+1 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (1,777 puan) tarafından

korunmasiz 2.ayda bitti ama bugun gene adet oldum cok ama cok uzgunum. belki bana yersiz konusuyorsun diyenler olabilir ama bu hayal kirikligini sadece yasayan bilir:'(imrende ilk ayina hemen hamile kalmistim. kizim 3 yasinda. simdi niye hamile kalamiyorum ki yumurta catlamasi olan gunleri de degerlendirdim 10. 12. 14. 16 gunleri hep arastirmistim :( ikinci cocukta benim gibi ilk aylarda zorlanan olmus muydu lutfen bana bi akil verin destek olun cok ihyiyacim var hayallarim basima yikilmis gibi hissediyorim:'(

32 Cevaplar

+1 oy
(13,266 puan) tarafından
Piiiiii dellenme Allah aşkına aklı başında kadınsın sen.

Ne yetersiz Allah rızası için.

Vakti değil demekki daha
(1,777 puan) tarafından
ama merve bu sefer niye olmuyor bu cocuk 2 aydir defalarca iliski yasamama ragmen olmuyor olmuyor olmuyor her ay umutlaniyorum :'(
(13,266 puan) tarafından
Öyle şeyler söyleme,
Her nasip vaktine esirdir..
7 sene olmadı benim 7.
Bak şimdi nasıl korunsam diye düşünüyorum.
Demekki vakti o zaman değildi,şimdi.

İnancı zayıf biri dese garip gelmez de senden duymak istemiyorum böyle seyleri
(1,777 puan) tarafından
cok haklisin seytan aklima giriyor tovbe estagfurllah diyorum surekli ama aklimi celmeye calisiyor sanirim Allahim beni kotu sozden korusun :(
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah en dogru zamanda nasip edecektir akışına bırakın 
(7,654 puan) tarafından
Niye kendini boşuna üzüyorsun rabbim 1 tane nasip etmis
Sen istedin diye hemen olacak diye bisey yok ki akisina birak beklemediğin anda gelir
(1,777 puan) tarafından
aslinda benim bu aralar istememin nedeni farkli ama cok karisik :(
(7,654 puan) tarafından
Sabırlı ol gereksiz stres yapma
(1,777 puan) tarafından
evet bu aydan itibaren gun saymayi falan birakiyorum ne zaman nasipse o zaman olsun oh be
(7,654 puan) tarafından
Hadi hayırlı olsun
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Dur bakalim kuzum daha 2 ay olmus olur bakalim Rabbim yazdığı çizdiği bi zaman vardir ben ilk 3 aylik düşük yaptim 6 ay korundum biraktim geri 1 seneye yakin olmamıştı sonra kızım oldu cok şükür nasilsa olur sabret dua et
(1,777 puan) tarafından
Allah bagislasin canim❤ama ilkinde olunca bunda nerde yanlis yapiyorum neden olmuyorum icim icimi kemiyor bu ay cok umutluydum oysaki :(
(1,149 puan) tarafından
Amin  cumlemizin evladini Rabbim bağışlasın insAllah ❣ kesinlikle olacak olmuyor olurmuki diye düşünme öyle düşününce hic olmuyor ben en son pes ettim amann dedim o ay hamile kalmışım stres yapmazsan olur akışına bırak nasilsa Rabbimin bir bildigi vardir sen hayirlisini iste
(1,777 puan) tarafından
ayynen valla bende artik gün saymayi falan birakiyorum nolacaksa olsun bu sekilde daha cok zoruma gidiyor cunku akisina biraktim artik
0 oy
(1,414 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bnm 3. Ay kuzu bende  ilk geceden gebe kaldıydım Çınarda ama şimdi 3 aydır tık yok ha adet olunca senin gibi hiç düşünmedim üzülmedim de öyle gününü bekliyor diye hatta annemler üst kata yerleşince hamile kalsam daha iyi direkt alt kata yerleşirim rahat olurum diye düşünüp üzülmüyordum taki düne kadar.. önceki gün testim pozitif çıktı dün tekrar yaptım negatif çıktı umutlanıp yerle bir olması çok üzdü beni.. Bu şekil olmasa inan hiç üzülmezdim sende üzülme günü saati gelince anne geldim diyecek sana ❤

(1,777 puan) tarafından
ayyy canim benim icime su serptin demekki benim gibi olanlarda varmis yalniz degilmisim❤insallah ikimizede tekrar nasip olur kuzum
(1,414 puan) tarafından
İnşallah canım inan çok istiyoruz ondan olmuyor  bi boşa salsak olacakta  işte salamıyoz :D
(1,777 puan) tarafından
kiz senin pozitif cikmis bi kan versene hangi test pozitif cikti
(1,414 puan) tarafından
Dur atıyım  kanı randevum var o gün gidince verecem
(1,414 puan) tarafından
Çınarın yüzünden zor çektim eline almaya çalıştı sıpa :)))
0 oy
(5,155 puan) tarafından
Biz ne yapalım canım o duyguyu hiç tadamayanlar napsin isyana düşme lütfen rabbim sağlık versin
(1,777 puan) tarafından
cok hallisin canim benim her zaman herkese dua ediyorum isteyen herkese nasip et Allahim doye insallah seninde benomde isteyen herkesin olur
(5,155 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Acele etme canım nende korunmayı bıraktım iki ay sonra oldu 
(1,777 puan) tarafından
benim 2.ayda olmadi keske bu ay olsaydi tek tek gun sayiyordum :(
(15,370 puan) tarafından
Sayma işte stres gerilim de etkiliyor
(1,777 puan) tarafından
aynen vallahi olacaksa olmuyor boyle canim
0 oy
(83 puan) tarafından
Canım ikinci kızım a 5 ayda anca hamile kalabildim bende ys hatta ümidimi kesmiştim bi ara 
(1,777 puan) tarafından
demmki yalniz degilmisim cok sagol canim❤
0 oy
(13,607 puan) tarafından
Canim ben kizim 2 yaşina girdiğinden beri hamilelik planliyordum. Kizim 3 yaşina girecek nisanda. Ben daha yeni hamileyim. Seni anliyorum ama 2 ayda niye bu kadar üzülüyorsun. Stres yapma olur inşallah. Isyan etmek için acele ediyorsun. 
(1,777 puan) tarafından
hayirli ugurlu olsun canim isyan etmek degil niuetim haşa ama insan ister istemez cok uzuluyor ya
0 oy
tarafından
Ilk hamileligim 6 ay sonra oldu suan hamileyim bir bucuk sene oldu iki bucuk hamileyim canim her vucut farkli
(1,777 puan) tarafından
Allah bagislasin canim❤
0 oy
tarafından
İlk çocuğuma 15 günde hamile kaldım ikinciye 4.ayda kaldım vücudunun hamileliğe hazır hale gelmesi lazım korunmayın siz bı kaç ay içinde olacaktır 
(1,777 puan) tarafından
cok haklisin canim insallah olur :(
0 oy
(83 puan) tarafından
Yumurtlama programını falan sildim en son dedim herlde olmicak artık falan beklemedim Bi anda oldu ben sitresle alakası cok olduğünü düşünüyorum 
(1,777 puan) tarafından
bende hepsini netten arastirmis tek tek okumustum bu ay :(
0 oy
tarafından
Ne zamandır uğraşıyorsun ki canım kendini strese sokma illaki olur
(1,777 puan) tarafından
2 aydir ugrasiyoruz canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
2 ay neki kizz biz 2 çiti istedik 1 yılı buldu 1 yıl sonra ikinciye hamileydim
(1,777 puan) tarafından
amaa uzulmedin ki sende canim :(
(44,603 puan) tarafından
Yok kizz niye üzüleyim.hic evladım yok değildi yaa zamanı varki bekledik işte birde bende rahim ağzı yarası ve iltihap var dr.biraz uzun sürebilir hamile kalmam demisti
0 oy
(850 puan) tarafından
Öncelikle şükürler olsun ki bir evlat Rabbim nasip etmiş..ikinci evladınızı da hayırlı vakitte nasip etsin..inanan insanlarız bizler sadece aracıyız o bebeğin dünyaya gelmesi için, Allah dilerse olur..Allahın dilediği zamanda olur..sizin kendinizi yetersiz hissedeceğiniz bir durum yok..herşey bizim elimizde değil..ilk hamileliğim, 7. ayda hamile kaldım..açıkçası ümitli değildim, ama hep inandım o bebeğin ruhu yaratılmışsa dünyaya gelecek..ve hamile olduğumu öğrendim, inşallah sağlıkla elimize alırız..
(1,777 puan) tarafından
cok cok haklisin canim Rabbim izin verirse hersey olur o izin vermeden de hicbirsey olmaz ben kendi kendime gelin guvey oluyorum indan sinrada uzuluyorum iste
(850 puan) tarafından
Sizin demek istediğinizi anlıyorum ama bu işler gerçekten nasip kısmet..hamile kaldığım ay o yumurtlama günlerinde sadece 1 kere olmuştu ilişki düşünün yani.. kendinizi rahatlatın, stres yapmayın, sabredin, dua edin..Allahtan isteyin, kendinizden değil kendinize yüklenmeyin..
0 oy
(630 puan) tarafından
Doğum kontrol hapiyla mi korunuyodunuz
(1,777 puan) tarafından
hayir canim sadece geri cekilmeyle korunduk
(630 puan) tarafından
Himm anladim cnm ilki olduğuna göre ikincisinde elbet olur. Daha yeni denemeye baslamişsiniz hemen strese girmeyin.
0 oy
(609 puan) tarafından
Canım benim de 3 ay tuttu dua et ümidini kaybetme canım benim sen yumurtalama günlerini yine dikkat Li bir şekilde takip et yada ettir o günleri değerlendir insallah hayırlısıyla olur sağlıklı olsun da 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Allah doğru zamanda nasip etsin
0 oy
(440 puan) tarafından

Benim ilk gebeliğim net hatırlayamıyorum ama 3/4 ay denedik bende her adet olduğumda bi yıkılıyordum sonra bimg0n Allah ne zaman isterse o zaman nasip olur dedim düşünmeyi bıraktım ve hamile kaldım. Korunduğumuz için galiba biraz geç oluyor bıraktıktan sonra. Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin . Sizin için en hayırlı zamanı Rabbim bilir tevekkül edin inşaAllah :)

0 oy
tarafından
Kız 2ay neki 3.çocupuma tam 3 sene uğraştım ben hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Daha 2 ay olmus 2 sene olmus gibi konusuyorsun canim.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 864 göst.
2 Ağustos 2018 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hülyaa (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
30 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 128 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde aysegulguleryuz (102 puan) tarafından soruldu

374,670 soru

11,206,930 cevap

34,510 kullanıcı

...