0 oy
932 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evet kizlar 67 kiloyla doğuma gittim ve şuan 57 kiloyum oğlum 67 günlük emziriyorum hep derlerdi emzirme döneminde kilo verilmez daha çok alırsın diye korkuyordum size canli kanlı örnek gösteriyorum :) korkmayın verirsiniz yeterki karninizdaki kucaginizdski bebekleriniz sagolsun :) size şimdi ki ve hamileliğimin son dönemindeki fotoğrafımı aticam motel olsun :)

imageresmen oturan boğa gibiyim :) 

imagebu da yeni halim :) 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Valla  ben 73 le doğuma gittim çocukta emzirmedim şuan 60 kiloyum
(986 puan) tarafından
Herkesin bünyesi bir değil.
tarafından
Vallaha öyle doğru
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ahaha oturan boga cok iyi  :D:D:D:D

Masallah iyi vermişsin kız. Ben de öyleydim simdi kibrit çöpü kadar kaldım :D

tarafından
Çevremdeki herkes veremezsin çok zor diye diye korkuttular kendileri duba gbi olunca :) bende sizlerde korkan varsa moral olsun istedim
(3,695 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım.  Benim çevremde  de  var. Ama onlar süt olsun  diye löp löp ekmek yiyen çaya 3  belki de 4 seker atan insanlar.  Sağlıklı ve dogru beslenirsen hem sütün olur hem kilo almazsın bunu bilmiyorlar. :))
tarafından
Aynen öyle canım :)
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Çokta oturan  boğa sayilmazsn canım ☺️☺️

☺️ bende zayiflayabilsem  keşke 
tarafından
Yok kız sürekli zayifliyorum ama sürümde iyi yanı azalmadı yiyorum da ama çocuk peşinde koşacam diye veriyorum 1 ay içinde 55e düşerim kesin :) sen ne kadar verdin?
(4,875 puan) tarafından
Valla doğumdan 1 hafta sonra ne kilo kalmıştı ne göbek :))  
Evime gelince sütüm kesilmesin  die hunharca yedim.  Şu an moralim bozulmasın die tartiya  çıkmıyorum ama bizim kız tam anlamıyla ek gıdaya geçsin de spora baslicam
tarafından
Himmm verirsin ya :)
0 oy
(986 puan) tarafından
Kesin doğumdan sonra alırsın denemez ki.. Doğru bir tespit değil bu. Kişiden kişiye değişiyor. Mesela ben hamileyken az kilo alıp, doğumdan sonra şişenlerdenim. Sebebi ise doğumdan sonra metabolizmamın yavaşlaması ve hormonların değişmesi. Kimine artı etki ediyor kimine eksi. 2 çocuğum var, ikisinde de öyle oldu. Sağlam bir diyet yapana kadar da gitmiyor kilolar. 
tarafından
Allah Allah işte babada öyle dediler emxirirsen hele zayiflayamazsin dediler ben emziriyorum boğazımda iyi ama zayifliyorum.
(986 puan) tarafından
İşte o diyenlerin kendisi o durumu yaşadığı için sende de aynı şey olacak sanıyorlar. Ama doğru değil. Tam tersine aslında emzirmek kilo verdirir. Benim zaten tiroit sıkıntım var, doğum yapmak bana yaramıyor. Daha kötü oluyorum. O yüzden emzirdiğim halde kilo veremiyorum.
tarafından
Tabi ki senin zaruri nedenin var
0 oy
tarafından
Sen ona kilo mu diyorsun canm :) beni gormeliydin biraz verdim ama hala göbek var hala bogayim :)
tarafından
Bende de azıcık göbek var erkeklerin tabiriyle bira göbeği gibi :)
tarafından
:) valla benim ki balkon gibi daha çok :):) hele basen ve kalça ay kendim den nefret ettim yine ya :)
tarafından
Vallaha benim kalcam çok var onu eritmem lazım
0 oy
(628 puan) tarafından
Yemeyle alakalı bir durum bu. Yersen hobidi gırtlak kilo veremezsin emzirsen bile. Ama yemesine aynı devam eden anneler ilk üç ay kilo veriyor. Ben daha iki kilo aldım doğuma kadar maxsimum 4 kilo fazlam var. O yüzden çok bir korkum yok:))
tarafından
Yani dengeli beslen yeter :)
(628 puan) tarafından
Aynen öyle bebek taşıyor diye iki katı yiyenlere acayip bakıyorum. Ben yememi değiştirmedim aksine ekmeğide azalttım. Gerçekten çok faydası var. Acıkınca bir ayva yada bir nar yiyorum anında açlık gidiyor.
0 oy
tarafından
66 ile hamile kaldimm 75le doguma girdimm oglum 3 aylikk 60 kiliyumm :)
tarafından
Az vermişsin ama veriyorsun zamanla :)
0 oy
(346 puan) tarafından
Ben doguma giderken 61 le gittim suan 54 kiloyum 55 olsam idaal olcm ama sende kiloluyken daha tatlisin bence :)
tarafından
Yok ya hercekten gidigim falan sarkmisti smdi iyiyim :)
0 oy
(127 puan) tarafından
Ayy yerim seni ya cok tatlisn canim masallah. Ben 63 le hamile kaldm 79 a kadar ciktm sonra 65 e dustum suan 68 im aldm 1 ayda 3 kilo :) geriside gelcek gbi ne yapmam lazim bu durumda :) emziriyorumda ama yiyorumda :D
tarafından
Ben hep süt yapicK ve doyuracak şeyler yiyorum mesela et tavuk bulgur pilavı ayran bunlar en onemlileri bulgur çok iyi süt yPiyor Ayranda ikisini bir öğünde yiyorum sAbH kahvLtisinda bal tereyGi tahin pekmez şekerli oldukları için doyurucu etkisi var hem de süt yapıyor kilo Almıyorum :)
(127 puan) tarafından
Yaa canm su saydiklarinin disinda sadece havuc ve erik uzum gbi meyvelerle kuruyemis tuketiyorum demekki bunye meselesi ")))) herseyden yemeye calisiyorum protein agirlikli besleniyorum ama aldm kilo. Neyse bebis ek gidaya baslayinca veririm :)
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Bünyeyle alakali canım ben kilolu hamile kaldım mesela suan kilom fazla hatta doğum sonrası giydiklerime sığmıyorum. Doktorum emzirdigim icin bi hormon salgilaniyo oda kilo yapıyor dedi. Galiba bu hormon bi bende var :D sorun yapılacak bi durum değil bence öyle de böyle de memeden kesince gidecek. Keyfinize bakın <3

tarafından
Aynen öyle ama doğumdan sonra genel olarak hanımlar kendilerini iyi hissetmek istiyorlar :)
(2,447 puan) tarafından
Bebekten vakit bulup aynaya bakabileni tebrik ediyorum :D
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ben emzirme döneminde alanlardanım
tarafından
Verirsin canım Skma canını
(2,127 puan) tarafından
Diyete başladım canım veriyorum çok şükür
0 oy
(1,850 puan) tarafından

42 kilo ile hamile kaldim hamilelikte sadece 5 kilo aldım ve şuna tekrar 42 kiloyum 8-):)

tarafından
Maşallah favorim sensin :)
0 oy
(510 puan) tarafından
Vala 92 doğuma gittim kızım 5 aylık şimdi 64 olmuşum boyum uzun olduğu için ne kalça ne göbek kalmadi
tarafından
Bende de gitse kalça keşke çok büyük gibi
0 oy
(21 puan) tarafından
Herkesin genetigi bünyesi bir değil canım kilo takıntısı olanlar için bu fotoğraf iyi olmamış şimdi derler biz neden veremedik bende verdim kilo psikolojim düzeldi verince kendimi daha iyi hissettim ama veremediğim zamanlar bende çok üzülüyordum 
tarafından
Hamileler için yazdım genelde öyle anlayacak arkadaşlardan özür dilerim kasıtlı yapmadım
0 oy
(305 puan) tarafından
Walla hicte oturan boga deglsin gayet iyisin hayirlisiyla bi dgurayimda darisi bana insaallahh :))
tarafından
İnşallah canım inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 326 göst.
3 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 181 göst.
5 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asra (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Princess_s mother (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 410 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,255 cevap

34,839 kullanıcı