0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
İki bucuk yasinda kizim var hic yemek yemez hrp seciyor napsam olmuyor arada makarna yumurta yer oda zorla neyse simdi kızim uyanur uyanmaz süt ister veririm icer kahvaltıya oturunca da yemiyor birsey ama süt vermesemse kıyamet kopar bende diyorum ki madem süt içiyor cok zayif cunku kilosu yok surekli grip olur en azindan mama mi alsam acana bebevita bimdeki onu alayimmi ne dersiniz yada iştahı icin bakabilirim:(

6 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Yemeyen yemiyo valla canim ben neler cekiyom
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Değerlerine bi baktığın doktor yonlendirir
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Canım süt çocukları hasta eder. Vermeni çok tavsiye etmem. Ama kızda istiyormuş ne deyim bilemedim. Sık sık hasta olmasının arkasında sut olabilir. Birde kan değerine baktır. 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Benim kızımda 2.5 yasına kadar süt içti başka bişey yemedi o karnını tok tutuyodu çünkü bide biberonla içiyodu. Sonra gece eşim biberonu saklamış benimde haberim yok canı sıkılıyodu yemek yemiyo diye. Bırakış o bırakış bidahada ağzına biberonla süt almadı :)) şimdi 4 yasında zaten gece yatmadan 1 bardak içip yatıyo. Hala iştahlı bi çocuk değil ama yinede yemek yiyo 
0 oy
tarafından
Bence bı kan falan verdirin ona göre iştah açıci veya doktor söyler kafanıza göre yapmayın iştahsızlık genelde kansızlık tan olabiliyormud
0 oy
tarafından
Aşırı süt içimi bebeklerde demir ve B12 vitamin eksikliğine yol açıyor B12 VİTAMİNİ de iştahsızlığa sebep oluyor acilen doktora götürüp değerlerine bir baktırın ve süt ü en aza indirin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 203 göst.
11 Eylül 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 280 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
23 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aylum (0 puan) tarafından soruldu

380,215 soru

11,383,583 cevap