0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,298 puan) tarafından
TV tel uyaran eksikliği dikkat eksiligi vs yapıyor diyor uzmanlar. Benim telefonun şifresi yok kızım benim telden YouTube açıp video izliyor youtubeyi sildim Instagrami açmayı öğrenmiş sildim. Tabi den de reklam olmadığı için gergo garaj ile supriz kutusu açarım onlara bakar onu sildim sonradan tel die ağlıyor yoksa . Galeride kendi videoları var onlara bakıyor şimdi genede sikinti olur mu. Bazen de TV den gene tivi olduğu için gergo garaj açıyorum onu izliyor yemek. Yaparken ev temizlerken lavaboya giderken bazen de yemek yerken. Temzilik yaparken sürekli degul yanimda oynar bende işe dahil ederim. Galeri gene de uyaran yaparmi 

2 Cevaplar

0 oy
(1,864 puan) tarafından
Kaç yaşında yada kaç aylık canım  ? 
(1,069 puan) tarafından
İki buçuk aylık mi yoksa iki buçuk yasmi arada dağlar kadar fark var
(1,298 puan) tarafından
Yaş ay hakkını helal et. Aylık çocuk ne bilsin Eslem hanım. Oruç kafayla kusurabakma
(1,069 puan) tarafından
Anladım iki saat kadar bişey olmaz gün içinde ya bence artık
(1,864 puan) tarafından
İki buçuk yaş mis önce ay diye okudum yazıyordum çok zararlı diye bizimkide 2.5 yaşında gun içinde izlemesine izin veriyorum bir zararı yok konuşması herşeyi çok düzgün malasef evde sıkılıyor çocuklar arada izlemesinin 2 yaşından sonra çok bir sakıncası yok canım birde konuşması nasıl
(1,298 puan) tarafından
Konuşması söylüyor aslında herşeyi ama Kelime haznesu az biz gurbetteyiz tek ilgilenen benim
-Reklam-
0 oy
(6,199 puan) tarafından
Neden böyle birsey yaptın bir andami yoksa birseymi gordun
(1,298 puan) tarafından
Dili hafiften tatlasmaya başladı arada hırçınlık tel istiyor. Acaba dedum. YouTube insgram ben görmeden girerse abuk subuk video dolu o yzuden sildim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 162 göst.
7 Eylül 2023 Aile kategorisinde Gul1234 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 397 göst.
0 oy
23 cevap 1,073 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...