+2 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından

Sma tip 1 hastası 10 aylık Alparslan bebek Google da aratırsanız da görürsünüz ne tatlı olmuş kıyafetiyle dayanamadım tekrar paylaşayım dedim yardım etmek isteyen olur belki diye 

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet insanların çevresinde illa ihtiyacı olan vardır beni yanlis anlamayin herkes zor zamanlsr geçiyor ama çok şükür sağlıklari yerinde ama bu hasta çocukların zamanı yok ... Demem o ki beş lira on lira az verin ihtiyacı olanlara ve hasta çocuklara yardım edin inanın diğer herşey bir gün yerine gelir ama sağlık gelmez ...
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Rabbim yardimcilari olsun insallah
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah yâr ve yardimci olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcıları olsun inşallah biz burda veriyoruz canm etrafımızda ihtiyacı olan çok kişi. Var
(36 puan) tarafından
Amin ben sadece paylaşmak istedim isteyen verir isteyen paylaşır Allah kabul etsin
0 oy
(194 puan) tarafından
Çok uzuluyorum sma hastasi çocuklara ya bu hastalığı evlendim çocuğum oldu sonra öğrendim böyle bir hastalık olduğunu masum yavrucaklara çektiren bir hastalık Allah'ım benim kendi şahsıma olan param olsaydı inan düşünmeden verirdim kurban oldugum rabim açlığa evsizlige çare var da bunun çaresi yok gibi bisiy ya bı sürü yavrucak bu iletin elinde kurban olduğum rabim büyük başkada diycek bisiyim yok :'(:'(:'(

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 566 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 81 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu