0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (189 puan) tarafından
Kızlar biz bahçeli evde kalıyoruz. Bugün 2 erkek çocuk geldi kapıyı çaldı 17 18 yaşlarında belki.giyimleri çok fazla garip konuşmaları garip yani normal bizim gibi giyinmemiş nede bizim gibi konuşmuyor.para istiyorlardı bir tomoqrafi fotosu gösterdiler para istiyorlardı.inanın üstüme geliyordu biri ben içeri geri gidiyorum o üstüme geliyor çok korktum eşim evde yok dedim gitdiler çabuk girdim eve.para vermediğim için vicdanım ağrıyor şimdi kötü oldum.yalnışmı yaptım???

5 Cevaplar

0 oy
(3,862 puan) tarafından
acmasaydin kapiyi keske , polisi ara  , dolandirici ya da hirsizlar buyuk ihtimal ,iyi ki bir sey yapmamislar , 
(189 puan) tarafından
Evet hamikeyimde çok korktum dillerinu anlamıyordumda bitek fotoyu gördüm sakkalı falan çocuklardl
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Ben kapıya biri gelince delikten bakarım yabancı ise açmam kesinlikle. Anket için gelirler ona bile açmam. Korkarım böyle şeylerden. 
(189 puan) tarafından
Bahçe kapısı hep açık kim istese girip çıka biliyor
0 oy
(7,042 puan) tarafından
Bence iyi yaptın canım bundan sonra tanımadığın insanlara kapıyı açma dünyanın binbir türlü hali var.
(189 puan) tarafından
Bahçe kapısı hep açık oluyor.ben evin kapısındaydım.evet çok korktum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Eşinin evde olmadığını normal zamanda da söyleme kimseye kimin ne yapacağı belli olmaz.
0 oy
(1,689 puan) tarafından
Canım eşim evde değil deme öyle durumlarda ya uyuyor de ya da müsait değil de kimin ne yapacağı hiç belli olmaz dikkat et.
(189 puan) tarafından
Evet ağzıma birden geldi söyledim sonra kendimi içeri telaşla atıb kapıyı kapatdım dedim keşke evde yok demeseydim ya kötülerse yine dönerler falan
(1,689 puan) tarafından
Allah korusun canım sen temkinli ol .

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 468 göst.
0 oy
12 cevap 434 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Mestan_00 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayatt_571_ (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
18 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,951 cevap

34,887 kullanıcı

...