0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (572 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar kayonpederim bizi istemeye gelnce babamla aralarında bir konusmsya şahid oldum ve sonradan da dedi eşim zaten. Babama evi olcak benm alcam ev var sv dedi kayinpederim babamda ev vs şart kosmadi asla  ama tabiki olsa iyi olur bu devirde neyse sonra babamda bunun üzerine bende kızıma arda vercem dedi bana emeği çok kızımın bu gün için saklamistm umarım bir nebzede olsa rahat ederler dedi. Sonrasında takı konuşuldu babam durumunuz neye müsaitse dedi asla isyemez ki öyle de zaten bende istemem. 4 tane takarız düğünde dedi eşim bana ailesiyle öyle konuşmuş. nişan ayrı zaten iki bilezik kolye küpe takıldı nişan da. Ama düğünde birşey takılmadı. Ve ev vs de ortada yok. Eşime arada diyor ama gecistiriyor oda üzülüyor durumu yok degl. Evi var maaşı 10 a yakın asla paraların da gözüm yok sadece yaptıgi hoş degl neden yapamayacagin şeyi dersin ki.  Eşimle konsuyorduk smdi ev konusunu baktım uzgun bu devirde maaşla ev alınmaz asla bir ömür belki alırsın oda kismam gerek Allah büyük yardimcmz olur herşey ev değil diyoruz ama sonrasında yüzündeki o üzüntüyü görünce ailesinin sözünü tutmamasıni dahada uzuluyor ben ise dahada sinir oliyorum inanin

2 Cevaplar

0 oy
(264 puan) tarafından
Aynen köprüyü geçinceye kadar bak şuan karşımda horluyor mesela shshdhdhsh şaka bir yana Huzurunuz olsun boşver o ailesinin ayıbı kendileri utansın.
(572 puan) tarafından
:) öyle canim huzurunuz var sukur
(264 puan) tarafından
O zaman canını sıkma hiç eşin de farkında herşeyin zaten mutluluğunuza bakın:))
(572 puan) tarafından
Ever canm saolasin :)
(264 puan) tarafından
Rica ederim sende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bı benimkj uzulmuyo ailesinin yaomadiklarina aman ne var sanki diyo . Ama onlar da söz verdi bişey yapmadı benim babam yaptı verdiği sözün hepsini ama eşim toz kondurmaz
(572 puan) tarafından
Sinir bozucu değil mi . Biz zaten istemiyoruz ee bari demeyin diyorsanız yapın yada utanma duygusu olsun
tarafından
Aynen öyle valla3 yıl oldu evleneli ama hala içimde ukte aklıma gelince deliriyorum . Diyorum ki keşke baba sende yapmasaydin sanki biz enayiyiz. Yani bı de elinde olduğunu biliyosun bı de bana vadedilen şeyi yapmadılar bı de üstüne üstlük bunu bulamayan da var şükret dediler güler misin aglar misin benim altınların yarisini yediler daha ben şükür edicem
(572 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin ne diyim sussalar gam yemicez yani bide aynen bende enayi gibi hissediyorum :(

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
0 oy
25 cevap 630 göst.

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...