0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (195 puan) tarafından

Emziren anneler oruç tutunuz mu ya da tutacak mısınız. Benim oğlum doğru düzgün emmiyor o yüzden sütüm baya az. Ek gıda alıyor az az emiyor sadece. Mama hiçbir şekilde içmiyor oruç tutsam sütüm kesilir mi. Yanlış anlamayın oğlumada kıyamıyorum çünkü mama içmiyor ek gıda ve zar zor emzirdiğim kadarı işte bide zayıf bebek ne yapacağımı şaşırdım

8 aylık bu arada 

9 Cevaplar

+1 oy
(24 puan) tarafından
Ben tutcam bol bol su süt yapan şeyler yicem sahurda, tutcam Allah büyüktür Allah rızası için tuttucaz Rabbim de çok merhametli sütümüz olur 
-Reklam-
0 oy
(4,429 puan) tarafından
Gecen sene tam meme reddine denk geldi zaten sutum azalmaya baslamisti tutmadim rabbim herseyin kolayligini vermis 
(195 puan) tarafından
Ben hiç düzgün emdiğini görmedim ya 2 aylıktan beri savaş halindeyiz bildiğin emmemek için direnişor mama dü içmiyor tüm mamaları denedim biberonları denedim olmadı şemdide oruçta iyice giderse süt diye korkuyorum çok kararsızım
(24 puan) tarafından
Süt reddi çok zor bende yaşadım
(4,429 puan) tarafından
Mamalarla alakali bir durum degil canim meme reddi yasiyorsun ve tabiki biberon reddi yasiyorsun alacagi biberonu bulana kadar ben 10 farkli marka biberon aldim bu esnadada tam 3 4 ay kasikla besledim ay nasil gunlerdi
0 oy
tarafından
Bilmiyorum çok kararsızım  4 aylık olucaz 
(195 puan) tarafından
Aynı durumdayım bende
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Bebeğim 3 aylik olack Allah in izniyle tutacam Rabbim yardm ediyor kizimdada tutmstm cok şükür artmsti bile sende gonlun varsa eger bi dene en azidn seninki ek gida donemnde
0 oy
(558 puan) tarafından
İlk cocugumd bı gün tuttum ataslendim serum felan takıldı bunda yedi aylıktı şimdi yine aynı denk geldi napacan bilmiyorum bu sefer büyük 3yasinda nasinolacak 
0 oy
tarafından
Benimki 18 aylik tutucam artik
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bebegim 2 aylık kuzm ilk gün bi deniycem tutamazsam tutamıycam sütümü etkiler diyede korkuyorm biraz
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bizde 8 aylığız tutmak istiyorum Allah büyük bakalım ne yapicaz. Benimkide aşırı memeye düşkün cok az yiyor sürekli emmek istiyor
0 oy
(306 puan) tarafından
14 aylık bebeigim , normal yemek yiyo sütü sırf keyf icin iciyo tutucam 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 337 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 317 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 450 göst.