0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Az çok postlarimi hatırlayan vardır eşim borç yaptı 100 bin kredi çekmiş yemiş sans oyunu falan oynamış banada yalan atmış çalışıyorum diye ama çalışmiyormus neyse şimdi bende ailesine durumu biliyor ama ailesi suçu bnde buluyor benim için yapmış o kadar borcu ama ben hiç para görmedim ailesi yardım etcez dedi hiç kimse yardım etmedi annesi 50 bin kredi cekti gecikmiş taksitleri oducek sonra o annesinin çektiği krediyide kendi oducek annesiyle ne konuşuyorsa mesajlari siliyor bana anlatmıyor ben annesiyle tartıştım konuşmuyoruz evde bütün gün yanlizim gece 12 de işten geliyor çok para kazansın diye yemk yiyor uyuyor hiç ilgi yok ben çok sıkıldım üstelik 7 aylik hamileyim ne yapicam bilmiyorum ailemin durumuda yok beni bakmaya 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum çok zor ama ilgilenme nasil yaptıysa o borcu temizlesin pislik ne malım şuan da yalan söylemediği bence biraz ailenin yanına git hem rahatlarsın kafanı dagatirsin biraz 
tarafından
Evet haklısın istersin tabiki çok iyi düşün öyle karar ver ne yapacsgina
(36 puan) tarafından
Bana zaman ver diyor zaman ne kdr ki yani az bir paradan bahsetmiyoruz 100 bin Bn bütün gün tek başıma evde oturucam onun yaptığı pislik yüzünden
tarafından
Yani normal bi borç olsa bi iş yapmaya kalkmış batırmış falan olsa sende anlayışla karşılarsin ona destek olur zaman verirsin ama bu resmen sana yalan söylemiş bide üstüne kumar oynamış ne zannediyormus ki zaten haram olan krediyle yine haram olan kumar oynayıp parasını kolayca 3 4 e mi katliyacakti Haram olan hiç biseyden hayir gelmez
(36 puan) tarafından
Zengin olucaz sanmış ama hayatimi bitirdi
tarafından
Oyle düşünme canim sen hamilesin dua et Allaha sığın elbette bi kapı açar Rabbim hamilenin duası kabul olur derler sen kendini böyle bırakırsan karnındaki bebek napsin onun sana ihtiyacı var doğumuna az kalmış
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Allah islah etsin çok şey var diyecekte dilimi tutuyorum. Öncelikle ailesinin seni suçlaması ile mesafe koyman çok doğru olmuş. Eşin kapılmış malesef kolay yoldan para kazanmaya gibi gözüküyor. Bu tarz insanların başına bir olay gelmeden kolay kolay düzeleceğini sanmıyorum. Allah bilir. Çünkü yalan da söylüyor. Sen ailenle hiç konuştunmu? Nerden biliyorsun ailen bakamaz. Kimler kimler bakıyor ki bu kadar karamsar olma.  Bebeğinde var. Bebek her zaman kısmeti ile gelir. Bolluk bereket getirir. Hamile olduğun için üzülmeni istemiyorum. Rabbim yar yardımcın olsun.
(36 puan) tarafından
İşte annemin yanına gitsem bu pislik bana yardım edecekmi dogum parası var bebeğin masrafı var annemle babam ayrı annem ev temizliğine gidiyor 2 tanede kardeşim var okuyor cikmazdayim hep ağlıyorum çok kötüyüm
(2,545 puan) tarafından
Normalde para veriyor mu? Veriyorsa parayı biriktir kendine. Eğer ki veren biri değilse doğumdan sonrası da muamma. Annenlere gittiğnde bir sosyal hizmetlere gidip yardım talebi en kötü oranın muhtarından bile akıl almak için yardım almak için sorabilirsin.
(36 puan) tarafından
İşte çalışıyorum diyordu meğer calismiyormus şimdi yeni bsldi clsmya daha para almadi
(2,545 puan) tarafından
Anladım kuzum sadece çalışıyorum diyorda gerçekten çalısıyor mu ondan şüphelendim. İnşallah gerçekten öyledir. Sen hamişsin 3 Yasin 3 Tebareke 3 Amme oku Rabbimden iste o işlerine yoluna koyar. Okuduktan sonra anlamlarını da mutlaka oku. İçin rahatlar. Ben şimdi abdest alcam okucam sana yollucam
(36 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Daha fazla borca batmadan git bence cocuk biraz buyuyunce annen bebege bakar sen cakisirsn.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 288 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 143 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 323 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.