0 oy
70 göst.
Aile kategorisinde (1,282 puan) tarafından
Normalde çok iştahlı bı bebek ama hastalıkta kafayı kaldiripta bir lokma yemiyor azına zorla sokuyorum artık onuda geri çıkartıyor ağlıyor çokda bunaltmak istemiyorum sürekli öksürüyor terliyor bişe olur die korkuyorum doktor hava verdi hava kullanıyoruz ama ne hala yemek yemiyor bütün gün 30 CC mama ancak yiyor açlıktan gözünü acamiyor ne verebilirim tadını sevsin yesin isityorum sinirlerim çok bozuldu artik

3 Cevaplar

0 oy
(1,685 puan) tarafından
Benim de kizm 11 aylık olmak üzere. Dört gündür hasta boğaz enfeksiyonu var kan değerleri düşük ateşi var çok fazla. O kadar iştahlı bir bebekti ki ne versem bakmadan yerdi durmak bilmezdi. Simdi hiçbir şey yemiyor üç gündür çok üzülüyorum sadece emiyor. Arada muz veriyorum canı isterse yiyor az çorba içiyor. Çok üzülüyorum::(
(1,282 puan) tarafından
Evet insan çok üzülüyor anne olmak duygusal anlamda çok zormuş evlat bambaşka bişe
-Reklam-
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Oğlum nerdeyse 1 ay süren bir hastalık geçirdi. Önce crp yükseldi boğaz enfeksiyonıymuş sonra geniz akıntısı falan oldu çocuğum resmen eridi. Şu an 9 bitecek 10 ayına girecek ve o ayda o kadar kaybımız oldu ki hiçbir şeyi ağzına sürmedi. Daha tatmadığı şehler var cidden çok yorucu. Vermeye özen gösteriyorum ama huy belledi ağzını açmıyor tükürüyor. Mama da olsa aç kalmasın veriyorum illaki yiyeceği gün gelecek. Sevdiği şeyler var onları veriyorum hoksa ek gıdayı da bırakıcak 
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Geçmiş olsun büyük salgın var benim iki kızımda 10 gündür bu durumdalar ilaç da fayda etmiyor 
(1,282 puan) tarafından
Canım 2022 yılının post bu eski Allah birdaha gostermesin inşallah
(3,926 puan) tarafından
Amin tarihe dikkat etmemiştim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 136 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
30 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysek1 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allesok (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
18 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...