0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar aklıma geldi hiç bir yerede giremiyorum sohbet edelim bari 

• Benim eski konuştuğum biri sebepsizce ayrıldı benden 2 haftalık bir şeydi ztn ben yediremedim kendime fake açtım benim arkadaşımiş gibi neyse onu takibe aldım ve bayada takipçim vardı anlamamisti baya bı sure arkadaş olarak yazistik neyse birgün konsere gittim o hesap açık kalmış ve ben canli  yayın açtım ordan  ama nedense kimse girmedi:D bı baktım fake hesap hemn o girmeden çıktım eğer girseydi kesinlikle anlardı ben olduğumu hala aklıma geldikçe gülerim  

Ay bide kucukken ablalarim dediki hadi herkes kendini ağlatsin huzunlensin ilk kim agliycak dedi hepimiz sessiz olduk sonra  ben çocuk aklımla ağladım ablalarim bana bir gülüyorlar sonra ben bida agladim ne guluyosunz diye 

14 Cevaplar

+6 oy
(1,405 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

ayy bsiey ankatacam kim görse akrablarda hep anlatırlar yazınca komik olur mu bilmiyorum ama anlatıp olayı Canlandırinca baya komik oluyor.

yeğenim Antep fistiklarini açmış süte katıp yiyecekmiş baya iri ayrı ergen Bi çocuk aramızda zaten 8 yaş var ben 20 yaşındayım o işte 12 neyse dedim bana da verir misin. dedi sadece 2 tane al bu mutfaktan çıkınca bende aldım yeidm. meğer saymış hiç unutmam 46 taneymis gdi kaç tane yedin dedi bende 2 dedim yalan soyluyorsun 10 tane eksik dedi bana bitane vurdu daha fazla dayak yememek için bayılma numarası yaptım kendimi yere attım yengem mutfağa gelip bni yerde görünce çığlık attı abim Bi geldi 100 kg üstüme oturdu güya bni uyandırıyor Bi sağa yapıştırıyor Bi sola evde kıyamet çığlıklar abim dahada sert vurmaua başladı ama o kadar sert vuruyor ki gözlerimi açmama fırsat vermiyor

nasıl. bağıra bağıra ağlıyor biri ambülans cgairiyro biri abimi üstümde almaya çalışıyor en son o kadar hızlı kulağima tokatı denk geldi ki aha dedim beynim patladı zangggg diye Bi ses. kolanyagi yüzüme gözüme derken gemzime kaçmış ve kusarak anca abimi durdurabildim. :) beni kucaklayıp kaldırırken bu adım attı tasiyamadi çap diye düşürdü kendide üstüme düştü. amcamlar felan geldi abimi herkes sakinlestiriyor kalktım ki  omzum tutmuyor ve sol yanağım şişmiş. iki fıstık için ne maceraydi :) 

(1,405 puan) tarafından
9 yıl oldu ne zaman toplansak bana anlattirirlar inanki canlandirinca daha da komik. '))
tarafından
Gözümde canlandırdim da :D :D
(301 puan) tarafından
Haykırdım resmen ahahaha
(356 puan) tarafından
Ayy moralim çok bozuldu  çok güldüm Allah'ta sizi güldürsün:)
(1,405 puan) tarafından
amin inşallah canım :) Bi gün bunu güzel detaylı anlatmali Bi post açacağım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç yok aklıma takılan 
0 oy
tarafından
Düğünümde herkes ağlıyor kirpigimi düşürdüler sanki ölüme gidiyorum anasını satayim hıçkıra hıçkıra agliyorlardi
tarafından
Hahahahaha esmos olan sana olmuş arada jsjsjs
tarafından
Bana oldu valla bir baktım kirpigim gelinliğin üstünde yuvarlanıyor sjsj
(1,125 puan) tarafından
Ay bende de öyle olmuştu annemin ablası falan bi ara baktım ağıt yakıyor dedim acaba öldüm mü :))
(7,228 puan) tarafından
Esmos o videoda kiprigi düşen senmisin yoksa ☺️☺️☺️
tarafından
Benim kınamda da halam kriz geçirmişti kilitlendi kaldı canım halam ❤️
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Komedi bana uğramaz hep dram dram 
(301 puan) tarafından
Hayat dram malasef artık
0 oy
(448 puan) tarafından
Bağırsak sorunum dan dolayı ilaç kullanıyordum sürek li yellenirdim ama elimde olan kontrol edeceğim birsey değil,  erkek arkadaşımla buluşmadan 2 gün önce ilacı kestim tam   buluştuk osurdum saatler ce güldü çok utanmistim    olabilir falan demişti rencide etmedi ama halime güldü  baya  ....  aklıma geldikçe utanirim
(301 puan) tarafından
Hahaha  kötü olmuş
(448 puan) tarafından
Evet baya sesli olunca kötüydü  
tarafından
Komik değil utandırıcı bir durum olmuş
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Eşimle ilk buluşmaya giderken çok istekli değildim yeni tatilden gelmiştim aşırı esmerleşmişim kalktım çingene pembesi giyip buluşmaya gittim böylede beğenirse artık diye.. Gidip eşşek gibi aşık oldum sonra oturup ağladım beni hayatta beğenmez diye Hshshshs :D neyse ki eşim çingene kostümüme rağmen Msj attı.. O ilk buluşma resmine her baktığımda gülüyorum shshshsh :D
(301 puan) tarafından
O ne dedi seni görünce
(5,818 puan) tarafından
Hiçbişey demedi sadece öylece bi baştan Sona baktı shshshsh :D sonraki buluşmada tabi tam bir premses gibi giyinip gittim shshshsh :D şey dedi gerçekten çok çirkin giyinmiştin ama gülüşün çok güzeldi :D
(301 puan) tarafından
Ztn hiç hazirlikli olamayız nedense sonu güzel bitmiş Allah'tan
(5,818 puan) tarafından
Kız ben biliyordum buluşacağımı bilerekte öyle giyindim ahahahshshs :D sonrada aşık oldum adama :D
(655 puan) tarafından
Yaa çok iyi
0 oy
tarafından

Dogumumda odaya alindiktan sonra. Ayni oda da bir bayanla kaldik. Oyle konusuyoruz.   Bir kadinda bagiriyor yani doguruyor.   Yanimdaki diyor ki . Ay tobe tobe niye bagiriyor ki diyor . :D oysaki kendisi hastaneyi inletmis sesiyle.  

(301 puan) tarafından
Çabuk unutmuş yaşadıklarını
tarafından
Aynen ay orda cok gulduk bide dikisli oluncada gulunmuyor malum. : )  zar zor oramizi tuta tuta gulduk
0 oy
tarafından
Küçükken ameliyat olacaktım neyse ameliyat masasındayım doktor iğne batıracak dedi arı mi yoksa sinek mi bende kendi kendime diyorum bu doktor ne yaşıyor kafasında onu izliyorum bön bön  sjsjsjh sonra neyse iğne batırdı bayıldım bi uyandım baktım yüzümde örtü doktorlar halen ameliyat yapıyor gözümü hemen kapattım dedim şimdi uyanık görürse kızar sjsjsj uyumuş numarası yaptım meğersem ameliyat bitmiş sadece bant yapistiriyorlar sjsjjs birde şu var ameliyat oldum eve gittim annem uzandirdi dinlen dedi abim geldi bana kızdı dedi sanki ne olmuş otur birsey olmaz oturup ağladım m.l gibi sjsjsj ben ameliyat olmuşum inan miyor dedim sjsjsjjsjs
(3,239 puan) tarafından
Ay buna güldüm yaa:))
tarafından
Daima gülelim ⚘️
(301 puan) tarafından
Kiskanmis seni abin ilgi sana olduysa bide haha
tarafından
Kıskanmadı sjjsjs sadece rahat olmamı yan gelip yatmamı istemiyor sksjsjjs
(301 puan) tarafından
Klasik abiler
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Bende küçüken tavukların uçtuğunu sanıyordum bizimde vardı o zmn ergenlik döneminde olan bir tavuğu yakaladım (yani ne covcivdi nede tavuk ortasiydi. Bende ergen diyorum) neyse başladım kanatlarını iple sarmaya iyice bağladim dama çıktım havaya atım bakalım böylede uçacak mi diye attım yere kötü düştü ama hiç bir yeride kanamadı sadece titredi baya sonra öldü galiba iç kanamaydi
(301 puan) tarafından
Ahaha bende yaralı kuşu havaya atmıştım uçsun diye yapıştı yere oldu  10 yaşındaydım  ferik derler bizim orda öyle tavuğa
(7,939 puan) tarafından
Onuda yaptım cnm kuş yavrusunu buldum uçmayı bilmiyordu daha annesi öğretirken düşmüştü annesi babası bir feryat figan başında uçuşuyor tenekeye düşmüştu dedim iyilik yapayım günahtır aldım tenekeden gene dama çıktım komşumuzun damı bizimkimizden yüksekti tüm gücümle o dama attım ucamadi öldü gene ona çok üzülmüştüm :):))
0 oy
(7,515 puan) tarafından

Hayatta hep kotu anilarim aklima gelior bircok vardir ama hatirlamiyorum:)

0 oy
(12,565 puan) tarafından

Benim doğum 28 saat surdu az daha kalsam akraba çıkacaktım kadın doğumdakiler le :)

Suni Sancı verdiler nst bağlı pilatese oturuyorum sancım var lobidan seslendıler hiç kaydım yokmuş hastaneye suriyeli gözüküyor.  Kimliğim yetmiyorsa valizde pasaportum var dedim 
Neyse daha sonra dediler evli değilsiniz gözükmüyor 
Başladım 5 sene surdu ikna olmak nasıl gözükmüyor diye gülmekten çatladılar 

Uzun ama keyifli idi 
(3,239 puan) tarafından
5 sene sürdü ikna olmak:D
(12,565 puan) tarafından
:p  ❤❤❤
(301 puan) tarafından
Neden peki gozukmeme sebebi ogrendinzmi
(12,565 puan) tarafından
Yabancı uyrukluyum ya  göç idaredende kayıt ettirmek Lazımmiş canım
0 oy
(6,909 puan) tarafından

Hangisini anlatsam ki bilemedim hoşunuza giderse anlat diyin başka da anlatıyım en iyisi benim bi 2 teyzcemin çocukları evlendiler erkek kuzenimle kız kuzenim yani çokta yakinizdir küçük kızın doğumuna gittim teyzem de gelmisti işte ben evi çekip cevircektim çocuklara bkacakt8m teyzem de ablamla ilgilencekti hastanede faan neyse doğum oldu bitti çocuk 15 günlük falan ablamın üvey kaynanası çıktı geldi çocuğu ziyarete biz corumluyuz koftemiz verdir meşhur çiğ yenir kadın gelirken tavuk almış teyzem dedi ki ikramla uğraşma su tavuğu kadına ver tavla kandır ben senin kofteni çok seviyorum yapta yiyelim de dedi bende tamam dedim gittim kuzenimin kaynanasina işte dedim güllü teyze hazır gelmişken bi köfte yapsa da yesek çok canım çekti sen çok güzel yapiyosun dedim tam teşkilat kurdum tavuk bulgur baharatlar hepsi hazır kadın yere oturdu yoguruyo köfteyi teyzem koltukta eğildi aha güllü bacı su biberden kat bacım yapmış bek datli dedi kavanozu açtı biberi attı geri doğruldu poposu koltuktan kıpırdamadı ama ondan sonra bi koku sardı odayı ogurmeye başladık akşam oldu güllü teyze gitti işte banyoya girdim teyzem donunu çıkarmış makinaya atmış heralde orda altına s......  :D

(3,239 puan) tarafından
Anlatma anlatma dur:D
0 oy
(438 puan) tarafından
Sorunu görür görmez aklima geldi :D Kucuk kizimi kucagimda emziriyodum eşimde yanimdaydi oturuyoduk ben telefonada bakiyodum tabi, ahsen ahsen diye kizimi ariyodum evde :D :D aklima geldi yine suan bile gul gul oluyorum :D ama eşim kucagindaki ne diye bana bakti :D bende sonradan agladim sinirden :D ** suan gülüyorum hala :D  

Bir gün alaplidaydik halanin kayinvalidesi ölmüştü hayırı vardı. Erkekler bi odada hocayla bayanlar salonda ve diğer odadaydılar,  hoca kuran okurken bir anda bi kadinin telefonu çaldi ama kocekli bi zil sesi vardi millet hayir olduğunu unuttu kadina gulmekten öldüler bir anda  kadinda hemen kapatamadi telini :D :D :D hoca kim bu Allah askina defolsun şurdan dedi :D 
(301 puan) tarafından
Ay ben kesin orda gülmekten çıkardım ahahahaha
(6,669 puan) tarafından
Kocekli derken orayı anlamadım
(438 puan) tarafından
köçekler varya :D o şekilde zil sesi vardı biri aradiginda oyle çaldi telefonu hayirin ortasinda :D
0 oy
(356 puan) tarafından
Yıllar önce öğretmenler toplantısı vardı giyindim hazırlandım o bölgeninde tek okulyduk baya hazırlandım dolmuşa bindim paramı verdim konuşmam gayet normaldi inmeme az kaldı şoföre seslendim tatgcitte inebilmiyim dedim bütün dolmuş bana bakıyor şoför ya bu binerken normaldi der gibi bakıyor arka koltuktan teyzenin biri şey demişti pekte güzelmiş ama peltekmiş bu kıpkırmızı oldum duymayanlara kadın sayesinde duydu oğlu vardı yanında sus Anne dedikçe kadın inadını ateşe atılmış gibi vahh vahh tühh diyordu hala aklıma gelince gülerim bir taraftanda utanırım 
(103 puan) tarafından
Bende bu yazdiğina cok güldüm  ilahi oluyor bazen dilimiz sürçüyor napalim yani
(301 puan) tarafından
Ahaha

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 339 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 337 göst.
0 oy
15 cevap 484 göst.