0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kızım o kadar yemek seçen bir bebek ki çok yoruldum bu konuda mesela süt içmez yoğurt yemez ayran içer bende sürekli yemeğiyle birlikte ayran yapar iciririm normalde gece yatmadan önce 1 tane muz yerdi şimdi onu da yemiyor cicibebe muz süt mama yaparım iki kaşık alır yemez sonra sabaha kadar meme istiyor 9 gündür falan da azı dişleri çıkıyor hiç birsey yemiyor tek yemek istediği şeyler portakal pirinç pilavı akşam yemeğinde pirinç pilavı vardı yedi simdi de muz yedirmeye çalıştım yemedi aç yatmasindsn iyidir dedim pirinç pilavı ayran yedirdim sizce midesine zarar eder mi yanlış mı yapıyorum kızlar ya 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzu benimkide 16 aylık aynı dertten muzdaripim doktora götürdüm raporlu mama verdi ve çinko yazdı maşallah diyim gayet iyi geldi
tarafından
Yaa benimki mama da içmedi biliyor musun şu meyveli gibi oluyor çilekli çikolatalı falan ondan mı yazdı canim
tarafından
Evet evet onlardan ben muzlusunu aldım canım. Normalde şimdiye kadar hiç mama yedirmemistim hep beni emiyor halen de emiyor ama günde 1 şişe mama da bitiriyor, kaseye döküyorum kaşıkla çorba gibi içiriyorum
tarafından
Maşallah kuzum bende götüreyim ya iyice zayıfladı 16 aylık 10 kilo anca var yok benimkide meyveli şeyleri seviyor çilekli şeyleri belki yer ya o yemzse ben içerim 40 kiloyum zaten ben kilo alırım belki :)
tarafından
Puhahahahahhah he kız araya gitmez tadı çok güzel mutlaka götür doktora söyle rapor çıkarsın yemek yemese bile olur öğün yerine geçiyor zaten
tarafından
Tamam canım çok sağol götürcem inşallah baktıkça canım sıkılıyor
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Yok cnm rahatça uyur 
tarafından
İnşallah canım hicbirsey yemiyor zayıfladı zaten iyice bende midesi rahatsız olur diye korkuyorum
(750 puan) tarafından
Oyun oynatarak yedir cnm bnki de öyle komşuya bazen gotrym yemeğimizi gotyrm orda Azda olsa yiyo gelmyrz o büyük ihtimalle memeye guvenyr
tarafından
Evet canım sürekli meme de zaten tek onu emmek istiyo süt olsa emsin diycem de yok ki bide benim ki ağzına alıyor ilk begenirse yiyor beğenmezse sevmediği biseyse ağzını kitliyor açmıyor
0 oy
(6,184 puan) tarafından
Diş dönemi öyle maalesef hele ki azilar çok zor zarar edeceğini sanmam bu aralar hangisini yemek isterse onu yesin
tarafından
Evet canım zaten zayıfladı iyice hicbirsey yemek istemiyor tek pilav falan yiyor
(6,184 puan) tarafından
Bizimkide azı dişlerini çıkartırken ayran pilav ve makarna yedi 20 gün fln sonra düzene girdi ordan biliyorum
tarafından
İnşallah canım düzelsin de mesela önceden yine çorba falan içerdi şimdi onu bile asla yemek istemiyor
(6,184 puan) tarafından
Dişten cnm o çok etkiliyo çocukları ya düzen fln kalmiyo valla çikartsada rahatlasa çocuk
tarafından
Aynen  kuzum 3 tane birden çıkarıyor bide alttan biriside şişmiş geçen hafta tüm ishaldi acile falan götürdüm doktor dışten dedi çıksa da rahatlasa
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Midesi rahatsız olmazda kabız olabilir. Benim kızımda 17 aylık çok yemek seçiyo ben genelde bi tabak yemekle kaşık koyuyorum önüne çoğunu döküyo birazını yiyo o sırada bende yediriyorum biraz heryer kirleniyo ama o şekilde yiyo ve sürekli farklı farklı bebek tarifleri yapıyorum mesela karnıbahar yemeği yemezse karnıbahar köftesi yapıyorum veya çorbasını yapıyorum. Verdiğim yemeği yemediği zamanda asla başka bişey yedirmiyorum aç kalıyo bi sonraki öğüne kadar sonra acıkıyo mevcbur yiyo
tarafından
Aç bıraksam da sevmediği şeyi asla yemiyor illa sevdiği bisey olcak yoksa sadece emmek istiyor

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 110 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 22 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde heygirls (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 337 göst.
+1 oy
8 cevap 208 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu