestigimiz kocasi amcasının kızıyla kaçtı neyse adam geri geldi kabuk etti 4 tane çocuğu  var die kadın evdeyken adamın  arkadaşları gelir gidermis  hep neyse ertesi günü naisl ağlıyor  ne oldu abla dedim söyle ağlamaktan  konusamiyor meğerse  çok çok özür dilerim eşi  erkeklerle  beraber  oluyormus  cebin de de maddeler bulmuş uystrucu sonra  tek celsede boşandılar Allah im korusun  bizleri  zaman çok kötü hemde çok. . Şimdi kızlariyla  yaşıyor  2 si boşanmiş kizlarinin 4 te torun diğer  2si bekar çocuklariyla  hepsi aynı evde yaşıyor kaç yıldır dahada kotulerini  yaşamış  onları  anlatmak  istemiyorum  çok çirkin  şeyler Rabbim bizleri hepimizi  korusun =(( çok iyi bir insan kadın günah Allah im yardım eylesin  ona 

0 oy
tarafından

Var cnm var öyle olaylar benimde duyup sok olduğum bi olay var adam kendi oz kızına tecavüz ediyor ve tutuklanincada ben hocaya sordum caizdir dedi demiş ne sordun hocaya demişler e ben hocaya sordum dedim ben bi tohum eksem sonra o ağaç olsa benim  onun meyvesini yemem gölgesinde oturmam caiz midir evet caizdir dedi demiş savunmasina bakin siz

(2,849 puan) tarafından
Gerizekali ayyy çok sinirlendim ***** Allah akıl fikir versin
tarafından
Ewwt cnm bide bunu yapan bi baba

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra2607 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 554 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Neslis (707 puan) tarafından soruldu
0 oy