0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Bugün hastaneye gitmişdim.Bir kadın düşük yapmak istiyodu plansız çocukmuş.ben de çocuğum olsun diye gitmişdim.Ve üz üze oturmuşduk(((((

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın yazıklar olsun yaaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah veriyor öylelerine canim
0 oy
(929 puan) tarafından
Ne kadar can sıkan durum biz bebeğimiz olsun diye uğraşalım insanlar olana kıysın Allah ıslah etsin 
(12 puan) tarafından
Göz göze oturduk o kadar sıkıldım ki((düşündüm karnında bebeği var ve birazdan gitcek canına kıymaya..Gerçekden de ben müayeneden çıkana kadar gidib dönmüşdü bir bebeğin canına kıymışdı(((
(929 puan) tarafından
Şaka gibi ya vicdansız karı
0 oy
tarafından
Senin imtihanın ve onun imtihanı o bebek kuzum Rabbim sanada nasip etsin ins
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Allah onun gibilerinn belasını versin doguramayacksan niye korunmuyorsun bir sürü korunma yontemi var akşam akşam sinirlerim tepeme çıktı,Allah sana da hayırlı sağlıklı evlatlar versin canm 
(12 puan) tarafından
Göz göze oturduk o kadar sıkıldım ki((düşündüm karnında bebeği var ve birazdan gitcek canına kıymaya..Gerçekden de ben müayeneden çıkana kadar gidib dönmüşdü bir bebeğin canına kıymışdı(((
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Bazıları gerçekten hak etmiyor ama Rabbim in işi o ne derse o olur 
0 oy
(1,757 puan) tarafından
Kıyamam sana ben yaa canım ALLAHIM SANA DA NASİP ETSİN İNSALLAH 
(12 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallahhh(((
0 oy
tarafından
Herkesin imtihanı Kendine işte Rabbim kucağıni doldursun inşallah 
0 oy
tarafından
Allah ıslah etsin 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allahım büyük konuşmuyorum ama kaç tane olursa olsun verilen cana nasıl kıyılır aklım ermiyor. Gerçekten anlam veremiyorum.

Biz planlanlasak ne planlanlasak ve nasibimize verilmişse şükürsüzlük niye.. 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbım hidayet versin ya gerçekten 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Var oyle dengesizler işte bende doğumhanede yattım 20 güne yakın erken doğum riskim vardı suyum gelmeye baslamıstı doğumu durdurmaya calısıyolardı bi kadın geldi oda 33 haftalık hamileymiş onunkinide durdurmaya calıstılar karı tutturdu beni doğurtunda doğurtun diye ben de dayanamadım artık saydırdım kadına ben doğumum dursun diye günlerdir burdayım bebegim biraz daha gelişsin zamanında doğsun diye dualar ediyorum ne kadar içerde kalsa onun için okdadr iyi diye vs saydırdım bişeler kızın bi kulagından girdi otelinden cıktı resmen imza atıp cıktı gitti bi kac gün sonra nasıl sinir olmustum gerci okadar ugrasa ragmane benim bıcırda durmadı 31 haftalıkken doğdu 4 ay olcak hala yoğun bakımda 3 ameliyat gecirdi içim içimi yiyo hala göremiyorum bebegimi ayrıyım diye

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 468 göst.
0 oy
5 cevap 169 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde Askimizin&meyvesi (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 636 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hayatt_571_ (0 puan) tarafından soruldu