0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlr yaa eşimin ailesi ile birlikte alt üst oturuyorum kızım oraya gidince eve gelmiyor ne yapsam ne etsem gelmiyor ağlıyor çıldırıcam artık yaa inanın bıktım artık bazen diyorum keşke hiç olmasaydı okdr çok stres yapıyorum onun yüzünden 

15 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Gönderme canim bi süre bence 
(479 puan) tarafından
Nasıl göndermiyim biZim herşeyimiz bir yemek bile gidip orda yiyip geliyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuğu göndermeden hemen gel diye tembihle
(479 puan) tarafından
Anlamıyor 3 yaşında sabah beraber gidiyoruz herşeymiz  bir bu arada
0 oy
(13,848 puan) tarafından
Farkli ortam ilgisini çekiyor. Birde orda herşey serbest ve kural olmayinca orayi daha fazla istiyordur. Biraz ağir olmuş bebeğinle ilgili düşüncelerin bence. 
(479 puan) tarafından
Hergün öyle sürekli onunla ilgileniyorum herşeyi ama gene onlrın yanına gidince beni unutuyor
(13,848 puan) tarafından
Benim kizim komşunun kapisina dayaniyor oraya gidecem diye. Ben hayir gidilmeyecek dediğimde mecbur geliyor eve. Tabi seninki aile ortami olunca karşi tarafta gelsin diyordur.
0 oy
(119,278 puan) tarafından
kalabaligi seviyodur yeni bi oyuncak alsan
(479 puan) tarafından
Herşey yapıyorum dün aktivite için oyun hamurları bile aldım ama gene aynı hamileyim doğumdan sonra hiç gelmicek diye korkuyorum
0 oy
tarafından
Orada her istediği olduğu ve kural konulmadığı için cazip geliyordur. :) güzelce evde oyun oynayacağınızı söyleyin bekliyorum deyin. 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Evde sıkılıyorsun orda her isteği yapılıyor çünkü 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne var bunda gayet normal demekki orda çok güzel vakit geçiriyo. Benim oğlum annemi babamı dayılarını görünce benim yüzüme bile bakmaz hep onlarla oynar. Annemlere gitti 3 hafta kaldım hep onlarla oynadı çünkü güzel vakit geçiriyorlar, kaynanama giderim hep oğlum onlarla takılır dedesini alır gezdirir oynarlar eve giderken zor giydirip götürürüm sinir olacak ne var bunda şimdi sen kıskançlık yapıyorsun bariz
(479 puan) tarafından
Vakit geçiridği yek şey telefon eline veriyorlar telefonu istediğini yapıyor
(25,224 puan) tarafından
Telefon verdirtme o zaman
(479 puan) tarafından
Beni dinlemiyorlar ki herkes veriyor anlamıyorlar
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Daha kucuk canim az buyusn evden odasindan cikmaz

Bu kadar takma rahat ol 

Bu dönemsel  sen ustune binme rahat birak
(479 puan) tarafından
İnşallah kardeşi olduktan sonra gitmez yanımızdan tek umudum o
0 oy
(565 puan) tarafından
Belkide evde canı sıkılıyordr orda oyun oynayan ilgilenen varmi 
(479 puan) tarafından
Var ama sadece telefonla oynuyor
0 oy
(15,183 puan) tarafından
Kurallar olmalı. Ve bunu uygulayacak olan anne. Mesela alarm kurun. Alarm çalınca gideceğinizi onceden şöyleyin. Alarm çalınca şimdi eve gitme zamanı deyip elini tutup goturun. Gelmek istemezse ağlarsa da kizmadan sürat asmadan gitmeniz gerektiğini kısaca aciklayin. Zamanla alışır. Bir ağlar 10 ağlar. Sonra alışır.cocuklarin kurallara da ihtiyacı var. Bı de bu çok normal bir durum. Ben de babannemlerden gelmezsin kucukken. Anneannemleri de çok severdim. Bıraksalar onların çocuğu olmak isterdim. Çocukluk böyle bisey
0 oy
(712 puan) tarafından
Hamilelik hormonlarin yüzünden Bu kadar stres yapıyorsundur. Orda durunca huyu mu değişiyor? Neden istemiyorsun? Orda kaldığı vakit sende kendine ayır ist3 ne güzel dinlen temizliğini yap duşuna gir. Bunlar çoğu kimsenin arayıpta bulamadığı şeyler. Birde evler bir diyorsun ya ozmn bu biraz kaçınılmaz oluyor oyuncaklarını al ozmn orda oynat madem ille orda durmak istiyor.

Birde yazmışsın keşke hiç olmasaydı diye beraber oturmak mi yoksa çocuk mu :O
(479 puan) tarafından
Napim inanın yoruldum artık ben onunla hep ilgileniyorum istediği herşeyi yapıyorum ama o gene orda kalmak istiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kaşabalıksa evde tekse sıkılıyor du r oraya gitmek istiyordur canım 
0 oy
(524 puan) tarafından
Kardeşi olunca bu bi avantaja dönüşecek canım emin ol. Kardeşini uyandırmamış, rahatsız etmemiş olur. Nasıl olsa seni özleyip gelecek merak etme. 
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Oturmaya gittiğimiz evden çocuğu sökerek alıyoruz resmen 2 buçuk yaşında. Farklı ortam arıyorlar
0 oy
tarafından

Tüm istediği oluyor o yüzden cnm bişey olmaz zamanla düzelir sıkma canını.

Telefon için kaynanamı seviyor ordan gelmek istemiyor en sonunda telefonu bozulduda kurtuldum :)) 
(479 puan) tarafından
İnşallah kardeşi olduktan sonra gitmez
tarafından
Allah kolaylık versin

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 303 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
7 cevap 388 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Nurella (1,015 puan) tarafından soruldu