+1 oy
201 göst.
Aile kategorisinde (966 puan) tarafından
Annemgil geliyo bugun yola cikarlar birazdan . Yarin kizimin dogum gunu var onun icin . Ne guzel cok seviniyorum . Evim ayri olsaydi bikacgun ramazanda da kalirlardi ama birlik diye durmuyolar kalabalik diye. Bide canm annem ramazan icin burda yufka makarnalik yapamiyoruz diye dun bir suru yufka makarnalik yaptilar teyzemler anneannem felan toplanip canlarim benm yaa.bugun dolma sarcaz temizlik yapcaz kizlar tatli olarak ne yapayim yemegi ayarlarim da tatliya karar veremedim . Normalde kaynanamla gorumcemle su boregi baklava yapiyoduk ama kaynanam hicbisey yapalim edelim demedi ne yapsam bilemedim bende. Bu arada cok ta zorlayamiyorum kendimi 26 haftalik hamileyim .

6 Cevaplar

0 oy
(4,591 puan) tarafından

Gözün aydın ne güzel ana gibi olmuyor. <3 Basit bir şey yap madem, yalancı tavuk göğsü gibi ya da hira tatlısı gibi mesela.

-Reklam-
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Haşhaşlı Kıbrıs tatlısı yap canım çok güzel oluyor 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Gözün aydın canım 

Revani yada şekerpare yap tatlı olarak
0 oy
(44,802 puan) tarafından
Şeker para yap yada haşhaşlı revani yap üzerine. Krem şanti sur
0 oy
tarafından
Kaynanamla oturuyorsam kızım için kılını kipirdatmasa bende onun için ne kendimi ne annemi yorup onun zıkkımlanicagi şeyleri yaptırıp yedirmem kusura bakma benim anneme kurban olsun benim annemde Allah razı olsun herşeyi yapar eder bir oturmuyorm hamdolsun ama asla o yapmaz bende geldiğinde ona kıyıp zırnık yedirmem annemin yaptığından
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Allah kavuştursun inşallah bende annemi özledim ya 

Tatlı olrak yeni keşfettim kesme tatlısı yapın

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 332 göst.
27 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu
0 oy