0 oy
864 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (57 puan) tarafından

ben kas hastasym cocklgmdn beri cekiorm doğuştan var rahatszlgm dışardan bisi belli olmuyor yani şükür her yerim tam ama ccklgmdn beri bunun verdiği zorluklarla mtszlklarla eksiklklrle basetmeye çalışıyorum çok uzun ama kisadan anlatmak istiyorum hamileym ve bebegme nasıl bakicm DİE üzülüyorum:( yeri geliyor bi bardağı bile kaldrmazken tutamaz yürüyemez iken bebegme nasıl yeticm ona bi zarar vermeden nsl bakicm blmiorm korkuorm benim hastlgmdn dolayı onu bian olan düşürür zarar görmesine sebeb olrsam mesela DİE Küçücük ccklrn yaptklrni yapamiorm bzn öylesine koyuorki eşim destek oluyor ama ona okdr yüklenmede bni kahredior nekdr tkmamaaya clssamda 4cu katta oturuorz asansör yok ben bebegmi nsl indrcm mesela DİE dsnuorm herxmn eşim olamaz çünkü yannmda:( BN dgmdan bir sure snra kendi evime doncm ve bebegmle başbaşa kalicm kmsemz yok bisi olsa ne edicm blmiorm :( COK MUTSZM BUNU ESİME DE BELLİ EDEMİORM HEM ÜZÜLÜR HEMDE KNDİ ACİZLGMİ ONA BELLİ ETMK HTRLATMK İSTEMİORM :(

8 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Canim benim cok qecmis olsun Allah yardimcin olsun INSALLAH. Derdi weren rabbim dermaninida werir ins korkma hic Allah guc kuwwet werir ins sana kendini eksik qorme lutfen nice saqlikli anneler war bebeqine bakmayan ilqilnmeyen sokaga atan wicdansizca dowen anneler war sen bu iyi niyetinle emin ol ki cok guzel bi anne olucaksin. Butun dualarim seninle rabbim yar ve yardimciniz olsun

(57 puan) tarafından
haklisn canım allah razi olsun canım iyiki varsın saol cnm
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun cAnim. Seenin durumum kotuymus .rabbim el ayaktan düşürmesin bebeğine sıhhatli bir şekilde bakabilirsin inşallah. Üzülme derdi veren rabbim dermaninida verir inşallah. Korkma öyle sen allah dedikçe o da buyur kulum der  seni asla yarı yolda bırakmaz .bir tedavisi yokmu canım kaslarını güçlendirmek gibi şeyler mesela

(57 puan) tarafından
amin inşallah cnm allah razi olsun bende temelli ediorm belki bebegmn doğumuyla hastlgmda kaybolr gider DİE :( bi tedavisi yok bi ilacı var rhtltmk jcn brz ama onu da icemiorm almak çok zor ezcanelefde satlmior ve gebeymde DİE de kullanamiorm ve gebelkden beri çok daha arttı rhtszlgm niese:(
0 oy
(107 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun allahım bununla sınıyor seni oyuzdn allah yardımcın olsun allahım kolaylığını verir emin ol bunu innslh sağlıkla bebeğini buyutursunn insllah

(57 puan) tarafından
amin allah razi olsun cnm
0 oy
(137 puan) tarafından

Cok gecmis olsn canm illa ki bi yolu vardr bnm kuzenmde senin gibi onun disardan bi hastaligi oldugu belli boyu kisa ve cok asiri zayf ama dogm yaoti bi oğlu var kimse bebek beklemezken allah verdi ama kaynanasiglle yasiyor onlar yardmci oluyor sanada destk olurlar insaallah 

(57 puan) tarafından
çok geçmiş olsun ve çok sevndm cnm onun yanlz olmamasına ve bn yanlz syilrm çünkü evime dönünce kmsesz kliorm başka kmsemz yok oturdgmz yerde
(137 puan) tarafından
Yakininizdaysalar yada ayni sehirdeysenz bi ihtimal yardmci olrlar ya yada sz fenalasirsanz gelrler seni yalnz birakmasnlar artk
(57 puan) tarafından
ayrı shrlerdeyz aslında çok uzak dgl ama gelme ihtimalleri olmuyor pk isden gctn yani ozmnda gelmezler her zmn
0 oy
(66 puan) tarafından

Ben bir aile tanışmıştım karı koca görme ve duyma engelli genetik olarak çocuklarına geçiyor son çocuğunu ameliyat ve işitme cihazları ile kurtardık elhamdülillah. O kadının 3 tane çocuğu vardı ve mis gibi bakıyor . Alllaha sıgin sana yardım edecektir emin ol . Her zorlukla beraber bir kolaylık vardir İnşirah Suresi

(57 puan) tarafından
hklsn cnm allahın izniyle hersyn ustesnden gelirm
0 oy
tarafından

Seni o kadar iyi anliyorum ki resmen ayni seyleri yasiyoruz dusunduklerimi korkularimi yazmissin iki yil once 5 kez agir kemoterapi aldm hastanede yattm nakil falan olmadim bulunmadi iyiye dgru ilerledi hastaligim eger su dinemde hamile kalmasaydm bidaha normal yolla sansim yoktu cok sukur 6 aylik hamileym ama ilacin etkilerini atamadim asiri halsiz bitkin en ufak seyde elim kolum tutmuyo bebegime bakamamak dogum taklastikca korkulu ruyam oldu Allah huc kuvvet versin bizim sinavimizda boyle demek ki kndini uzme Allah yardim eder eminim 

(57 puan) tarafından
çok geçmiş olsun cnm hklsn buda bizim sinavimz demek ki allahim izniyle bakablcgz inş yavrularmza bnde umudumu kesmiorm belki hakedersm birgn bebegmle hastalgm kyblr gider :( ama biz çok güçlüyz annesi bunu unutma herşeyin üstesinden gelichz evelallah :) sende hc canını sıkma üzülme
tarafından
Esim sagolsun senin esin gibi destek oluyo ben icime atmam paylasirim onla en azndan dertlesiriz uzulsekte beraber sende atma icine kurdukca fena oluyo insan
0 oy
tarafından

Canim şükret benimde iki kkalçada platin takılı ve hastalıktan dolayı iki  kalca topuzunu kaybettim çok ağır iğneler vuruyorum kendime intahapli romatizmadan oldu şükret rabbimin izniyle hiç bişey olmaz belki bebegin sana Iyı gelir doğum dan sonra onları düşünme düşündükçe daha kötü oluyor insan.. Benim şuan hiç agrım yok ama diyorlar doğumdan sonra gelir ağrıların hatta hastaneye bile yatarsın rabbim çok büyük dua edelim rabbimden gelen herşeye boynum ince hamd olsun... Üzülme  saglikli beslen arastir intarnette ne iyi gelir kas hastalina diye..

(57 puan) tarafından
Rabbim yardimcmz olsun canım inşallah hic bir zaman agri sizi cekmezsin bebeğin ve sen sağlıklı mutlu bir ömür gecirrsnz jns :)
0 oy
(351 puan) tarafından

Benim de doğuştan bi kas rahatsizligim var tedavisi yok sadece fizik tedavi ve yüzme o da hayat şartlarında pek mümkün olmuyor. Hastalığı olan insanlar diğerlerinden her zaman daha öndedir. Allah bize ayrıca bi imtihan vermiş ne mutlu bize bunu şükürler ve sabırla gecebilirsek. Ayni şeyleri bazen ben de düşünüyorum bacagimi  fazla yorarsam cok canım aciyor  ve medikal ürünlerle bilegimi  desteklemek  gerekiyor. Ama yine de Rabbime  şükürler olsun diyorum yoruyrn ayaklarım var.. Evladimi  sarabilecegim kollarım var.. Bu uzuvları olmadan bile anne babalık yapan insan cok. Bardağın dolu tarafından görün Allah a bugunumuze şükürler olsun bakin karninizda bebeginiz  var tüm vücudu sağlıklı fakat o bebeğe kavuşmak için yıllarca hastanelerde vakit harcayan insanlar aklınıza bunlar gelsin. Mutluluk sizinle olsun

(57 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Aysezpr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 217 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 121 göst.
+1 oy
32 cevap 411 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu

374,573 soru

11,203,199 cevap

34,502 kullanıcı

...