+1 oy
428 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben tutmicem allahım affetsin geceye sütüm olmaz diye düşünüyorum gündüz cicibebe falan yediririm ama corba falands yaparım gece emmek ister uyumaz huzursuz olur ağlar diye tutmicem 11 aylık seneye inşallah tutacam

38 Cevaplar

+2 oy
(63 puan) tarafından
Canım hiç yetmez diye düşünme benim kız geçen yıl 7 aylıktı tuttum ben yetiyor süt Allah daha çok veriyor gerçekten 
-Reklam-
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
11 aylık olmuş sanki o sütle doymuyor ki ek gıda yiyodur yine de kendşn bilirsin sonradan tutması zor 
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Vala kızım 8 aylık falandı tutumun hata artı dyeblrm
0 oy
tarafından
Benm bebeğimde küçük tutamicam
0 oy
tarafından
Benimde 11 buçuk tutacam Allahın izniyle canım 
tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 11 aylık bir kaç gün tutup deneme yapicam aç kalirsa tutamam herhalde ek gıdayı çok yemiyor çünkü 
tarafından
Bnimki de yemiyor sürekli emmek istiyor
0 oy
(519 puan) tarafından
Gece oruçlu değiliz ki canım bizde on bir aylığız ben tutcam inşallah sonuçta ek gıda var artık küçük değil ki tabi bu venim fikrim
tarafından
Bnim oğlum gece 6 7 defa emmek için uyanıyor doymazsa uyumuyor aglıyor 2 öğün yemekle bu kadar emmeye süt yetmez
(519 puan) tarafından
Canım zaten gece bol bol yersen sütün olur ama işte dediğim gibi sen bilirsin yani
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Bende tutamıycam :(((
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Benim oğlum 8 aylık falandı tuttum . Ki senin bebiş büyükmüş. Ek gıda herşey yiyebilir. Sen bilirsin yinede 
0 oy
tarafından
Ben tutamıycam. Bebeğim daha yeni 5 aylık oldu 6 ay bitmeden ek gıdaya gecemicem zaten
0 oy
tarafından
1 bucuk aylik benimkide tutamiycam insallah seneye
0 oy
(2,352 puan) tarafından
2 aylık olacak tam ranazanda inşallah. İki gün bakacam sütüm yeterli olur karnı doyarsa tutucam inşallah
0 oy
tarafından
Tam bir yasinda oluyor oğlum, tutacağım bende
0 oy
tarafından
Ben dw korkuyorum yetmez dıye ama kızım tam ramazana girince yasına giriyo daha fazla borclanmak istemiyorum 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah'ım affetsin demene gerek yok sağlıklı bir insan olduğun için tutabileceğin zaman tutarsın borcun olmuş olur
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Ben tutacam allah'ın izniyle ramazana kadar 6 buçuk olacak 

Allah kolaylığını veriyor günler de kısa 

Kizlarimda da tutmuştum kızlarım ikiside ramazanda 8 aylıktı o zamanlar günler daha uzundu ve sıcaktı o zaman da zorlamamıştım 
0 oy
(695 puan) tarafından
Geçen sene tutmadım bu sene 18 aylık tutmak istiyorum bakalim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Benim kuzum da 13 aylık olacak. Ama ben tutucam Allah'ın izniyle. Bünye dayanamıyorsa zorlamamak lazım
0 oy
(2,266 puan) tarafından
11 aylık tutacağım inşallah
0 oy
tarafından
6 aylik suan turmayi dusunuyorum buyugu de 9 aylik falandi tuttugumda surum azalmadi aksine artti.. eger sagliksal sorun yasamazsam tutucam insallah

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 342 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 319 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 452 göst.
20 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 178 göst.