0 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Rica ediyorum dürüst olun ağladım sinirim bozuldu kaç gündür arkadaşına servis atıyor bu ek is olarak bu sabahta yarim saatlik yoldan gelmiş esim uyuyor diye geri gitmiş neyse esim dedi işimiz var hemde kahvalti ismarliycak ben dedimki yalan söyleme işiniz yok siz gezmeye gidiyorsunuz öyle birsey yok dedi ama bi kahvalti icin kalkti gitti arkadaşıyla ya sinirim bozuldu saat 3 4 gibi Annemelre gidicez dedi o saatte burda olurum ben yani içim o kadar acıdıki dedim allahim biz niye bi türlü duzelemiyoruz b.ok mu var bu dışarda hic unutmama daha önce yine bu arkadaşıyla balıkesire gitmişti şehir değiştirp gezmeye ben telefondaki galeride gördüm üzerinden baya geçti ama arada aklima gelir icim acir bu arkadsinin durumu iyi ismarlıyor napim diyor bnada ismarliyorlar param olsa senide götürürüm diyo ama bizsiz nasil icinden gezmek geliyor ya simdide gercekten işlerimi var kahvaltiya gezmeye mi gittiler bilmiyorum benim derdim o değil yani sanki her dakika bizden kaçıyor evden kaçıyor gibi ya ben söyleyincede çağırıyorlar gidiyorum ne var bunda diyor en zoruma giden pazar pazar gitmesi ve bziimde mal gibi bu evde onu beklemmemiz yakin olsa cidden giderim ve babama bunlari anlatırım... sinirim cok bozuk ağlıyorum kizlar.. siz olsanız ne yapardnz lütfen dürüst olun arkadsida evli ama kahvaltıda ismarliycak arkadasi işimiz de var demis ama ben inanmadm ....servisçi kendisi bence gezme icin çağırdı uzun oldu kusuruma bakmayn ...

15 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Aılen falan uzakta degılse sende k evdeyken cık aılene gıt yalnız kalmayı anlasın
(886 puan) tarafından
Cideen ama bilmiyorlar kavgali oldugumuzu beraber gelicez dedik
(217 puan) tarafından
Sen aılene de acıl servıs işi cıktı şşe gitti gelemıcek o de, kendı basına hareket et bıraz ona bagkı olma
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de bazı haftasonları arkadaşlarımla program yaparım eşim de kendi arkadaşlarıyla yapar.. Yani her haftasonu olmuyorsa bu sorun da etmem. İnsanın aile kadar olmasa da arkadaşlarla da vakit geçirmeye sosyalleşmeye ihtiyacı var bence.
(886 puan) tarafından
Sorun suki ben arkadaşlarıma bi halt edemiyorum uzak araba yok ve maddi sıkıntılar yuzunden
(2,097 puan) tarafından
Uzağı bilemem ama bi komşuya kahvaltıya kahveye vs de gidebilirsin canım. Nefes almak herkese iyi gelir.
0 oy
(205 puan) tarafından
Bi baska hafta bende onu birakip arkadaslarimla cikarim ama ona bu durumdan rahatsiz oldugumuda soylerim..
0 oy
tarafından
Ara sıra da olsa dışarı çıkıp arkadaşlarıyla gezmesi çok normal bişey ama sürekli evden kaçıp arkadaşlarıyla gezen adamdan hayır gelmez eşin evdeyken sen de çocuğu ona bırak git saatlerce gez dolaş oda anlasın
(886 puan) tarafından
En sonunda yapcam bunu az kaldi
0 oy
(966 puan) tarafından
Hep mi böyle?evden neden gidiyor? Neden arkadaş ile gezmesi daha cazip geliyor sorgularim.benim eşim öyle bir şey yapmadı beş senedir evliyiz.birlikte gezdik hep şimdide de kizimizla gezeriz.eşinin senle zaman gecirmesinj çekici hale getirebilirsin.esin de yapabilir senin için aynı şeyi.ama eşin öyle yetismisse değişmez.tavsiyem çok da konuşma hatta eşinin bu davranışlarını umursama sen de çık gez bir yerleri.
0 oy
tarafından
Ya canım hepsi öylee. Filmlerde hep gösterirler erkekler kadınları bekler. Valla ben bekliyom.Giyinib oturuyom.50Kere arıyom arkadaşlarından kopub gelmesi için. Çok tartıştık bu arkadaşları yüzünden. Az biraz düzelme var. Ama kopmuyo anam.Okul arkadaşları. Ağlamana değmez.Sende  moralini düzelt annenlere gidicen. Üzgün olma. Ama koparacaksın az Az. yavaş yavaş olucak. Sabırla ilmek ilmek. arkadaşı arasın uçarak gider anam.
(886 puan) tarafından
Ya gelsene sarılalim ağlıyorum belki sarilmak iyi gelir
tarafından
Canım benim . Hafta içi hep hafta sonu şunu yapıcaz. Bak lütfən beni kırma saati saatinde yapalım.Bana söz verdin kimseye söz verme.Böyle diyerek zamanla öğreticeksin. Annemler seni sever.Seni görünce mutlu oluyorlar.sevdikleri damat sensin. Görsünler ki kızımız ne kadar mutlu onlarda mutlu olsun.Tatlı dille canım.Ama bizde bu yüzden çok tartıştık. En son telefonunu alıb fırlattım ki, ben kocamı arayınca o telefona cevab verecek yoksa lazım değil bu telefon bana diye. gezdirme üstünde.Kocam olsaydı cevab veriridim. Senin karın ben olsaydım cevap verirdin diye cinnet geçirdim. Tamire götürmüş telefonunu bozulmuş:))
(886 puan) tarafından
Ya defalarca konuştum anlamıyor peşpeşe 2 çocuk büyüttüm ben .. cidden bazen diyorum adam benimle olmak istemiyor ne zorluyorsun kaçıyor sanki abiside oyle herhaftasonu dışarda ya burdada iki arkadaşı var onlar diyorlar.. hadi gel kahveye gidelim dunde vhatsap konusmalarini okudum diyorlar gel kahveye gidelim diye abide hemen tamam ben okeyim ondan sonra digeri yazms tamam bende gelirim esim yazmamis sonra tekrar yazmışlar semih gelmiycek kahve iptal yani bi arkadaşları bu degil ki servisci var çocukluğu var bitmiyor hele sen bide yazin gör çektiğim çileyi 2 gunde bir mutlaka gidiyo mutlaka ya inan esimde istemese gitmez net bu kadar
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Arkadaşının eşiyle tanış eminimki sen rahatsızsan arkadaşının eşide rahatsız oluyordur bu durumdan geziyorlar ailecek gezersiniz böyle adama ben neredeyse hiç görmüyorsam ilgilenmiyorsa benimle vakit geçirmek istemiyorsa işi düştüğü vakitte gelmeyecek böyle adama arkadaşın yapsın sana karılık derdim ama aileleri evimin problemini asla anlatmazdım  sen iyi olursun onlar kin tutar sonra sen rahatsız olursun çok çok büyük bir problem olmayınca söyleme ailene ailen napcak kulağınımı çekecek eşinle daha çok aran açılır
(886 puan) tarafından
Zaten merabamiz vardı simdi instiadan istek attim hep böyle ve mucadele etmekten yoruldum gercekten değişmiyor ariyorum mesela açmıyor
(1,068 puan) tarafından
Ya erkeklerin kafası çok çalışmıyor inanki gittiği yeri söylemiyorlar Allah göstermesin başına bir iş gelse nerde arayıp bulcan bunu eşinle konuş endişeleniyorum de
(886 puan) tarafından
O kadar çok konuştum ki tartıştım kavga ettik günlerce konuşmadık ama sonunda yine çıkıyor geziyor kısır döngü gibi
(1,068 puan) tarafından
Sen arkadaşının eşiyle tanış hatta eve davet et arkadaşıyla birlikte sorunu anca bu şekilde çözebilirsin gibi geliyor
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sende kendi arkadaşlarınla plan yap biraz sosyalles iyi gelir
0 oy
(8,267 puan) tarafından
Eşinin kendi sahsı alanına mudahale ettiğin için senden kacıyor anlıyosun aslında krndı alanına sahıp cıkmaya calısıyor.Gittiği zaman elbette gidebilirsin ama gunun dıger kısmınıda bıze ayırırsan bızde mutlu oluruz de eger gelemezse borclandır olur hayatım normalde yapmazdın ama yaptığına göre onemlı bişey olmalı ki gelememişsin diyerek senden kavga bekledıgı ıcın onu al asagı edebılır sasırtabılırsın.En kolayı soylenmek öfkelenmek eşine bağlı olmak güzeldir ama sen bağımlısın.O olmadan da herseyı yapabılırsın.O sart degıl mutluluk durumunu ona baglarsan o bagı kopardıgında kotu hıssedersın bu normal.Ama o gıtsede mutlu olmaya devam edersen o zaman huzurlu olursun.
(886 puan) tarafından
Maddi sıkıntılar var parasiz nereye gidebilirm ki 2 küçük cocuk insanin zoruna gidiyor bağımlı değilim ama her seferindede olmaz ne kahvesi bitiyor ne gezmesi gelsin 3 saat o çocuklara baksn ben keyif yapım ama yok buna hakkım banyoya bile zor giriyorum
(8,267 puan) tarafından
Yinede bunlar senı haklı kılmaz canım dogru sozun celladı usluptur unutma
(886 puan) tarafından
Cok doğru söylüyorsunuz ama inanın yoruldum ve tükendim
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Erkekler tek mi gidiyor
(886 puan) tarafından
Evet arıyorum ama açmıyor
0 oy
(802 puan) tarafından
valla demin esimle ayni tartismayi yasadik her pazar ve her bos gununde arkadaslariyla bugununu bize ayir dedim yok soyle yok boyle dedi bende senin arkadaslarin daha degerli bizden git onlarla gez dedim bende oglumla cikar gezerim dedik hic umrumda da olmaz 
(886 puan) tarafından
Hangisini alim canim pespese 2 küçük çocuk
0 oy
tarafından
Servisciler ortamı berbat bir ortam 
0 oy
(7,395 puan) tarafından

Valla bi yere giderkn benden izin alir hayatta salmm:)

0 oy
(12,887 puan) tarafından
Saygısızca bir davranış
0 oy
(671 puan) tarafından
Öle şehir dışına çıkma durumu yok ama hamile kalmadan önce her pazar arkadaşlarıyla balığa giderdi sabahın 6 da çıkar 3 e doğru gelirdi eve geldiğinde yemek bulamayınca çıldırırdı akşamları kahveye giderdi ben bi yerlere gidelim çok bunaldım dediğimde yorgun olurdu her yeri ağrırdı ama arkadaşları aradığında koşa koşa giderdi kavga ederdik hiç umursamazdı bende bıkmıştım artık o durumdan şimdi çıkmıyor ama arasalar gene koşa koşa gider ben boş verdim artık sende boşver 
(886 puan) tarafından
Ayni benim eşim yemin ederim
(671 puan) tarafından
Onun ailesi yakınlarında ama benim ailem Türkiye de gidebilme durumumda yok çok sıkılıyorum o anca kendi keyfine bakıyor yoruldum ona dil dökmekten susuyorum artık

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 389 göst.
0 oy
19 cevap 261 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 201 göst.

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...