0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde tarafından
7 aylık hiç bişe yediremiyorum kafayı yicem ya muz elma sebze çorbası hepsini yaptım inat yemiyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sebzeleri haşlayıp küçük parçalara böl önüne koy canım kendisi yesin havuc patates kabak fln. Meyveleride aynı sekilde yap parcala önüne koy 
tarafından
Denedim cnm yine yemiyor
-Reklam-
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Acken yedirmeye çalış karni çok ac olsun
tarafından
Öyle yapıyorum yemiyor ağlıyor emince susuyor
(1,253 puan) tarafından
O meme ile karnini doyuruyor çünkü. Memeden once verin. Agliyor susmuyorsa meme vermeyin sakinlestirip tekrar deneyin hoşuna gidecek seylerden yedirin once sebze oneriyorlar ama ne yazikki bazi cocuk cok istahli oluyor bazilari istahsiz. Her cocuk sebze yemek istemiyor meyve pureleri yedirin sonrasinda yavas yavas sebzelere geçiş yapin mesela benim kızım yoğurdun içine 2 tane muzu blenderla cekip yedirirdim cok severdi onu. Corbalarda seçici davrandi hep yoğurt corbasini yerdi tarhana yemezdi ama buyudukce onuda yemeye sevmeye başladı
0 oy
tarafından
Benim küçük oğlum öyleydi hiç bişey yemezdi hem meme emerdi ağlardi sürekli bende hal kalmamıştı 1 buçuk yaşına geldi sütten kestim ay bu çocuk herseyi yedi uyku düzeni oturdu ama seninki çok küçük tabi 
(173 puan) tarafından
Ben kilo veriyorum valla aşırı yoruluyorum evlendiğimde 53 kiloydum şimdi 50 yim. Bi de çok fazla uyaniyo emmek için bende yazın kesicem inşallah. Peki nasıl kestiniz kaç günde alıştı benimki meme delisi nasıl olacak bilmiyorum
tarafından
Benimkide meme delisiydi önce sağlam bir şekilde karar verdim gündüz hiç vermedim çok ağladı parka vs götürdüm dikkatini dağıtmak için arada eline ekmek veriyordum yesin diye gece bi kere veriyordum gece yemegine atıştırmadim hiç meme ucuma acı sürdüm öyle öyle alıştı
(173 puan) tarafından
Ben de yazın sizin gibi yapayım valla artık dayanamıyorum çok zor hem sürekli emmek istemesi hem ek gıda yememesi üzüyor gerçekten teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)
tarafından
Bnm hamileliğim rahat geçti sadece aşırı kabızdim hamileliğimde ve emzirirken aşiri kilo aldım
(3,235 puan) tarafından
Bende deli gibi düşünüyorum nasıl bıraktırıcam diye resmen tiryaki uykuya gmek için 50 kere emiyor geceleri zaten söylemiyorum yenidoğan gibi sürekli kalkıyor
0 oy
(462 puan) tarafından
Yemiyorlar  bacım kendini yıprattıginla kalıyon
tarafından
Valla bn kafayı yedim çocuk bişe yemedi ama
0 oy
tarafından
17 aylık sabahtan beri peşinde dolanıyorum aç aç geziyor çıldıracam az kaldı 
tarafından
Bn çıldırdım bile cnm

İlgili sorular

0 oy