0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar mubarek ramazan gelmeden ben smdiden fitre kime vercez diye arastirmaya basladim aklima sma hastasi cocuklar geldi ama fitreyi oraya versem kabul olur deme biz her sene bi aileye yardim ediyorduk ramazanda ama bu sene sma hastalarina niyetlendim kabul olur deme 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kabul etsin inşallah canım 
tarafından
Sagol canim bu ara evde ne kadar para arttirsam oraya atiyorum bu sene fitreyede niyetlendik
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bence en iyisi canim insanlar bi şekilde yer içer doyurur karınlarını ama o çocuklar maddi olmadan iyilesemiyo cok uzuluyom:/
tarafından
Bende cok uzuluyorum etkileniyorum umarim birilerine merhem olabiliz
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Kabul olur bence sonuç olarak ihtiyaç sahibi.. 
tarafından
Insallah canim kayinvalidemgilede dedim onlarda oraya bagislayacak
0 oy
tarafından
Valla bizde böyle düşünüyoruz 
tarafından
Canim tek bi cocuga mi bagis yapacaksiniz yoksa bi kac cocuga mi
tarafından
Onu henüz konuşmadık ama canım birkaç çocuğa diye düşünüyorum kendi capimda.keske durum el versede hepsine yardım edebilsek
tarafından
Bende bi kac cocuk diye dusundum ama kararsiz kaldim toplu sekilde tek bi cocuk mu yoksa 5 cocuk mu yapsam 50 olarak diye dusunuyorum
tarafından
Canım hepsine bir katkın olması çok iyi bence,valla insan ne yapacağını şaşırıyor.
tarafından
Aynen oyle kuzum yaa
0 oy
tarafından
Ben geçen ramazan fitre yi vermiştim bu ramazand şöyle olacak inşallah Alperen bebeğe bakarmisin ben ölmek istemiyorum anne diyor çok ağlamıştım ona babasida terk etmiş ,:((
tarafından
Bakiyim bi canim
tarafından
Alperene nefes ol canım Instagrami
0 oy
(565 puan) tarafından
Valla bende daha geçen bu konuyu eşime söyledim sma hastası Bi çocuğa verelim diye olur cnm neden olmasnki 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 586 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
13 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeynepmutlu0606 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 252 göst.
6 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 554 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Seliminanasi2020 (36 puan) tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...